Kde nakupujete a aké plienky v akcii?

l3nka
4. mar 2009

Ahoj, nechodia nám v poslednej dobe letáky tak nemám prehľad kde sú aké akcie na plienky, vie mi niekto poradiť kde nakupuje plienky a aké používate?

ollski
27. júl 2010

pred 3 dnami sme kupovali v metre pampers giant packy za 14.03 eur aj s DPH, netusim dokedy trva akcia

zuzkat1
1. aug 2010

baby teraz bezi reklama na lidl ze pampers to mega balenie za 22eur..neviete je to to 150kusove?lebo ak hej tak sa to hrozne oplati

snehovakralovna
1. aug 2010

Zuzkat1 tusim 132 kusove ak sa nemylim

snehovakralovna
1. aug 2010

Pozrela som letak, 150 ks 4-9 kg, potom 132 a 111 ks. Ja potrebujem 4-ky.

zuzkat1
1. aug 2010

@snehovakralovna tak to je naozaj dobra cena... asi zbehnem kupit🙂aj ked mam zasoby este z predoslych akcii ale kupila by som do zasoby vacsie cislo🙂 tie 4ky su velmi velke?moja ma len 7 kil,ale mam pocit ze 3ky su jej tak akurat ze by snad zniesla aj vacsie..

martinka17
1. aug 2010

@zuzkat1
môj má 11 kg a tie 4 sú nám tak , no "nadoraz"🙂
Sú to skôr malé plienočky, na 7 kg iste dobre sadnú 😉 😀

zuzkat1
2. aug 2010

@martinka17 dakujem...tak kupim uz 4ky lebo z trojok este mam dost🙂

smejkaa
2. aug 2010

Neviete mi povedat to megabalenie v lidli co teraz je? Kolko tam vychadza cena na jednu plienku 4ky? Dakujem.

macka23
2. aug 2010

@smejkaa
neviem ale je tam 132 ks a stoja 22eur 🙂

smejkaa
2. aug 2010

@macka23 dakujem

zuzkat1
3. aug 2010

@smejkaa je to asi 17centov.. my sme vcera tiez kupili 4ky...

millada
3. aug 2010

mam to preratane 😅 Cena v Lidli je super, ale viac sa oplati kupit teraz v DM-ke Economy Pack za 12,29 €, dat kupon pampers (tie, čo chodili postou - zlava 1,50 €) a potom na cely nakup 10 % zlavu. Uplne naj cena je 25 %-ny kupon + 10 % zlava na nakup 😉

macka23
3. aug 2010

@millada
a uz su znova kupony na pampers?

adinam
3. aug 2010

Ahoj millada,Tebe chodia aj poštou kupóny pampers?Ja som prihlásená na ich stránke a nikdy mi nič neposlali ☹ .Ako sa dostať k takýmto kupónikom? 😒

zuzkat1
3. aug 2010

@adinam aj mne prisli postou priamo od pampersu spolu s jednou plienkou ako vzorka a nikde nie som registrovana...myslim ze to skor suvisi s baby bag akciou v porodnici,kde vyplnas svoje udaje ked ti davaju ten baby bag

millada
3. aug 2010

@macka23 @adinam , presne ako pise @zuzkat1, posielali to asi tým, ktorí sa zaregistrovali pri preberaní balíka v tehu alebo po porode. A tie kupony platia myslim do konca novembra 🙂

macka23
3. aug 2010

@millada
dakujem...ja som sa len pytala pretoze raz za cas byvaju na stranke kupony na prienky 😉
naposledy boli platne myslim do konca juna...tak som nevedela ci uz nie su aj nove 🙂

zuzkat1
4. aug 2010

@millada
@macka23 presne do konca novembra su platne...potom by mohli poslat dalsie... 😀

martinka17
4. aug 2010

@macka23
no neviem, ja som sa iste registrovala ale nič mi neposlali, iba raz kedysi pred rokom ☹

zvalka
4. aug 2010

@millada milli,ty si expert na akciove plienky 😀 ja som prave kupila tie 132ks v lidli.aj to je fajn cena. 🙂

millada
4. aug 2010

@zvalka 😀 😀 😀 no ja ked vidim niekde akciu, hned preratam na ks, porovnam s cenou v DM-ku so vsetkymi kuponmi, ktore sa daju pouzit a utekaaaaam na nakup 😀

martinka17
4. aug 2010

@millada
aj ja prerátavam, ale ešte som nenašla lepšiu cenu ako máme v DM, len my používame babylove, to je na kus asi 11 centov len so žolíkom, nerátam zľavu na celý nákup k tomu 😀

zuzkat1
4. aug 2010

aj my pouzivame babylove ale len na den, na noc su pampersy najlepsie...este sa nestalo aby ich precikala🙂

martinka17
4. aug 2010

@zuzkat1
super, mne sa zase stalo,. že mi pampers precikal, ale našťastie bebylove nie, tak nemám problém čo v noci,
Ináč som dostala vzorku fixies, jemnulinké plienky, že pampers mi prídu ako "šmirgel" 😀 Len nemajú pružné pásky, škoda ☹

zuzkat1
5. aug 2010

@martinka17 no to je veru skoda ,lebo tie pruzne pasy su super vec... mne na babylove vad ze ich citit uz po prvom cikani...inak ked sa mi minuli pampers tiez som dala na noc babylove a neprecikala,len bol hrozny smrad🙂
inak tie fixies ani nepoznam🙂

martinka17
5. aug 2010

@zuzkat1
fixies sú tuším len v lekárni a ten pásik tam síce je,a le dosť málo pružný, ak si zvyknutá na pampers, babylove, tak potom je fakt mini.
a ten smradík, ja to necítim, len po noci 😀 Ale to k plienočkám patrí, ale také huggies, škoda reči, hne´d precikal a smrad, fuuuj 😖

nanika
5. aug 2010

Baby, ja som bola na dovolenke u svokrovcov a na vychode v malom tescu som kupila huggies 128 balenie za 18 Eur, takze kus asi ako babylove bez kuponu, to bola nejaka akcia o ktorej neviem, alebo co?!

martinka17
5. aug 2010

@nanika
no bolo teraz v letáku mega balík plus 50 percent navyše za 17,90...také smiešne balenie, ako keby balení a lepené nakolene? Je to ono?

nanika
5. aug 2010

nie, take modre v celku... ale cena sedi aj to 50% plus necitala som letak, blba som...

zuzkat1
5. aug 2010

@martinka17 huggie clasik hej ale tie premium su celkom fajn🙂 na den🙂 a ano myslela som smradik po noci🙂 to citit🙂 cez den sa da, take dve hodky a potom prebalujem🙂

@nanika ano bola akcia...ja som pred dvoma tyzdnami kupila za 17,90 huggies premium v tescu