Kde nakupujete a aké plienky v akcii?

l3nka
4. mar 2009

Ahoj, nechodia nám v poslednej dobe letáky tak nemám prehľad kde sú aké akcie na plienky, vie mi niekto poradiť kde nakupuje plienky a aké používate?

monkotonko
8. feb 2010

no tak to je dost drahy ten sudo, ja som zatial kupila iba 1 tiez 125 g za cca 4 e bo dlho som mala co som dostala v porodnici vo vzorkach myslim ze 50 gramove ale som ich mala asi 5 ks

ollski
9. feb 2010

nam tiez huggiesky nevyhovovali, minula som balenie a nikdy viac, tie novorodenecke boli ok....
ja mam oba baliky aj 4 aj 4+, co este zostali po simonke, odmeriam tiez 😉
a ten sudocrem....my mame jedno balenie 250g uz vye roka, takze myslim, ze velke zasoby netreba, je fakt ze velmi dlho vydrzi a v kazdej lekarni je ina cena, ja som kupovale v zdravotnickych potrebach...ale ked tak rozmyslam, je to uz vyse roka a pol, takze cenu neviem... 😕

cetera
9. feb 2010

od stvrtka .11.2. su akcie na plienky Toujours v Lidli... pri kupe 2 baleni je 1 balenie zdarma...cize vyjde jedno balenie na 5,99 z 8,99....3 eura dolu

vieraj
9. feb 2010

cetera, pozerala som tu akciu. č.4 /7-18kg/ je v baleni 50 ks? to by vyslo 3,60skk za jednu. to je fajn..........

martinka17
10. feb 2010

to sú tie plienočky, ktoré sa p odobajú na tesco plienky????

martinka17
10. feb 2010

teda podobajú som chcela napísať 😉

vieraj
10. feb 2010

mali by to byt tie. este som ich nemala, ale vychvaluju ich. cena sa zda dobra.

vieraj
10. feb 2010

prisiel letak hypernova, su tam tie iste pampers 132ks ako aj v DM- stoja 24,99€

cerkris
10. feb 2010

v hypernove sú v akcii aj ich plienky euroshopper, nikdy som ich nemala, ale nakoniec sme ich vzali sú papierové na suchý zips akurát nemajú vzadu tú nariasenú časť, ale nechýba mi to a zajtra ideme do lidla na tie ich toujoursi, mala som tie druhé z lidla sevena, a tiež boli dobré 🙂

lyongirl
11. feb 2010

my sme Toujours v Lidli už kúpili, u nás sa dá kúpiť max 6 balíčkov na jeden nákup...

dadka28
17. feb 2010

kocky viete mi povedat...ci ste uz skusali pampers sleep and play plienky??ste s nimi spokojne?

smily
17. feb 2010

ahoj, skusali sme tie sleep and play, su celkom fajn, len nemaju pruzne boky, to mi vadilo - mala ma vacsie brusko tak sa tazsie zapinali...
inak Toujours su super plienky... nam sadli najlepsie ak teda neratam pampersky

vieraj
17. feb 2010

aj ja som kupila 6 balickov toujoursov - zdaju sa fajn, sleep and play su ok, len trochu tvrde/pichlave/ ani poriadne neviem vysvetlit ten moj pocit, ale najlepsie su pampers activ baby. len ta cena....ale ked je akcia, da sa usetrit.

millada
17. feb 2010

dadka, sleep and play sa mi zdaju slabe, mala ich hned prekaka. Tesco su sice tvrdšie, ale nikdy ich neprekakala. Lidlove Toujours som kupila, ešte nevyskusala 🙂

dadka28
20. feb 2010

dik kocky..

mrs39
21. feb 2010

Ahojte maminy,ja som vyskúšala asi všetky značky plienok,najhoršiu skúsenosť som mala s tecso plienkami,malý sa mi precikavál,sú dosť tvrdé a hrubé a sú potiahnutou takou fóliou z vrchu,tak malé bol celý spotený.Ale zase za tú cenu nemôžme chcieť rolls royce 🙂 ,manžela som raz poslala kúpiť plienky a omylom som mu povedala inú značku,akú sme používali ,tak mi priniesol pampersky a ešte camilkové a no a odvtedy používame iba tie.Cenu neľutujem lebo malý je spokojný a hlavne sa nepreciká ani neprekaká aj keď má riedku stolicu.A cena je tam rovnaká ,ako pri nevoňavých pamperskách.Teraz ma 19t.a kupujem mu 3-ky je tam 58ks a stoja momentálne 8,49 v drogérii Hela v Leviciach ,ale skúste aj v drog.TETA tá je asi všade na Slovensku alebo je u nás aj drogéria Tevos a tam stoja myslím 7,59€.A ešte vám poradím aj vlhčené utierky,tie som tiež skúsila asi všetky značky a najviac sa mi osvedčili od sp.ALPHA a volajú sa Batole.Sú najviac vlhčené,pekne voňajú a stoja okolo 1,50€ a je tam štandartných 72ks.No tak skúste.

caterine
21. feb 2010

no tak my sme mali po tych kamilkovych pampers uplne cerveny zadocek a tie tescove v pohode, teraz sme vyskusali tie z lidlu a su celkom dobre

martinka17
21. feb 2010

poznámka k sleep and play
malý má sotva 10 kg a veľkosť 4, teda 7-18, a táto veľkosť je mu malá, otláča ho na vnútornej strane nožičiek, cez bruško sú nadoraz 😠, používali sme ich len na noc, lebo sa pri nich vyhadzoval. A tiež ich pár krát prekakal....takže zlá skúsenosť 🤐 nikdy viacej nekúpim ☹
mrs, to si mala asi modré tesco...to je guma, nie plienka, ja by som ich tiež nikdy nekúpila 😉 . Treba skúsiť zelené, tie su omnooooho lepšie 🙂

cerkris
22. feb 2010

ja som len raz dostala sleep and playky malý mal asi 3 mesiace, totálne ich precikával o kakaní ani nehovorím mal stolicu aj na chrbte, pri 2 deťoch som vyskúšala všetko možné akurát igeliťáky som nekupovala a najlepšie nám boli toujours, babylove , euroshopper, libero, pri prvom som kupovala aj tesco plienky, a najhoršie u nás dopadli huggies, pampers.proste nie sme zaťažený na drahé plienky a žiadnu alergiu sme nemali 🙂

reni25
22. feb 2010

Ahojte, ak by ste niektora mala zaujem, ovite sa, predam plienky z LIDLa.
predam plienky TOUJOURS MIDI air comfort velkost 3 (4-9kg) 56 ks/balenie, mam 3 balenia, dostali sme ale mi pouzivame ine...predam spolu 3balenia za 20eur plus postovne.

smily
22. feb 2010

no tie sleep and play sa zdaju fakt male, - mala ma 11kg a su do 18 ale tlacia ju vsade a hlavne na brusku. huggiesky su uplne na prd, obe dcery z nich mali zapareniny.. tescove zelene aj fialove su sice fain ale su take hrubsie, mala ked beha tak ma moc rozkrocene nohy 🙂
reni, no skoda ze mas len trojkove toujoursky ☹ ☹
este su dobre tie premiove pampersky ale su strasne drahe...
inac ked sme boli na dovolenke v rusku, kupovali sme tam nejake japonske plienky Merries neboli vobec drahe ale boli asi najlepsie zo vsetkych co sme skusali...skoda ze sa tu nepredavaju

salonka77
24. feb 2010

Teraz neviem, ci su to plienky akciove, ale v Coop Jednote maju male balenie pampersiek active baby za 4,19eur. My sme kupili velkost maxi a je tam 20 plienociek. Ale maju aj velkosti midi a junior. Plus k balicku som dostala vlhcene utierky pampers sensitive, kde je 12 kusov. Neviem ci je to dobra akcia, ale chystame sa na vikend do zahranicia a zidu sa mi, take cestovne balenie. Nemusim sa aspon tam trepat s megapackom, he hehe 😀

ollski
26. feb 2010

ahojte neviete nahodou o nejakej akcii na pampers??? sme chori, tak nechodime von, som mimo reality.

kupila som, lebo nebolo ine vychodisko, tie TOUJOURS z lidla, no moc sa mi nepacia, su porovnatelne s BABYLOVE, na par mini rozdielov je to to iste, cena je rovnaka a mozno aj vyssia ako ked su pamp. v akcii
( maly ich preczra, hlavne v noci, komplet brucko mokre ☹ ....cez den ma vlho medzi nozkami...moja skusenost)
premium zatial vedu!! pouzivam, ked mame zaparenu ritulku, neprecika, su fakt no.1 😉 , ale draheeeee 😝

cerkris
26. feb 2010

zak ak chodíš do tesca a nakupuješ tam tak si možno dostala zľavu na pampersy tioe nové biele, ja mám kupóm na dve balenia za cenu 15,99, takže vyjde kus do 5 sk, ale platí to len s kupónom

salonka77
27. feb 2010

Cerkris - ako si sa dostala k tym kuponom? Lebo my chodime do Tesca pravidelne a nic o tom neviem. 😨 Aj ja by som chcela 😀

macka23
27. feb 2010

salonka,
kupony nam prisli postou 🙂mne tiez prisli na pampers premium care, kamoske zasa na sleep and play 🙂

nikollette
27. feb 2010

Teraz maju pampres velké balenie vyše 130ks za 24,99eur... super cena 😉

salonka77
2. mar 2010

Cerkris - ahaaaaa, nam tiez dosli dneska tie kupony clubcard ale na plienky Sleep and play ☹ tie my nepouzivame. Skoda 😒

miluska.h
2. mar 2010

mne dnes prisli kupony mailom na vsetky druhy pampers.