Kde nakupujete a aké plienky v akcii?

l3nka
4. mar 2009

Ahoj, nechodia nám v poslednej dobe letáky tak nemám prehľad kde sú aké akcie na plienky, vie mi niekto poradiť kde nakupuje plienky a aké používate?

terina25
18. mar 2009

kocurko:ja viem,že akcia na pampers je v Hypernove.ale len zajtra - teda 19.3. a je to za cca.400 sk.ale o tom,že aj v bale budú ,tak to neviem.

taella
19. mar 2009

do maďarska sa fakt oplatí na plienky . My ešte stále používame Pampersku newborn a teraz sme ich v Maďarsku kúpili 43ks za 130,- Sk . Je to rozdiel oproti 320,- Sk u nás . A pri našich dvojičkách je spotreba dosť vysoká .

katkaaalex
19. mar 2009

Ahojte, my pouzivame latkove a obcas aj papierove-jednorazovky. Dostali sme velke balenie PAMPERS _ PARFUMOVANE a vcera sa nam prvy krat za skoro pol roka zaparila ritka, ODPORUCAM NEPOUZIVAT.
pekny dnik

nikollette
19. mar 2009

Jednoznacne do madarska, ako som uz pisala.. je rozdiel ked kupite tu pampersky velke balenie za skoro 700sk, a tam ten isty balik stojí 250sk.. skoro 500sk rozdiel 😉

mgurnak
19. mar 2009

baby, ktore chodite kupovat plienky do madarska a polska, tak kupne aj nam 😉 sa to super oplati...zavidime vammmm

cestovatelkaandrea
19. mar 2009

Ahojte baby, ked si tak citam vase prispevky, tak len cumim ake su plienky na Slovensku drahe. Ja zijem v holandsku a tu su stale super akcie na plienky. My pouzivame Pampers a vzdy ich kupujeme v akcii 3 baliky za cenu dvoch, takze za 20 eur som vybavena do dalsej akcie. Balik Pampers plienok stoji 9.90 eur. S Pamperskami som spokojna, drobec este nemal ziadne zapareniny od narodenia.

zuza.m
19. mar 2009

no už sme išli aj my do madarska a fakt som kukala ako tela na nove vrata.2500forintov pampers active baby 68ks ešte k tomu vonave.to je do 270sk neviem presne.ja kupujem tesco za 370sk .ale inak sa mi velmi nepačia teda ak by som ich mala kupovat za 700sk.to by som určite nekupila neni su mi hodne takej ceny.

stvura
19. mar 2009

U nas su fakt plienky drahe...ako som bola v UK u segri som len cumela, Huggies vysli na tri koruny...takze uplne parada. Ale je to tym ze v zahranici su detske veci oslobodene od dane a u nas nie.

cestovatelkaandrea
20. mar 2009

Tak teraz uz uplne chapem preco mi kamaratky zo Slovenska vraveli, ze mat viac deti je v podstate luxus. No je to fakt divne, ze pri materskej a rodinnych pridavkoch ake su v SR, su tie ceny za detske veci omnoho vyssie ako niekde ine v zahranici. My s manzelom tu v Holandsku podstate ani nepocitujeme, ze mame nejake vacsie vydavky na maleho, lebo tu su fakt tie detske veci lacne.

dadka28
20. mar 2009

kocurko1 neviem ci je to v letaku,len na obch.dome Bala je velka reklama na tu akciu,tak predpokladam,ze by to malo byt v kaz.Bale,skus ci nemate aj vy..neviem vobec ti povedat na 100%

kocurko1
20. mar 2009

dik

denisocka
22. mar 2009

ahojte,

tak ja som dnes vykupila plienky v hypernove,mali v regale za 50% - tak som vzala posledne 8 balíky PAMPERS jie lest go tuším, 36ks 9-15kg za 4,60€ - to vychádza jedna na 4skk a potom take male balenia Hugies 16ks za 49skk tuším,tie som zvala len 2 baličky,všetky tieto plienky su tie,čo sa naťahuju,nie su na zalepovanie,tak hadam nebudu zle

ssara
23. mar 2009

Plienky sa oplatia kupovat aj v rakusku vychadzy to lacnejsie ako u nas drogeria Bipa 🙂

gabikar
24. mar 2009

V tescu v Cesku su teraz fialove tesco plienky v akcii 3ks za 495 KČ, pri sucastnom kurze je to naozaj super cena 🙂

petrahy
24. mar 2009

ja kupujem v Cechach drogerie Teta vzdy je akcia za 199kc bud hugies, alebo pampers sleep and play ci jak sa to pise 🙂

ingulka
25. mar 2009

ahojte, ako sa da zistit, kedy maju akciu na plienky v TESCu v Madarsku.. ??? chodime ich nakupovat tam, lebo su lacnejsie oproti SK... 😒

terina25
25. mar 2009

ingulka: práve min.víkend sme boli v Maďarsku a vystihli sme akciu na pampers 250 SK.skús pozerať ich stránku na nete.www.tesco.hu 😉

ingulka
26. mar 2009

terina25 .. dik.. manzel to kukne, on trosku vie po madarsky 😉

laskonka1
26. mar 2009

kupujem pampers activ baby, tesco fialove nam pretekali

dadka28
5. apr 2009

kocky mate skusenost s plienkami huggies premium?boli sme vcera v Mad.kupila som ich /5-9kg,86ks/za 350sk.zdalo sa mi to celkom lacne..inac pouzivame pampers....

elly111
5. apr 2009

dadka huggies premium sú pre nás lepšie ako tie obyčajné, majú gumičku=sú pružné 🙂, drobček bude spokojný 🙂 . My striedame pampers a huggies.

bzucinka2
5. apr 2009

dadka, to si ich kupila za dobru cenu, ja ich mam najradsej a som s nimi velmi spokojna 🙂 ako pise elly su lepsie ako tie clasicc

tamka84
5. apr 2009

aj my máme len zlé skúsenosti s papmerskami. Sú také krátke a malá vždy ked sa pokakala mala celý chrbátik taký aj bodynká a tiež boli dosť parfumované. Nám vyhovujú tesco fialové prípadne Huggies nám tiež vyhovovali. 😀

katun
5. apr 2009

Aj moj maly dobre neznasal Huggiesky, vysypana ritka, potom aj pampersky, istu dobu boli ok iba Tesco fialove, a teraz som objavila DM Babylove - balenie velkost 4 po 84ks (v krabici - maly sa s tou krabicou hra 🙂 su tam zvieratka nakreslene) a tie nam velmi vyhovuju, aj cenovo (399,-sk - plus 10% zlava, ked mate bodiky nazbierane).. a velkost tri je za tu istu cenu dokonca 100ks, takze super. 😎

l3nka
autor
25. apr 2009

pozerala som leták maďarského tesca a je tam super cena na fialové tesco plienky...

saska.t
25. apr 2009

Kocky ake mate skusenosti s plienkami s Lidlu Toujours ? my zatial pouzivame pampersy ale uz som zvazovala ze ked nenatrafim prave na pampers akciu tak by som zatial dala tieto 😉 v nemecku stoji 150 ks pampers 22,90 eur a tie vzdy kupujem ale momentalne som akciu prepasla, musim teda povedat ze na SK velka drahota na plienky 😠

domulienka
25. apr 2009

Toujours su dobre,nieco ako fialove tesco 😉 plienky

stvura
26. apr 2009

Ja som s tymi Toujours dobre skusenosti nemala...boli velmi zle site po bokoch a tak nam raz-dva cikanica presla...
Madarske Tesco ma - zajtra uz konci akciu na plienocky, no v Komarome nie je ani kus 4-rok alebo vacsich...tak som nakupila malemu este trojky a dufam ze ich este uzijeme {ma 7.5kg}.

brnka
26. apr 2009

u nas - huggies takmer vzdy precikane 😠 a z DM babylove mal neskutocne vyhadzanu ritku, takze vacsinou pampers

tinka19
28. apr 2009

Ahojte,neviete náhodou kolko stoja fialove plienky tesco teraz? Dík.