Kde nakupujete a aké plienky v akcii?

l3nka
4. mar 2009

Ahoj, nechodia nám v poslednej dobe letáky tak nemám prehľad kde sú aké akcie na plienky, vie mi niekto poradiť kde nakupuje plienky a aké používate?

pipussa
29. mar 2010

1 nakup = 1 balenie, takze si toho vytlac viac, ak chces viac baleni,,,,,

ja som pouzila kupony so zlavou 3,5 eur a kupovala som tie biele premium care newbaby
to su tie, pre najmensie deticky

ak chces kupit 5 balikov, musis mat vytlacenych 5 kuponov
a mozu byt aj cbiele

zamilovana
29. mar 2010

Jé tak dúfam, že mi to u nás v dm zoberú. Tak ja zatial si len jedny kúpim, lebo babatko ešte len príde tak neviem ako na ne bude reágovať, tak sa nejdem zásobiť, hádam ešte nejaké akcie budú 🙂 veľmi si mi poradila ďakujem 🙂

rainee
30. mar 2010

tak ak je v DM za balenie 82 ks cena 18Eur, mozem si uplatnit ten kupon a este k tomu zolika -25%? ja som z toho furt jelen 😕

ceja
30. mar 2010

rainee ak je to zolik na polozku, tak nemozes ☹ ten kupon mozes kombinovat jedine so zolikom na cely nakup nie s tym, co je zlava na jenu polozku

ceja
30. mar 2010

alana, nechapem toho produktoveho zolika.. ako sa da ziskat???

rainee
30. mar 2010

uz chapem 😉
ceja, informuj sa v predajni. neviem ci je to podmienene urcitym poctom bodov na karte alebo nakupom.

rainee
30. mar 2010

ceja:
Produktový Joker – 25 %!

Uplatnite si v termíne od 29. 3. do 11. 4. 2010 na dm active beauty termináli akúkoľvek výhodu, a terminál Vám vytlačí navyše aj kupón

- dodatočná zľava – 25 % Produktový Joker, ktorý predstavuje zľavu – 25 % na jeden, Vami vybraný ľubovoľný výrobok.

Tento kupón si môžete uplatniť pri nákupe do 2. 5. 2010.

ceja
30. mar 2010

hej to som citala, ale neviem, co znamena "uplatnit si na dm beauty terminali vyhodu".. pravdupovediac som doteraz ten terminal nepouzila.. ale spytam sa v dm zajtra ked pojdem okolo

tinnka9
30. mar 2010

Ceja, to znamena, ze ak mas napriklad nazbieranych minimalne 50bodov, vytlacis si na terminali kupon na 50-bodovu knizku (pri pokladni das predavacke ten kupon a ona ti da knizku). A ked ti bude tlacit na terminali kupon na knizku, hned za tym ti teraz vytlaci aj ten Joker 25% (dalsieho najdes uz v ten knizke). Dufam, ze som to napisala zrozumitelne 😉

edusik
30. mar 2010

dnes som bola v DM-ku, je akcia na papmersky 4 2 balenia tie 62ks+box zdarma, ale cena je 28,5Eur - takže to vôbec nie je akcia, ten box si pekne zacvakáte a aj plnú sumu plienok.... ja osobne pokiaľ nevychádza cena za 1 ks plienky pod 0,16 centov, tak to vôbec nepovažujem za akciu, a tu je cena cca 0,22 Eur fuuuuuuuuuu 😲

rainee
30. mar 2010

dnes som kupila v DM pampersky 4 tie 62ks za 11 euro po zlave, tam mi vychadza potom cena za 1ks okolo 0,19.
ak si kupim Babylove tak 0,18. stale su tie pampersky proste drahe, plati sa za znacku 😝

zuzuxx
31. mar 2010

ahojte, tiez nechapem tej vete "uplatnit si na dm beauty terminali vyhodu"

ked tam mam napr len 20 bodov, tak nemozem ziskat toho jokera na 25% ?

neda sa vytlacit len ten? musim nieco vybrat za nazbierane body?

alana1111
31. mar 2010

na karte musíš mať minimálne 50bodov

zamilovana
31. mar 2010

uplatniť si výhodu znamená, že ti z karty odpočítajú 50 bodov a za to ti dajú tú 50-bodovú zlavovú knižku v rámci ktorej dostaneš aj toho Jokera -25 % zlava.

ollski
31. mar 2010

akurat ma napadlo...ze na ten papmpers box sa oplati pouzit tu 25% zlavu!!! stoji 25,60 a je tam 2x62 plienok velk.4....s tou zlavou to vyjde tj, 0,14 za 1ks plus ten box...myslim ze super cena 😉 skoda ze ma to nenapadlo skor 😝 uz som narobila zasoby s kuponikmi 🙂)) dufam, ze som to narychlo dobre zratala.

martinka17
1. apr 2010

ja som tie pampers tiež kúpila, suuuuper cena a to kvôli cene frčíme na babylove, toto vyšlo totál úžasne s kupónom. A ten box je grátis. A zľavu som mala 30 %, lebo okrem žolíka som dala aj 5 % na celý nákup...takže to fakt ide po 14 centov a hodnota boxu je min, 4-5 EUR, takže v podstate ešte o 3 centy menej na kus, 11 centov kus. 😀 😀 😀 😀 Len mi ho netreba, ten dám kámoške 😵
A ináč okolo 12 mali na predajni posledné kusy, tak asi sa to oplatí viacej babenkám 😵

rainee
9. apr 2010

teraz su v bille akcie na pampersky, rozne druhy za rozne ceny, no nepreratavala som to co vyjde kus....

cerkris
10. apr 2010

baby v hypernove sú v akcii happy plienky, musíš kúpiť párny počet balení teda 2,4,6 atd a ked zoberieš napríklad 2 balenia po54 kusov stojí to 12,99 teda jedna plienka vyjde na nejakých 3,60veľkosť maxi, midi ešte lacnejšie a v junior je balené po 46 kusov takže to vyjde na 4,20 🙂

andrejkaz
11. apr 2010

ahojte baby...ak potrebujete niektora Pampers new baby (cislo 2),tak vam mozem predat,mam 2 balenia po 108 kusov co sme nestihli minut....blizsie info cez IP

martinka17
11. apr 2010

cerkis
to sú tie Happy? Lebo ja chcem len upozorniť, že nemajú pružné pásky a doslova smrdia za dechtom alebo čímsi takým...neviem, mali sme ich už ( 4 balíky z rovnakej akcie), celkom boli fajn, ale už by som ich nekúpila. Nie som náročná, mne stačia aj babylove pre chrústa, ja len píšem svoju skúsenosť 😀

bmmz
11. apr 2010

ja tiez velmi nesledujem zlavy ... uplatnujem na plienky tie kuponiky z dm knizky... spojim zlavu na jeden vyrobok co je stale krabica plienok pampers alebo babylove a este aj zlava na cely nakup a mam plienky s 30percentnou zlavou ... nikde nemam lepsiu akciu a kedze v dmku nakupujem kasicky stavy prasky gel do umyvacky a ostatne tak mam stale 50bodovu knizku ....

zuzanale
12. apr 2010

Ahojte ostal mi z DM kúpon na babylove plienky tá 100ks krabica nechcete niekto vymeniť za niečo iné naj kašičky, sunarka keksíky a kubík džús.... mám aj kopec iných na výmenu zoznam v téme DM- bonusová knižka 😉

ewana73
12. apr 2010

ja som vcera kupila z billy pampers akciove Sleep & Play midi c.3 za 7,99 58kusove a dala som kupon 1,5€ ,takze jedna plienka ma vysla na 0,11 € ,co je super cena.

cerkris
12. apr 2010

martinka17 neviem či myslíme na rovnaké tieto majú pružný pásik, trošku majú zápach to je pravda, ale mne napríklad smrdia pampersky, sú v takom červenom balení veľkosť maxi, midi sú tuším v bordovom neviem už presne ja som ich mala a boli ok, ale každému vyhovuje niečo iné 🙂

pipussa
12. apr 2010

ewana
aky kupon si pouzila, v bille ?

ewana73
12. apr 2010

no mne dosla postou domov taka kuponova knizocka,su tam kupony na zlavu,pampersky v hodnote po 1,5€ na jedno balenie hocakych pampersieka potom kupony na zlavu na vlhke utierky po 0,80 € na jedno balenie.

chichaa
12. apr 2010

Baby čaute. Ja som sa síce aktívne nezapojila do diskusie o plienkach, ale pekne som si všetko od vás prečítala. My používame babylove na striedačku s pampers t.č. active baby a sme spokojne 🙂 chcem ale poďakovať za ozrejmenie zľavy v DM na kartu. Hneď ako prestane pršať ideme k terminálu tlačiť 😉 pekný deň

pipussa
12. apr 2010

ewana
a akoze, kto bol odosielatel tej knizky ? billa ?

ewana73
12. apr 2010

no nie billa ale pampers.ja ked som odchadzala z porodnice,tak som vyplnala taky karticku s udajmi mojimi,ze suhlasim aby mi sponzory zasielali domov a na email rozne informacne materialy .tu som potom dala sestricke a ona to potom asi odovzala sponzorom toho baby kufrika co sa dava pri odchode.a minule mi dosiel od pambers dokonca maly balicek so vzorkou pampersky a take letaky...tie kupony sa daju pouzit aj v hypernove,careffouri,DMku ..

ewana73
12. apr 2010

ale da sa registrovat priamo aj na pampers www stranke a mozes sa stat clenom klubu.