Kde nakupujete a aké plienky v akcii?

l3nka
4. mar 2009

Ahoj, nechodia nám v poslednej dobe letáky tak nemám prehľad kde sú aké akcie na plienky, vie mi niekto poradiť kde nakupuje plienky a aké používate?

martinaho1
12. jún 2010

Tak ja jsem zkusila uz spoustu druhu plenek a neeeej jsou Pampers premium care. Pi upltneni slev se to da zvladnout i financne, nemeli jsme zadny problem s protecenim, dokonce i stolice se krasne vsakne 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinka17
12. jún 2010

ku kupónom..ja som už mala problém aj vtedy, keď bola sunarka kaša v akcii. Nechceli mi vziať kupon 2+1, lebo ani jedna nestojí 3,32....som skoro odpadla, lebo cena znížená bola asi 3 mesiace. Našťastie mala baba dlllllhu radu, tak sa na... a nablokovala to 😀
O mesiac som zohnala ďalší, zase to isté, lenže ja som sa poistila a na regály mali jeden druh za 3,32. Som ju vzala a na pokladni ťahalo akciovú cenu. Tak som povedala, že som ju brala aby som splnila podmienku kupónu, že ja zato nemôžem. NAkoniec nablokovala, ale tiež ohundrávala 😉
A potom ma skoro vystrelo, keď ktosi tuším z Levoče písal, že u nich akciou Sunarka o 30 centov ZDRAŽELA a aj tak nikdy nemala náznak problému.
Takže je pravda, čo predajňa, to iný zvyk 😀

zuzanale
12. jún 2010

@martinka17 hej ja som písala a ani v PPani v SNV nikdy nebol so sunarkou problém lebo to je kupon 2+1 čiže ak keby bola cena vyššia zobrať musia ... a aj teraz v pondelok som míňala posledný kupon na sunarku a no problem. skôr by som povedala nie všade čítajú pokyny resp číta vedúca a ak tam nieje tak su ostatné mimo 😝

martinka17
12. jún 2010

ani ja som už potom nemala problém 😀 Ešte jeden kupónik by mal prísť, tak sa teším, že už nemudrujú..
A čo sa týka pampers kupónikov, môj malý ich hneď preciká, lebo pije veľa čaju, takže mi viacej vyhovujú babylove a na tie je len žolík, teda na 4 😀 😀 😀 😀 😀

luciferova
12. jún 2010

@rivatha urcite nebudem mrhat casom a energiou a vyvolavat kade tade 😅 ak zoberu, zoberu. Ak nezoberu, zblaznim sa? decko jednoducho do niecoho cikat musi 😉 aj jedna zlava je lepsia ako ziadna 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luciferova
12. jún 2010

@rivatha suhlasim, klamanie a zavadzanie spotrebitela neznasam 😉

cetera
18. jún 2010

prosim vas nemate niekto kupony pampers v pocitaci poslat mi na email cetera@centrum.sk? nejde to vytlacit zo stranky a surne potrebujem kupit plienocky...dakujem

zuziq
18. jún 2010

poslala som ti 😉

zuzanakarolinka
20. jún 2010

baby to platí na aké balenia, ja som si to vytlačila a teraz majú v tescu také Jumbo pack, dá sa to použiť aj na to? dík

cetera
21. jún 2010

to je jedno ake balenie..ja som kupila sleep and play boli zlacnene na 9 a pouzila som kupon tak stali iba 7 eur....kupila som 6 baleni tak mame zasobu

cetera
21. jún 2010

@zuzanakarolinka pri informaciach si zisti ci to berie tie plienky a kupon...niekde ich nechce brat

martinka17
21. jún 2010

ale nie je na tom kupóne uvedené, že
Kúpte akékoľvek klasické balenie plienok: Pampers Active Baby Midi, Maxi, Maxiplus, Junior, XL, Pampers
Sleep&Play Midi, Maxi, Junior, Pampers Active Boy Maxi, Junior, XL, Pampers Active Girl Maxi, Junior, XL
predložte tento kupón a ušetrite 2 Eur (60,25 Sk).
lebo potom na jumbo by sa to nevzťahovalo, to nie je klasické. Radšej sa opýtaj na informáciach danej predajne, ako to oni blokujú, aby si potom neľutovala 😉

zuzanakarolinka
24. jún 2010

baby mne to zobrali, takže sme super nakúpili, pri veľkosti 3 jedna plienka vyšla na 2,5 Sk, tak to je fakt dobré,

cetera
24. jún 2010

no ja som kupovala jumbo a aj tak predavecka kukala ze co to za kupon jej davam, v zivote to nevidela tak mne to moze byt 15 ci z toho bude mat problem alebo nie, pokladna to vzala

mata1976
25. jún 2010

baby, neviete mozem pouzit 2 zlavove kupony (z dm knizky a vytlaceny z pampers web stranky) na jeden nakup plienok???

lenocka84
25. jún 2010

@mata1976 ahoj, nemozes, uz to skusalo par bab, resp. zavisi od predavacky, ale tu baby co skusali nepochodili

gloria78
26. jún 2010

Asi sa to tu už písalo, ale ten pampers kupón z netu stačí čiernobielo vytlačený? Vďaka

pipussa
26. jún 2010

@gloria78
stacia

czechzuzanaba
9. júl 2010

Baby, a jake kupony pouzit tedka, kdyz uz je jul? 🙂

ollski
11. júl 2010

ahojte od 14.07. zacina v Bille akcia na pampers economy pack+50% vychadza to nejako 451skk napr: maxi tj 4 je tam 82 ks ....ked budem mat cas este kuknem letak...v akcii su aj ine velkosti...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pegie
11. júl 2010

caute. Teraz maju v Tescu akciu na Huggies plienky plus 50% a vychadzy to za dobru cenu napr. ja som kupila Hugiies premium 3 128kusov za 17,99.

pegie
11. júl 2010

tato akcia trva do koca jula

ollski
12. júl 2010

@rivatha ku nam sa letaky tiez dostanu len obcas ☹ ale som si zobrala od nasich :D taaaaakze:
akcia plati od: 14.07-27.07.2010 Pampers economy+50% v ponuke midi, maxi a maxi plus tj 3, 4, 4+
4-riek je tam 82 ks za 14,99 tj 451,59

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martas77
14. júl 2010

101 Drogerie od 14.7 do 27.7 Pampers Sleep and Play (midi 58 ks, maxi 50 ks) po 6,99 eur,,,,,,huggies vlhčene vreckovky 4x64 ks po 5,99 🙂

rainee
17. júl 2010

dievcata nie su uz nove kupony na pampers? myslim tie z webu co tlacievame.

zuzkat1
23. júl 2010

baby dnes sme kupili za 17,99 eur huggies premium 128ks v baleni v tescu...to pre tie co huggies kupuju...velmi sa to oplati velkost 3..neviem ci aj ostatne velkosti