Kde nakupujete a aké plienky v akcii?

l3nka
4. mar 2009

Ahoj, nechodia nám v poslednej dobe letáky tak nemám prehľad kde sú aké akcie na plienky, vie mi niekto poradiť kde nakupuje plienky a aké používate?

adrianai
15. aug 2010

@zuzkat1 ja mám tendenciu kupovať veci do zásoby 😀 ale asi fakt počkám, čo nám bude vyhovovať najviac 🙂

zuzkat1
15. aug 2010

@adrianai pred porodom som kupila jedny najmensie a jedny o cislo vacsie🙂 teraz ked uz viem aka je velka a co jej vyhovuje tak aj ja kupujem do zasoby🙂mam doma plienok snad na pol roka🙂...ale kym nevies ci na ne nebude citliva tak opatrne zo zasobami 😉

janka_pn
15. aug 2010

@adrianai myslim, ze pamperskami ani babylovkami nic zleho neurobis, este som nepocula zle reakcie... my sme tiez vyuzili newborn do 5 kg, vlastne dost dlho .

zuzkat1
15. aug 2010

@janka_pn no ja uz som na pampersy pocula o alergickej reakcii..na babylove nie,to je pravda🙂

janka_pn
15. aug 2010

@zuzkat1 ja len na tie kamilkove, ale na normalne nie, ale alergie su samozrejme na vsetko 🙂

janka_pn
15. aug 2010

my sme nakupili zo zaciatku vela pampersiek z madarska, bol dobry kurz... a potom som skusala aj tesco, aj babylove... takze pre mna top 1 su pampers, potom babylove a potom tesco... ale ten rozdiel zas az tak velky nie je, ked si vezmes, ze ked je mimi este mimi, tak prebalujes fakt velmi casto...

zuzkat1
15. aug 2010

@janka_pn tak to uz neviem ake boli,je mozne ze tie kamilkove..ale viem ze sa poriadne to babo vyhadzalo..

zuzkat1
15. aug 2010

my presne to iste na den babylove alebo fialove tesco a na noc jedine pampers..tie pouzivam aj ked viem ze budeme dlhsie vonku alebo k lekarovi a tak...

janka_pn
15. aug 2010

@zuzkat1 na tie kamilkove som uz pocula viacero negativ, ale u nas boli v pohode....

janka_pn
15. aug 2010

@zuzkat1 presne tak, ale ked bola uplne malinka alebo isli zubky a kakala o zavod davala som tesco a babylove, stale umyvala pod tecucou vodou a prebalovala nonstop 🙂))))

janka_pn
15. aug 2010

ale v tom madarsku sa niekedy fakt tie pampersy oplatia, aj pred mesiacom sme nakupili 🙂 , ja uz len dufam, ze sa coskoro odplienkuje 😝

zuzkat1
15. aug 2010

@janka_pn presne🙂 ako u nas🙂 az na skusenost s kamilkovymi🙂 tie som neskusila

martinka17
15. aug 2010

pre babylove maminky, od 16 budú zase v obehu megapack krabice, len som si nevšimla cenu, my teraz prestávame, tak to už tak nesledujem 😲 😉
@zuzkat1 tie kamilkové ani neskúšaj, nestoja zato

zuzkat1
15. aug 2010

@martinka17 aj ja si myslim🙂 my sme spokojne obidve s tymi activ baby a uz nebudem menit🙂

timea.ryan
15. aug 2010

@janka_pn ahoj..ake plienocky si kupovala v madarsku a za kolko?? ja som kupila sleep and play 3 78ks za 2690ft a vlhcene obrusky activ s aloe 4+2 gratis 72ks za 1890ft v mulleri 🙂

timea.ryan
15. aug 2010

@zuzkat1 tie kamilkove odporucam 😀 nepremakaju a krasne vonaju 😀 pouzivam ich uz pol roka a nedam na ne dopustit..tie activ su to iste v podstate?? aku mas skusenost a co stoja? dakujem

timea.ryan
15. aug 2010

@martinka17 ahoj..kolko je kusov v tych krabiciach babylove?? vie niekto co stoja bezne? vel.4 ? dakujem

idkadanko
15. aug 2010

My sme už vyskúšali veľa druhov plienok ale najviac sa nám páčia z DM drogéria -Babylove.

timea.ryan
15. aug 2010

@adrianai kolko vysli tie pampers?

timea.ryan
15. aug 2010

@idkadanko nedavno som kupila jedno balenie z dm tie alana prirodne 42ks no nic moc..tie babylove su tie s kacickami?

idkadanko
15. aug 2010

Veľ. 4 - tam je 84 ks a stoja cca 13,90 EUR.

timea.ryan
15. aug 2010

mala som dve balenia ked mal maly 2mes.. a tak som objavila pampers a sme spokojni,tak neviem ci menit..ale tie su super babylove tiez..a mavaju ich aj v akcii?

idkadanko
15. aug 2010

Neviem aké sú to prírodné. Ja kupujem tie v krabici - 7 - 18kg. Sú na nich zvieratká ale kačičky nie sú tam.

timea.ryan
15. aug 2010

@idkadanko prirodne z buniciny su alana dm telene bal. 42ks...tak kacky boli na 3-6kg.

janka_pn
15. aug 2010

@timea.ryan ja ani presne neviem 😅 kupovali svokrovci v tescu a brali sme toho viac, ale viem, ze vychadzali len o malo drahsie v prepocte na plienku ako babylove 4ky. ale tie sleep and play nemaju tie elasticke zapinatka, ci sa mylim? lebo jedny su bez nich a tie sa mi az tak nepacia 😖 . inak vlhcene obrusky kupujem v hypernove za cca 99 centov a su celkom fajin za tu cenu... volaju sa albert

janka_pn
15. aug 2010

@timea.ryan ten motiv tusim na tych babylovkach menia 😀 a neviem ci ich mavaju v akcii, este som ziadnu nezaregistrovala 😉

timea.ryan
15. aug 2010

@janka_pn ja kupujem obrusky aj v dm v akcii za 5,50 4bal.80ks 🙂 no nemaju tie pampers take ako babylove pasiky,ale mne vyhovuju..

timea.ryan
15. aug 2010

@janka_pn dakujem

janka_pn
15. aug 2010

@timea.ryan my zvykneme kupovat aktiv baby, ale tvoje mimi je este male, takze este to elasticke nie je tak treba 😉

adrianai
15. aug 2010

@timea.ryan ja som ich dostala 😀 ale chcem vybehnúť do kauflandu, tam majú 108 ks za 14,99 €(veľkosť 2) alebo je tušim akcia aj v tescu tie veľké balenia (veľkosť 2 - 150 ks) za nejakých 22,85 € - a majú rôzne veľkosti....ale ak vie niekto o lepšej cene..šup sem s ňou 😀