Kde skladovať plienky?

lul
9. júl 2009

ahojte,

neviem, ci tu uz je taka tema, ak ano, presunte ma prosim 🙂

som v radostnom ocakavani a premyslam nad tym, ze by som si uz popredu po troche kupila plienky, ktore su momentalne za vyhodnejsie ceny. znakca ma trapi tiez, ale na to som tu uz temu nasla. ale kde ich skladovat? na toalete je to hygienicke? mame maly byt, netusim, kam budem davat zasoby 😕 poradte, ako to mate vymyslene vy, nechcem mat vyplienkovany cely byt. dik 🙂

zajo79
9. júl 2009

to si robis srandu?

vladkaz1
9. júl 2009

kam? kam chces a kam sa vojdu do postele na policku alebo tak .. kam ich chces davat do zachoda.. je to jednoduche kde mas miesto tam ich das 😅

lul
autor
9. júl 2009

zajo - nie, preco?

nie je to na zachode nehygienicke? fakt mam maly byt, dlho tu neplanujeme ostat, ale predsa. uz teraz nemam kam davat nase veci, nieto este vecicky pre drobca, nieto este plienky do zasoby, preto sa pytam. a zase chcem vyuzit akciove ceny na plienky, lebo tak ci tak ich budeme potrebovat, nebudem potom kupovat drahe 😉

lul
autor
9. júl 2009

chcela by som nejaky dobry napad a grif, ci niekto nema nahodou 😉

vladkaz1
9. júl 2009

ve dto nepchas do zachoda a maju ochranny obal tak si sprav policku a hotovo ..
no a k tym plienkam len aby ste ich vyuzili rychlo ti narastie nakupis vela a potom budes predavat?

alami
9. júl 2009

lul - veď sú v obale, prečo by to bolo na wecku nehygienické? a nenakupuj priveľa, lebo ti drobec bude rásť a potom ti budú zostávať tie, z ktorých vyrástol...a nie že ušetríš, ale ešte aj prerobíš 😉

lul
autor
9. júl 2009

vidis vladka, aj to som chcela vediet, ze kolko plienok sa minie (cca) z toho ktoreho cisla. predavat nebudem, mamiciek na okoli mam dost 🙂 vymenny obchod 😉

lul
autor
9. júl 2009

nezda sa mi to hygienicke, lebo po splachnuti sa siri do vzduchu milion bakterii. viem, je na to dekel, ale naucte to mojho chlapa... pravidelne na wc upratujem, ale plienky umyvat nebudem 😅 tak preto...

matica2
9. júl 2009

lul a ako vieš teraz aké plienky budú drobčekovy vyhovavat?

bihan
9. júl 2009

1. nevieš, aké budú tvojmu dieťaťu vyhovovať
2. nevieš, aké veľké sa narodí a ako rýchlo bude rásť
3. na jednorázovky sú akcie neustále
4. kúp si moderné látkovky a máš problém so skladovaním do značnej miery vyriešený.

lul
autor
9. júl 2009

matica - chcem kupit z roznych znaciek, ale zase nie vela. ved sme na stranke, kde sa vzajomne radi, tak dufam, ze sa dockam rad od skusenejsich 🙂

lul
autor
9. júl 2009

bihan - dakujem, latkove si neprosim 😉

matica2
9. júl 2009

lul ved ja sa len pítam lebo aj ja som viecej vyskúšala kým som ostala pri jednej značke.
a skladovat môžeš všade kde to miestečko nájdeš 😉

zajo79
9. júl 2009

poviem to na rovinu..neprehanaj to prosim Ta.

sisi?

akcie budu aj potom. A nevies ake budu vyhovovat Vasmu babatku. kup si do zalohy jedno balenie newborn, jedno balenie dvojok a staci.

Ked chces silou mocou nieco kupovat, tak si odlkladaj prasule.

lul
autor
9. júl 2009

a je pravda, ze na jednorazovky su akcie stale? lebo este som nejak extra nepozerala tak neviem 😕

z tych malickych ste kolko vyuzili?

lul
autor
9. júl 2009

zajo - nemienim si plienkami vytuningovat byt, neboj sa. prave preto sa pytam. jedno balenie newborn mi bude stacit? neni to malo? kolko plienok denne spotrebuje take dieta?

zajo79
9. júl 2009

jaj, som sa zlakla, ze chces nakupit plnu izbu plienok. 😅

jedno staci, ked nebude, tak posles tatinka kupit

Neboj, stale su akcie.

lul
autor
9. júl 2009

nieeee... ale ked som lezala v nemocnici, tak kocka, co lezala so mnou na izbe asi od 6 mesiaca a vyzeralo to tak, ze si polezi az do porodu, nemala kupene absolutne nic, len kocik a bola z toho frustrovana, ze xkrat povedala svojmu muzovi, kupme tie plienky, ked boli v akcii a on nic a teraz nakupujem hovadiny sam 😖 tomuto sa chcem vyhnut

standu
9. júl 2009

no fakt, ja som mala v "zasobe" jeden balik newborn, ktory s nami isiel do porodnice 😉 este som nepocula o nakupovani plienok do zasoby a skladovani 😕 teda okrem nasich krasnych plenuch latkovych, ktore mame vycapene na komode a kocham sa ich krasou 😉 a lul...preco si neprosis latkovky? uz si ich videla? 😵

zajo79
9. júl 2009

plienky kupi aj sam chlap, toho sa neboj

lul
autor
9. júl 2009

standu - jednoducho nejakym sa nevyhnem, ale vacsinou chcem jednorazovky. to je ako s kocikom. chces skratka ten a keby ti aj iny ukazovali, nechces ho ani za svet 😉

lul
autor
9. júl 2009

len moj chlap je taky, ze akcie neznasa a keby to boli aj tie iste plienky, ktore nam vyhovuju, on ich nekupi, lebo su v akcii 😠

lul
autor
9. júl 2009

a co je na tom zle, ze si chcem spravit mensiu zasobu? len sa pytam, kolko ste coho potrebovali, aby som tu zasobu nerobila privelku 😉 dakujem

vladkaz1
9. júl 2009

latkovky su nadherne a velmi parkticke velmi ti aj usetria hlavne zdravie ditatka moja mala mala z papmersovych plienociek velmi velke zdr. problemi .. tak nenakupuj moc plienok aby vam vyhovovali 😉 na latkove nedam dopustit!

angua27
9. júl 2009

lul, ako píšu baby, na jednorázovky sú akcie stále. a naozaj sa môže stať, že budeš musieť vyskúšať všetky značky na trhu, kým zistíš, ktorá Tvojmu drobcovi bude vyhovovať. 😉
ja som mala v zásobe 2 balenia newborn, dokúpili sme ešte 2 a potom sme prešli na dvojky. a v podstate som prvé 4 mesiace plienky (okrem new born) ani nekupovala. každý kto prišiel malého pozrieť, doniesol okrem maličkosti aj balík plienok. 😀 keďže väčšina priateľov a rodiny mali malé deti, vedeli, že týmto nič nepokazia. 😎
a keď už chceš kúpiť do zásoby, tak naozaj ich môžeš skladovať kdekoľvek. sú v obale, takže ani na tom záchode sa im nič nestane. ja som skladovala pod postieľkou.

lul
autor
9. júl 2009

angua - dakujem za infos, na navstevy som zabudla 🙂

vladka - netvrdim, ze nikdy nebudu latkovky, ale ak dieta bude zdravotne v pohode, nevidim dovod ich pouzivat. aspon pre mna 😉

vladkaz1
9. júl 2009

lul oki .. ty si rozumies a ty vies co chces davat svojmu dietatku .. plienky myslim tie najmensie su az balene po 100 tak kup 2 baliky a to ti plne staci .. na jeden mesiac ..podla toho ako casto budes prebalovat a nemusis nic skladovat 😉

vladkaz1
9. júl 2009

lul dvovod usetria ti penize su lepsie pre dietatko a ked si zoberem ze by som si ja nalepila pampersku a cikala do nej 3 hod. no.. dakujem ale nie.. 😀 a este som pozerala dokumenz ako sa vyrabaju kolko lepu a lisuju to .. no otras len moj subj. nazor dufam ze sa nikoho nedotknem

lul
autor
9. júl 2009

ok, kolko penazi mi usetria, ked ich musim aj tak kupit, pravidelne prat, voda nieco stoji, prasok nieco stoji, elektrika na pranie a aj na zehlenie? mas to spocitane, ci sa to naozaj oplati? ako vravim, nebranim sa 😉

petruci6
9. júl 2009

vladka ale aspon neni v mokrom a chladnom ako v latkovkach
tie jednorazovky to vpiju
poznam vela deticiek,kt maju zapareniny z latkoviek

100ludi 100 chuti
ja by som urcite nedavala,okrem toho viem lepsie zuzitkovat cas ako pranim,vesanim a zehlenim latkoviek 😉