Kedy sú Baby dni v Bipe v Rakúsku?

pemizb
1. jan 2015

prosim poradte mi kedy su tento mesiac v bipe tie ich dni so zlavou na detske plienky. vdaka.

ajatax75
2. jan 2015

5.7.8 januar 2015

sis13
20. jan 2015

a to je online shop?

andyfr1
31. aug 2017

Dobry den. Neviete niekto? Byvaju v Bipe este Baby Days? Ak ano, kedy najblizsie, pripadne kde to zistim?
Chodime nakupovat do Rakuska a aj do Bipy a prave som sa dozvedela, ze mavali aj tieto Baby days, ale neviem ci este stale... Predtym som o tom nepocula... Dakujem .. 🙂

kikulka25
4. sep 2017

@andyfr1 teraz zrovna boli 31.8.-3.9. Treba priebežne googlit a niekde sa to objaví. Najbližšie neviem, kedy budú. Ťažko sa to hľadá.

nikaluk
4. sep 2017

Na tie baby days je potrebna nejaka karticka ich ako ma DM alebo je to pre vsetkych?

andyfr1
4. sep 2017

@nikaluk To tiez prave netusim.

@kikulka25 No ked uz boli tie Baby days, tak som to nasla na ich stranke, no myslim, ze popredu to tam nejako nebolo. Tak snad na dalsi krat uz to vystihneme...

andyfr1
4. sep 2017

@nikaluk Oni maju clensku karticku, len nie su stale dostupne formulare pre ziskanie karticky, aspon teda v Hainburgu nie. Netusim, ci inde dalej od hranic su. My teda nakupujeme bez tej karticky, ale myslim, ze tie baby days su pre vsetkych, lebo som na ich stranke nenasla taku podmienku...

kikulka25
4. sep 2017

@nikaluk nepotrebuješ kartičku na baby days. Automaticky odratali 25 %

nikaluk
5. sep 2017

@kikulka25
@andyfr1
Dakujem za info

aduska_ba
20. feb 2018

Vie mi niekto poradiť, kedy sú detské dní?

piip
24. apr 2019

Ahojte, este funguju baby days? neviem to nikde najst, dakujem

mischel123
9. jan 2022

Ahojte, prosim vas neviete kedy su v BIPE baby dala? Neviem to nikde najst :( dakujem