Ktoré plienky Pampers sú najlepšie?

erinka1411
13. okt 2013

ahojte, chcem sa opýtat ktore pampersky su najlepsie, ci tie zelene, oranzove alebo tie biele..a aky je rozdiel medzi nimi...aa chcem sa este opytat ked cakam babo v januari a by som si chcela dopredu kupit to uz by som mohla aj teraz zacat? 🙂 ci tam je nejaka zaruka?? aa ked su niekde na akciu tak asi za aku cenu sa daju kupit? lebo vobec neviem ako sa to pohybuje, som prvorodicka tak neviem vobec nic ohladom plienok...dakujem

ickasirk
13. okt 2013

My sme prve kupili biele premium care su naozaj velmi dobre balenie pre novorodenca nam vydrzalo mesiac no potom sme presli na zelene active baby a kupujeme ich dodnes a to ma maly uz 10 mesiacov. Podla mna su super maly nam nemal ani raz ziadnu zapareninu ani nic podobne su tenke priedusne a hlavne makke. V pohode mozes kupovat uz teraz plienkam sa do januara nema co stat.

sjuzan77
13. okt 2013

Ja som najviac spokojna so zelenymi, tie oranzove su sice lacnejsie, ale je to aj vidiet na kvalite. Na zelenych ocenujem najma pruzny pas. Ja ti len mozem poradit, aby si si nekupovala na zaciatok vela plienok. Jedna vec je, ze dietatko rychlo rastie a mozu ti pozostavat a druha vec je, ze 100 zien moze so mnou suhlasit, ze zelene su najlepsie, ale prave tvojmu drobcovi nesadnu 😉

jankaba1
13. okt 2013

Ahoj, takze podla mna: najlepsie pre mna boli od narodenia Pampers biele a zelene - active baby , na striedacku . Do porodnice si zober: new born, to su najmensie. Potom dokupit vel. 2/ 3-6kg/. Ja som do 3 mesiacov davala na pampersku latkovu plienku, aby boli nozicky na siroko. Vel.3 vyuzijes dlhsie...Je dobre, ak si sledujes cenu v Tescu alebo v Bille, zvykne byt skvela akcia.
Ak Ti mozem poradit, kup si jedno balenie new born a cca 2-3 balenia vel.2. A co sa tyka zaruky, plienky minies ani nebudes vediet ako. :D

erinka1411
autor
13. okt 2013

Ďakujem pekne za rady 😉

darina1952
13. okt 2013

@erinka1411 ahoj, ak ti ešte môžem poradiť, výborné sú aj plienky Huggies - do pôrodnice som si ich kúpila v takom "štartovacom" balíčku - boli tam plienky veľkosť newborn+vlhčené utierky bez parfumu +malé ponožtičky pre bábo. Potom sme kupovali plienky podľa akcií v obchodoch. Najlepšie je orientovať sa jednotkovou cenou za plienku. Tá sa líši od veľkosti balenia. A samozrejme že balenia s malými plienkami majú tých plienok najviac a teda vyjdú najekonomickejšie cca medzi 0,09-0,11€ za kus, s narastajúcou veľkosťou plienky potom klesá ich počet v balíku a tak som bola rada, keď sa mi podarilo plienky veľkosti 4 kúpiť s cenou 0,16€. Jasné že každé bábo reaguje inak na plienky, nám sa osvedčili pampers biele, zelené, huggies economy, bella happy, ale vyskúšali sme aj tesco esentials a deťom nikdy nič nebolo 😉

mahulenka87
13. okt 2013

najlepšie sú biele. nepretečú a riťka zostáva v suchu. Oranžové sú najhoršie ☹

katkawil
13. okt 2013

Jednoznačne sú najlepšie zelené pampers - activ baby, žiadne zapareniny, a pohodné pre dieťa.

ivetah
13. okt 2013

najlepsie plienky su pampersky biele, nielenze nepretecu, ja som maleho ani moc nenatierala proti zapareninam a ritku mal cervenu len raz, aj to ked mu isli 4 stolicky naraz, takze mal velmi agresivnu stolicu niekolko-krat za den.
ale inak su dobre aj zelene, niekotri si chvalia aj tie z dm-ky, ale su hrubsie. mne napr. huggies vobec nevyhovovali, pretiekli... zaruka nie je, kupovat mozes. akurat nevies, ake ti budu vyhovovat a teda hlavne babatku 😉

linda20111
14. okt 2013

@erinka1411 Najlepsie pampersky su biele- premium care, my sme ich mali nakupene tiez dopredu do zasoby, ale kupili sme az od c. 2, jednotky sme vobec nemali. Kupili sme ich cez internetovy obchod, vtedy ked bola akcia takze to vyslo lepsie, lebo inac su najdrahsie. Potom dobre su aj zelene - active baby. Oranzove v ziadnom pripade nekupuj, tie su najhorsie, nemaju elasticky pasik a iny povrch. Idealne je na zaciatok davat biele, neskor mozes striedat so zelenymi a postupne prejst na zelene lebo tie su trochu lacnejsie a zvyknu byt na nich velmi dobre akcie.

stanislavao
14. okt 2013

@erinka1411 pampers oranzove vobec nekupujte. to su neni dobre plienky - nemaju dobru absorbcnu silu a nie su pruzne v pase. to je taka lacna varianta pampers, ale fakt nepodarena. najlepsie pampers su buele = premium care. su uzasne makulinke, fajnove, prijemne na dotyk, dobre absorbuju. su preto aj najdrahsie. klasicke zeleno-modre pampers su dobre. spomedzi vsetkych jednorazovych plienok na nasom trhu su najlepsie, hned po bielych pamperskach. su pruzne, nie su hrube, nezmrdia, ako ine znacky {huggies, tesco esential, lidl touyours, dm babulove}. pre novorodenca si kupte pampers new baby do porodnice. alebo premium care velkost 1. ale tie new born su stale mensie, ako velkost 1. v jednote je teraz kuponikova akcia na pampers a viete ich tam kupit za 9,90, co je super cena. inam dobra cena na pampers je cca 0,22 centov za ks. ked su uz 0,25 to je uz dost. stale je niekde akcia. aj v lidli byva super akcia na pampers, v tescu, aj v dm.

miku1
14. okt 2013

@erinka1411 Ja kupujem active baby, tie zelené. Premium care mi veľmi nevyhovujú, a tie oranžové boli úplná katastrofa. Malá sa mi z nich okamžite vyhádzala. Kľudne kupuj plienky už teraz, akurát aj v tescu bude teraz dobrá akcia, tak ju využi 🙂 Cena záleží aj od veľkosti plienky. Tie najmenšie vychádzajú zhruba v cene 0,14 € / ks. Ja teraz kupujem 3ky, a tie sú za 0,16 € / ks, ak sú v akcii. Nekupuj zbytočne veľa newborn a 2. My už od 3tieho mesiaca nosíme 3ky, tie vynosíte dlho 🙂 Newborn som dávala necelý mesiac.

tinka_21
14. okt 2013

@erinka1411 Ahoj, ja som od začiatku pri malej používala biele premium care, do zásoby som si kúpila po 2 balíky z veľkosti 1 a 2 ešte pred jej narodením. Minula som celkovo asi 3 balíky veľkosti 1 (čiže jeden som ešte dokupovala) a veľkosti 2 len dva balíky, takže veľké zásoby si zbytočne nerob. Váhový rozsah týchto prvých veľkostí je celkom malý, a drobci rýchlo rastú na začiatku 😉 Potom som mala veľkosť 3, zelené active baby, tam som však natrafila na nejakú zlú várku, ktorá mi strašne smrdela umelinou a chémiou, tak som sa vrátila k bielym a používala som ich ešte vo veľkostiach 3 a 4. Pri 4kách už však malej nestačili v zmysle že ich rýchlo precikala a rozhodne v nej celú noc nevydržala, takže sme pri zelených active baby opäť a tentokrát som už s nimi spokojná 🙂 Čo sa týka rozdielu, tak tie biele majú akoby takú sieťku, čo mi vyhovovalo zvlášť ked sa malá pokakala, kým ešte mala riedku stolicu, pretože to vsiaklo dnu, odviedlo od zadočku, nepretieklo kade tade, a nebola "v mokrom" Ako vravím, postupne však už nestačili, ked viac cikala, a ked mala tuhú stolicu pri príkrmoch, tak už to stratilo zmysel pre nás 🙂
Cenovo sú Premium care najdrahšie, potom active baby, a nakoniec tie oranžové - tie sú však veaj najhoršie.
A ak možem poradiť, občas kúpim ešte Tesco zelené plienky, tie sú podla mňa dosť porovnateľné s pampers zelenými, M alú cez den prebalujem častejšie a viem si ustriehnuť "stav plienky" 😉 takže trošku na nich mozes ušetriť ;)

zszudorova
14. okt 2013

@mahulenka87 najhorsie?povedz ze pre vas boli najhorsie...my ich pouzivame a len tie malej sedia. akonahle sme vyskusali ine,ci uz pampers alebo ina znacka,malej sa zaparila rita...a naposledy sme kupili pampers premium care lebo vraj su ohodnotene ako najlepsie a mala chytila taky ekzem ze az!nechapem...ale stalo sa. takze pre nas oranzove sleep and play ci jak sa volaju su najlepsie

ivushqa
14. okt 2013

keď bola dcérka malinká, asi do 3-4 mesiacov boli biele OK, neskôr mi viacej vyhovovali zelené( tie vydržia aj celú noc, biele boli pretečené), skúšali sme aj oranžové, ale vadila mi prílišná parfumácia.....takže pre nás sú najlepšie Active baby 😝

andrejka1974
14. okt 2013

zo zaciatku , som pouzivala biele, potom zelene a teraz orandzove tie su tensie ako zelene, ale su ovela lacnejsie, tie som brala koli cene a som bola spokojna so vsetkymi 🙂 🙂 🙂 🙂

mahulenka87
14. okt 2013

@zszudorova šak jasne že som písala môj názor a moje skúsenosti, takže za seba... nerobila som celosvetovú štatistiku

nikuska0605
14. okt 2013

Ja mám dobré skúsenosti s pampers prémium care aj s active baby,takže kupujem kedy ako,podľa toho,aké sú práve akcie.Oranžové sme vyskúšali raz,ale nebola som s nimi veľmi spokojná,prídu mi ako papier.Každé dieťatko je však iné a má inú pokožku,takže musíš vyskúšať 😉 Nekupuj však veľa balíkov dopredu,lebo nevieš aké veľké bábätko sa ti narodí a ako rýchlo bude rásť,tak aby sa ti zbytočne nezvýšili 🙂 Pokiaľ ide o cenu,tak tie biele a zelené sa dajú kúpiť väčšinou od tých 9.90 do 11.90€,keď sú v akcii.

majjjjuska
17. okt 2013

najlepšie su bud biele alebo zelene ale je len na tebe ake si vyberieš a pre babatko je to jedno,lebo to často prebaluješ.Kludne si môžeš nakupiť pienky aj dopredu,každa buduca mamička to tak robí 😉

alexandra1104
21. okt 2013

ahoj...biele boli smradlave ked sa moc pocikala zelene su fajne a oranzove su vonave

kikuska1010
30. nov 2020

@zszudorova aj pre nas orandzove a zelene

kikuska1010
30. nov 2020

@alexandra1104 za nas orandzove a zelene

kikuska1010
4. dec 2020

U nas biele pretecu najlepsie za nas su pampers zelene a aj oranzove

januska2
12. jan 2024

Od narodenia biele. Oranžové čistá katastrofa