Ktoré plienky sú najlepšie?

kozsarovak
13. mar 2012

Pampers či Huggies plienky sú lepšie, ktoré mám kúpiť? A veľkosť 1 ? O 2 týždne mám termín pôrodu.

oliverko5
13. mar 2012

ahoj..urcite skus zatial pampersky sensitive na zaciatok ja osobne som s nimi bola spokojna 🙂

natyadko
13. mar 2012

Ahoj najlepsie plienky su pampersky premium care ... Neodporucam plienky pampersky oranzovovom baleni.

helsinka
13. mar 2012

Ja som mala Babylove z DM a túto značku používam dodnes a nedám na nich dopustiť 😀

lubina
13. mar 2012

my sme pouzivali pre obe dcerky Huggies, maximalna spokojnost.

exupery
13. mar 2012

@kozsarovak no vsetko bude zalezat od babatka,musis skusit,mojej nesadli vobec huggisky,pouzivali sme pampers modre,tesco zelene,a babylove-s nimi som asi zo vsetkych spokojna najviac porovnanie cena a funkcnost...do porodnice urcite stacia jednotky

janulabj
13. mar 2012

my sme 2 roky použivali len pampersky, na začiatku len tie sensitive, su jemulinke.... no skusili sme aj zelene tesco a neda sa to porovnat, su fest tvrde.

tunzal
13. mar 2012

na začiatku sme mali aj huggies aj pampersky, ostali sme pri pamperskách tie nám vyhovujú najviac, musíš skúšať, ktoré vám sadnú najviac. do pôrodnice stačia jednotky, ale podla toho aké budeš mať bábätko veľké, nekupuj ich veľa lebo z nich rýchlo vyrastie.

zuzkatko
13. mar 2012

každé dieťatko je iné každému vyhovuje niečo iné syn používal s kauflandu plienky dcére vadili precikala ich a vyhádzala sa jej riťka dcéra používa tesco plienky alebo huggies tie huggies mám ešte po synovy jemu tiež nevyhovovali

asfodelka
13. mar 2012

@kozsarovak my mame pamperky od zaciatku, dobre su aj Touyours z Lidlu, Huggies su podla mna ako z igelitu a vobec sa mi nepacili ked sme ich mali. ak sa Ti babo narodi na termin tak zacni asi 1 velkostou, ale zas zalezi ake je velke. kamaratka uz v porodnici davala malej velkost 2 lebo bola taka buchticka.

lublana1
13. mar 2012

urcite pampers premium care 1, my pouzivame pampers doteraz a to uz mame velkost 5, raz som kupila aj huggies, ale boli velmi tvrde a ako z novinoveho papiera...

monhla
13. mar 2012

Treba skúsiť. My sme brali do pôrodnice DM Babylove č. 2 a bola som spokojná. Nám napr. huggiesky nesadli inak malá zniesla všetko, pretože návštevy priniesli i iné značky a tak som trošku aj skúšala. V každom veku sme mali iného "favorita" 🙂 Prajem príjemný pôrod a nech ste zdraví.

stanislavao
13. mar 2012

najlepsie plienky su pampers. makucke, pas flexibilny. ziadne ine su neni take pohodlne. aj ked aj huggies maju pruzny pas, ale su hrube a pamperskam sa nic nevyrovna. cize pampers premium care, alebo pampers active baby. tie oranozve pampers sleep&play nemaju pruzny pas a preto su neni take dobre a aj sa rychlo precikaju a aj preto su take lacne. mali sme aj z lidlu aj z dm, aj s tesca - vzdy tu kvalitnejsiu variantu - neni su zle, ale neni to ono. A do porodnice si kupte Pampers New Born

hajanka
13. mar 2012

boze, takych tem uz je .............. xy
to je taky velky problem vyhladat predym nez sa opytate?
@kozsarovak

tibinka22
13. mar 2012

@kozsarovak malej som začala dávať pampersky, ale keďže možno ako väčšina človek pozerá aj na peniaze, tak sme skúsili lacnejšie, najviac malej sadli BABYLOVE z Dm-ky.... nemajú žiadnu chybu.... 🙂

kozsarovak
autor
13. mar 2012

Ďakujem vám všetkým za rady a prajem všetko dobrého, nech sa vám darí. 🙂 🙂 🙂

lubka231
26. sep 2012

@kozsarovak jednoznaččne si kúpte na začiatok Pampers premium care, tie sú úplne naj. Ja som mala v pôrodnici Huggies, ale s Pampers premium care sa nedajú porovnať, aspoň mne vôbec nevyhovovali. Neskôr môžte skúšať aj iné lacnejšie značky, ale na začiatok by som to neriskovala. Veľa šťastia.

barborka112
31. júl 2013

ja som na zaciatku pouzivala len pampersky ale kedze dost chemicky smrdeli tak som presla na kamaratkami odporucane tesco plienky ktore vobec chcemicky nesmrdia ale maju aj dobru cenu, super sedia aj saju, raz som dostala happy od belly a tie tiez chcemicky smrdia a navyse mi pretekaju okolo stehienok, raz som mala aj Jednota plienky ale tie zle sedia, takze ja som urcite najspokojnejsia s tesco plienkami

syrik
31. júl 2013

Ja osobne som používala Pampers, zo začiatku, potom sme skúšali Wieckies z Kauflandu, aj Tescové som skúšala, aj z DM, no momentálne favorit číslo jeden sú pre mňa Toujours z Lidla...Už kupujem len tie a na noc dávam Pampers žlté...Mne istú dobu Papmersky precikávala pravidelne...tie obyčajné, čo som spomínala sú v tomto lepšie, ale treba častejšie meniť, lebo nenasajú to, čo Pampers...Istú dobu mi najviac sedeli z DM, kým som neskúsila z Lídla...neviem, ale podľa mňa Pampersky vôbec nestoja za tú cenu....

gumidekmomo
31. júl 2013

my sme pouzivalu zo zaciatku DM aj pampersky zelene aj biele ...skusili sme aj HUGGIESale tie sa mi zdaju take tvrde tak to sa mi moc nepaci....teraz cez den mame z lidla na den to staci ale noc uz nie takze ostala som pri bielych pampers alebo ked nemame tak DM kove 🙂 ale aj tescove su celkom fajn aj z kauflandu my sme tusim poskusali vsetky ale pri tychto sme zostali...ale pre novorodeniatko bud DM-kove alebo ako aby pisali zelene sensitive alebo este premium care tie su naj :D hadam som pomohla aspon trosku

janulicok
2. aug 2013

@barborka112 inak presne toto som postrehla aj ja, drobcek ma 20 dni a uz vieme, ze happy bella precika, akosi nam nesedia(ale majú výrez na pupcok), pampers premiumm care mi smrdia za chemiou a mam taky pocit, ze ked mu dam tie tak ma hned na ritke vyrazticky a od zaciatku sme v porodnici pouzivali tesco newborn (take zlte balenie),len uz sa nam minuli a tie boli zatial najlepsie, makkucke, bez zapachu, neprecuraval, pekne sadli...

gabikkas
2. aug 2013

ahoj @kozsarovak
ja som do nemocnice vzdy (pri dvoch porodoch) brala pampers - tie biele, tusim su to sensitive, boli celkom fajn ,potom som kupovla pampers premium care, ale tie pretekali, potom sme skusili happy bella, tie boli vacsie ako pampersky a boli fajn, ale odkedy som skusila z lidla, tak ine nekupujeme, su super, tenke a dobra cena, ked stoja 6e, tak nakupime do zasoby...hlavne nie su parfumovane! Zsa sa mi, ze tie z lidla zacali robit aj tie najmensie cisla....cosi suseda spominala, ze ich videla v letaku, lebo oni boli tusim len od cisla 3...
ako uz bolo spominane, absolutne neodporucam oranzove pampers, su napustene chemiou, ze az..stacilo mi ich len citit u kamosky....

lulistek
6. aug 2013

@gabikkas ahoj a ake z lidla? tie toujours? dakujem 🙂

m_ij_ka
9. aug 2013

ja kupujem z tesca, tie tescove v bielom balení, som s nimi spokojná 🙂

stanislavao
9. aug 2013

@kozsarovak najlepsie plienky su pampers. nech si hovori kto chce, co chce, ale ziadne plienky nie su take jemne, tenke, ako pampers. a maju uzasnu absorbciu. kupte si pampers new born. cize ani nie 1, ale newborn.
hugies su potom porovnatelne s dm babylove, tesco esential, alebo lidl toujours. a nekupujte ale pampers oranzove sleep& play, lebo nemaju pruzny pas. to je taka lacna varianta pampers, ale na nic.
a pampers premium care su najlepsie. potom pampers tie modre active baby.

biancal
9. aug 2013

určite sa nestotožňujem s názorom, že najlepšie sú Pampers 😀 to v žiadnom prípade 😀 je to len reklama, sú napustené samou chémiou, smrdia, no otras... My používame Babylove, vyhovujú nám najviac 🙂 ani raz ich ešte neprecikala a cena je tiež prijateľná 🙂 pri Pampers - cena sa nerovná kvalite 😠

megan_
13. aug 2013

nám tiež papmers smrdia. používame bella happy, neprecikajú sa, pružné pásiky, nie sú napustené a oplatia sa nakupovať v akciách 1+1 alebo 2+1. došiel mi newsletter že ich majú teraz v ich obchode www.bella4you.sk v akcii . Ešte sme skúšali aj lidl a tiež sú fajn

gabikkas
16. aug 2013

@lulistek ahoj, ano tie toujours, teraz ich maju dokonca aj nejake vynovene - tensie, ale su cenovo drahsie...

@megan - my sme tiez na nich dlho frcali, ale su hrubsie oproti tym z lidla a trosku aj tvrdsie...nam ich mala v noci precikala...

detskeoblecko
28. aug 2013

urcite treba do vybavy aj par latkovych...

hyta
28. aug 2013

V našej rodine fičia Pampers sensitive, no treba i klasické bavlnené plienky.

marianka3
28. aug 2013

Skúšali sme aj Pampers, ale keďže sú parfumované, a tá vôňa, či skôr zápach nám nevyhovoval, tak u nás vyhrali jednoznačne Babylove plienky z DM, vydržajú takisto celú noc...