Ktoré vlhké obrúsky sú najlepšie?

forbym
4. feb 2013

môžem vás poprosiť o radu? ktoré vlhčené obrúsky používate? aká značka sa vám zdá najlepšia? viem, najlepšie odskúšať, no predsa... vopred ďakujem

martinuska2014
22. máj 2014

nám najlepšie na riťku reaguju babylove všetky aké sú...Skúšali sme aj Pampers sensitive ale malý sa na ne vysypal a mal z nich červenú riťku

brumka
22. máj 2014

prvy krat som mala pampers biele boli super len drahe, potom hugies prisli mi moc vlhhke a gresivne a podla mn anaj su biele babylove, cena a kvalita je dobra 🙂

martinuska2014
28. jún 2014

Skúšali ste už vlhké utierky Rybilka?

modrofuzik11
28. jún 2014

rybilku som neskusala. nam sa najviac pozdavali vlhcene utierky od bell

laraaurora
1. júl 2014

Mojej dcérke najviac vyhovujú Hipp vlhčené utierky.

reny1
4. júl 2014

Nedam dopustit na Pampers Sensitive! Nie su zbytocne prevonane ako tie lacne verzie, su naozaj mokre a naozaj jemne. Aj ich minies menej, lebo su hrubsie!!! Skusala som okrem nich len modre Pampersky, ale ani tie sa na ne nehrabu. A take tie lacnejsie som si kedysi kupovala len pre seba a neviem si predstavit, ze by som tym malemu presla po ritke 🙂

veronikanika24
8. aug 2016

z pampers opucham. staci ked sa rukami dotknem nahodou seba a uz chodim.ako.kacer donald.

lauramal
17. mar 2017
Používateľ lauramal je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lauramal.

jednoznacne vlhcene utierky okapi od happyskinu.. da sa to kupit cez eshop, je to cisto prirodne nesposobuje ziadnu alergiu je velmi dobra na ekzematicku pokozku babatka lebo obsahuje nechtik, prijemna prirodna vona u nas je to top.. a najlepsie na tych utierkach je ze su biologicky rozlozitelne a daju sa splachovat aj v zachode 🙂 urcite odporucam vyskusat 😉

semila001
7. júl 2017

Babylove zelene 80 ks za 1.70

autumn11
29. dec 2017

mne sa najviac pozdávajú pampers sensitive a bupi. Nie sú ani moc vlhké a ani moc suché. Také akurát.

bnov
29. dec 2017

Ja kupujem v DM, ...

babatkoo
29. dec 2017

Ja kupujem HIPP modre sensitiv a absolutne som spokojna.

mikaelita
29. dec 2017

Aj my babylove obycajne, biely obal

ilaryja
29. dec 2017

pri malej som použivala Babylove ale pri malom som objavila Tesco loves baby newborn su perfektne ...su čiste bez primesy,,neparfumovane yatial pre mna jednoznacne najlepsie🙂)))

ilaryja
29. dec 2017
semila001
13. máj 2020

My pozužicame Pampers a wickies a bevola

kristi0000
19. dec 2020

Pampers fresh a sensitive sem tam aj lupilu a babylove zelene ale malo kedy kupim .... spokojnost