• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové klasické štvorcové plienky. Aké sú ich výhody?

1. júla 2014 
Anxuska flisové vrchné nohavičky sa odporúčajú len pre ešte nesediace mimi. Myslím si že by si ich už dlho nevyužila, radšej si kúp vlniačky. :slight_smile:
1. apr 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kubinkov, tak nějak jsem myslela, že to asi bude :wink: . A ten sklad na draka je zhruba tak od kdy?
1. apr 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blka:Tam se dá velikost regulovat velikostí překladu nahoře a dole, myslím, že od 6 měsíců klidně. V těch 9-ti už to bylo lepší než novosklad. Velikost novoskladu je neměnná, záleží jen na použité plínce, ale draka můžeš přizpůsobit. Hodně záleží na velikosti mimča.
1. apr 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne je ten drak akýsi nesympatický :slight_smile: ale novosklad je bomba! s tým som sa doslova zžila
1. apr 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matilko: Třeba až bude malý větší přijdeš mu na chuť. :wink:
1. apr 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrea, díki za info, jaj len mne sa na tých vlniacikoch nevidí to impregnovanie...no škoda
1. apr 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ještě ten novosklad i drak se zajišťuje snapi sponkou? Nebo se to jenom poskládá, položí na prdku a na to se dají kalhotky?
2. apr 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blka: :wink: No jde to i bez ní, ale je lepší dát Snappku.
2. apr 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bych řekla, že to jde bez snapky u ležících, nám to teda u pohyblivky už bez snapky nefungovalo
2. apr 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Než jsem snappku zakoupila, tak jsme to zvládali i bez ní, Vojta lezl, zastrkovala jsem roh plínky dovnitř a musela opravdu dobře nainstalovat PUL-ky. :slight_smile:
2. apr 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stačí holky jedna snappka že? nebo se ty háčky brzy opotřebují?
2. apr 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, děkuji :slight_smile:

Heluli, stačí 1 snapka. Prý, když jsou 2, tak nemůžeš ani jednu najít :grinning:
2. apr 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helulicek, to co píše blka můžu jen potvrdit, furt hledáme :grinning:

jsem totiž měla pocit, že mi ta modrá tak neladí k těm oranžovejm plenkám, tak jsem potřebovala ještě zelenou no a teď furt hledáme

blbej pocit, modrá samozřejmě ladí stejně dobře jako zelená, a vlastně je to jedno, protože to pod pulkama stejně není vidět :grinning:
2. apr 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dám na vaše rady, ale běda, jestli nenajdu i tu jednu jedinou :cry: :cry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Helulicek já mám dvě a hledám stále obě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak na tom asi něco bude
2. apr 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja mám snappku jednu - fialovú a ešte sme nehľadali :wink: a ani si nemyslím, že sa tie zúbky dajú opotrebovať, je to asi nemožné, lebo je to z plastu :slight_smile:
2. apr 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Původně jsem měla jednu a po několikadenním hledání jsem pořídila novou, a pak dostala třetí k vánocům, a pak našla tu původní. Teď mám tři a nehledáme žádnou. :grinning:
2. apr 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Spýtam sa. Žehlievate klasické štvorcové alebo len poskladáte?
3. apr 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nežehlím, ale nelátkovala jsem v šestinedělí, to bych asi žehlila nebo to tou žehličkou aspoň přejela
3. apr 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nežehlím. žehlení nesnáším.
3. apr 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ad ikea a kikki lux, povedala by som, ze nasavaju podobne, kikko sa mi zda trosku maksie a ma zasite iba 2 strany. ikea ma vsetky 4
3. apr 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno :grinning:
miracle, v ikee taky prodávají pleny? to jsem netušila :confused: takže sajou jako luxky a budou asi levnější co?
4. apr 2009 o 06:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky, tak ja mam uz na ceste happy squers, farebne Kikko bambusky a miselinove IV 100g ... sa uz tesim, aka to bude kvalitka :sunglasses: potom vam napisem dojmy ...
4. apr 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, bambusové barevné kikko za výhodnou cenu na mmb http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20361594&tab=4
4. apr 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. apr 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Listicko, nežehlila jsi ani v tom šestinedělí? Já se obávám, že se mi žehlit chtít nebude :sweat_smile:
4. apr 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blka - já poctivě žehlila asi tak 2,3 týdny - jen čč, pak občas do konce šestinedělí, je to ale ztráta času.Pokud bych si střihla trojku :slight_smile:, nežehlila bych vůbec.
4. apr 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. apr 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blka: já jsem začala látkovat až ve 4 týdnech (měla jsem hooodně podměrečné dítě, co nejdřív nosilo jednorázovky 1-3 kg, pak 2-5 kg a ty látkovky se mi zdály hrozně ooobří, navíc neudržela teplotu, tak jsem ji nechtěla zbytečně často svlíkat a přebalovala jsem jen současně s kojením/kakáním). takže to už jsem nežehlila. jak bych to dělala s dalším, nevím. asi bych nežehlila.

ty ikea vycházejí dráž než kikko lux. ale zas jsou s barvičkami. :slight_smile:
4. apr 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blka: ja som nežehlila :slight_smile: teda áno, prvý raz :grinning: je to strata času, dosť sa nadrem s vešaním na sušiak, tie štvorcovky sa predsalen musia precízne vystrieť, aby to žehlenie byť nemuselo :grinning:
listicka, díky za odkaz na tie bambusky :wink:
4. apr 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok