Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

zojec
30. mar 2011

@behulka tiez mam z orechov a pracich guli taky pocit, ako keby sa pradlo pralo v cistej vode, ale orechy na cistenie su celkom fajn, aj prasok z orechov.. no sliz sa mi pozdava na pranie najviac 😉 50ks? to hadam pri novorodencovi.. myslim ze pri vacsom babatku v pohode vydrzi s 30timi, nie? ci to som naivka? ja stvorcujem len sem tam, ale denne vymenim asi len 3-5 plienok, plus dobra nocna - ostatok ide do nocnika...

sima.p
30. mar 2011

No inak mojej staršej Alany vôbec nerobili dobre, mala z nich podráždený zadoček a riadne.

gangulienka
31. mar 2011

ahojte, latkujem len kratko ale na noc stale pozivam pampersky 😔 , teraz budem mat pop in plienocky chcem ich pouzivat na noc...neviete niekto poradit ked dokupim tu nocnu vkladacku pop in bude to stacit na celu noc ?

labutka
31. mar 2011

@karaa a ako sa vam vlniakovalo?

lulukn79
31. mar 2011

prepacte, ze budem OT, ale existuje nejaky eko, resp. bio desky krem na opalovanie. alebo ktory krem na opalovanie je pre deticky taky najvhodnejsi?

marianas
31. mar 2011

Dievčence, aký je rozdiel medzi Napy Freshom a Mio Freshom? Oba sú na dezinfekciu plienok?

mamusia
31. mar 2011

@lulukn79 daylong je dobry,bo on odraza luce slnka pred od pokozky a aj ked sa ide do vody,tak vytvara taky film na pokozke - preto je aj dost tazko rozotieratelny,no my ked sme boli s malou na Balatone(5,5 mesiaca mala),tak sa vobec neopalila,ani nespalila,proste nic 😉

dankakk
31. mar 2011

Ahojte latkarky 🙂 máte niektorá z vas skusenost s týmito plienkami? http://www.maderna.sk/katalog/product/9996/ akú majú veľkosť a savost? Vďaka;)

alusha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sima.p
31. mar 2011

A nechystáte sa niektorá predávať Flipky na suchý zips? Jedny by som chcela... Prípadne by som vymenila za patentky....

labutka
31. mar 2011

@dankakk bambino mio su obycajne bavlnene viacvrstvovky, kukam ale ze su drahsie nez napriklad popoliny.
bavlnene vv by som pouzivala max do pol roka, potom treba nieco savejsie.

petrinka
31. mar 2011

@marianas myslim, ze oba maju rovnaky ucinok, teda dezinfekciu. ja som mala oba a nevsimla som si rozdiel. akurat cenovo vychadza mio fresh lacnejsie...🙂

inak po dlhom vahani som skusila na pranie sliz. dala mi ho suseda na skusku a som uplne nadsena!!! perie super a pradlo/ plienky su makkucke a my mame teda poriadne tvrdu vodu. a to, ze to vyjde velmi lacno je uz len ceresnicka na torte🙂 takze tie, ktore by ste chceli vyskusat sliz, ale velmi tomu neverite, tak vyskusajte, stoji to za to!🙂

labutka
31. mar 2011

@petrinka @marianas doplnim uz len, ze miofresh by sa mal dat zohnat v hypermarketoch Tesco, treba hladat niekde medzi detskym oblecenim, detskym jedlom a plienkami.

petrinka
31. mar 2011

@labutka ja som ho dostala aj v predajni Predeti a myslim, ze aj v predajni Brendon ho maju. Takze aj po vacsich detskych obchodoch sa da zohnat.

michi295
31. mar 2011

@behulka Ďakujem za názor, na tie orechy som už tiež počula negatívne názory. Už som objednala látkové plienky vyskúšam a potom dám vedieť. Baby díky 🙂

wvwvw
31. mar 2011

mozem pouzit flip vrchne gatusky aj na nohavickove plienky (napr. BL bamboo)? ci lepsie su original.....
vdaka

katka888
31. mar 2011

@wvwvw
na nohavickove plienky mozes dat akekolvek vrchne nohavicky, mne sa ale najviac na nohavickove osvedcili vrchne nohavicky Little Lamb, maju po bokoch vsity sirsi pas latky, takze sa do nich zmestia objemnejsie plienky.

wvwvw
31. mar 2011

@katka888 ahoj kati. no dali ste mi chrobaka do hlavy s tym nocnym latkovanim 🙂
na ake plienocky by som mala pokukat pre malinkeho prcka?

katka888
31. mar 2011

@wvwvw
my sme pouzivali na noc bambusove plienky: baby beehinds bamboo, tots bots, anavy a little lamb, na vrch som davala vrchne nohavicky little lamb, maju popri stehienkach vsity pas latky, cim sa do nich zmesti objemnejsia plienka alebo vlniaciky disana a popoliny.

wvwvw
31. mar 2011

@katka888 TB asi tie bamboozl vsak? ja som kukala aj po BL Bamboo..... myslis ze mi bude do nich treba este aj naviac bambusova vkladacka na dovypchanie? ci postacia nohavickove bambusove?

katka888
31. mar 2011

@wvwvw
nam stacili bambusove plienocky s original vkladackami, kde boli dve , davala som len jednu. ono to ozaj zavisi od toho, kolko babo popisa v noci. je ale pravda, ze ked mala v noci casto piskala, tak som ju zvykla cez noc pozriet a ked bola popiskana, prebalit. neriesila som plienku ktora by vydrzala od vecera do rana..... no moja mala nezvykla davat velke davky v noci az nadranom a to sa mi velmi vynimocne stalo, ze plienka nevydrzala a chytili aj vlniaky.

wvwvw
31. mar 2011

kolko mi asi tak tych plienociek na noc bude stacit? aby som nemusela prat kazdy den? alebo da sa aj inak latkovat, aby som nemusela kupovat len tie nohavickove?

katka888
31. mar 2011

@wvwvw
prepac, ale uslo mi.... este len cakas babatko, alebo uz prcka mate doma? 🙂

sulky
31. mar 2011

@petrinka ,@marianas, nemyslim ze mio fresh je lacnejsi. 750 gramove balenie stoji cca 7 EUR, a nappy fresh 500 gramove balenie 4.50 🙂

sulky
31. mar 2011

@katka888 , dakujeme 🙂 Bude sestricka 🙂
A vy uz tiey viete?

sulky
31. mar 2011

@zfidorka , namacam tak, ze dam nappy fresh, zapnem pracku na plakanie, bez odstredovania. To znamena ze sa voda napusti, par krat preplaka a vypne. Voda tam zostane a plienky sa namacaju. 😎

katka888
31. mar 2011

@sulky
my bracek .. držíme Vám palčeky ... ale sa to kráti 🙂 🙂 🙂

zfidorka
31. mar 2011

@sulky jaj, dobre ze pises, musim ist zapnut pracku 😎

sulky
31. mar 2011

@zfidorka 😀

wvwvw
1. apr 2011

@katka888 my este len cakame.ale snad uz to nebude dlho,oficialne este mesiac 🙂