Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

zuzanockamt
29. apr 2011

@zfidorka
@labutka
@crysmile vdaka za rady dievcata 🙂 ... este asi skusim kupit na skusku tu anavy, vraj aj ta je dobra na noc

avila
29. apr 2011

Baby, poradte mi nejake dobre PULky, krpec ma vyse 9 kilo, potrebujem take sirsie, lebo ked dam nocnu plienku, tak musim dobre poprezerat a ponatahovat, aby plienka na stehienkach kdesi nepretrcala. Teraz mam Flip a Imse Vimse.

zfidorka
29. apr 2011

@avila gro baby wonder wraps, len uz nie su v e-shopoch... 😒
teda jeden maju na latkovkach.sk, ale uz tu bol on zaujem...

sima.p
29. apr 2011

@zfidorka ale ja ju až tak nutne nepotrebujem.... kľudne ju avile prenechám ak má záujem

sima.p
29. apr 2011

@zuzanockamt ja som dala bambusku LL dnes na denný spánok, síce som ju dodatočne nevypchala, ale plienka bola total mokrá až studená, aj ritulku mala trocha studenú 😢

zuzanockamt
29. apr 2011

@sima.p Jurkovi na den staci, lebo jeho denny spanok trva asi polhodinu, vo vynimocnych pripadoch, ked su extremne dobre podmienky tak hodinu a pol - ale to je fakt vynimocne 😀

zfidorka
29. apr 2011

@zuzanockamt anavy je fajn, velku vkladacku vies naskladat dopredu na chlapca...

crysmile
29. apr 2011

@avila mne strasne vyhovovali baby beehinds.. robili maly zadok..

avila
29. apr 2011

@crysmile objednane, dakujem 🙂 🙂

crysmile
29. apr 2011

@avila dufam ze budes spokojna, ja som bola velmi.. 🙂

dudri
29. apr 2011

@taanak , @miruss, neviem co este dalsia predavajuca latkove plienky...

zistila som vase webove stranky malo ponukaju plienky najma farby. Kedy budete mat siroky vyber najma s farbou...?
lebo chcem objednat plienky...

dievcata, mozno pribuda novu webovu stranu, aku poznate? neviem... prve dieta som latkovala... teraz kazdu chvilu idem porodit druhe dieta, a chcem hned po porodnici latkovat.
najma chcem s Avanou-nemate siroky vyber farbu, len 2druhy ☹

poznam
plienocky
modernelatkoveplienky
ekoplienky
plienka
latkovky

a este co???

zfidorka
29. apr 2011

@dudri anavy su aj na klingacik.sk a peluskovo.sk
inak, anavy maju mesiac zastavenu vyrobu, takze nove vzory budu o nejaky cas..

dudri
29. apr 2011

vdaka @zfidorka 😉

zfidorka
29. apr 2011

@dudri nemas zac, ja si ta pamatam ked si tu este prispievala pri latkovani s prvym dietatkom 🙂 to som ja este len o latkovani citala a zbierala informacie...

labutka
29. apr 2011

@dudri vitaj naspat, som na teba myslela,ci ste uz styria.

pre baby na facebooku pridavam link na skupinu moderne latkove plienky http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=128513...

dudri
29. apr 2011

@zfidorka aha, no neskoro som prvej dcerky prebalovala , ked mala 9mesiacov, predtym som nepoznala... len som prvy krat som dozvedela v casopise dieta 1/2009 , katka mala 6mesiacov.
preto chcem mat druhe co najskor prebalovat.
len objednam par nocne plienky avana, BL bamboo XS-S, BL organic bio velur. a AIO gro via a bum genius flip organic. a stvorcove plienky Kikko eco, happy sguare len 5ks,
vrchne nohavicky PUL-pre male miminka a tiez vlnene.
som nadmieru spokojna s vv. vzdy davam do hocico plienky. najma len doma.
mozno ponukaju nove plienky nieco lepsie , nechce sa mi precitat.... co mam doma, co mi staci.

dudri
29. apr 2011

@labutka ahoj Katka, este nie, asi o 2tyzdnov asi budeme styri...
vies 1000xmam chut ist do predajne Latkoviek, potrebujem poradu o babysatkach pre novorodencovi-koliska, mne akosi nevyslo najma ako drzat babo do satky... pozerala som video...
aj termin kazdy utorok, vzdy zabudnem. musim sa snazit aspon poobede...ist tam... aj kupit nieco plienky...

dudri
29. apr 2011

@labutka kupila som casopis Zdravie, ale este som necitala... mam tu vedla casopisu 😔 stale odkladam....sa snazim mozno zajtra precitam....

labutka
29. apr 2011

@dudri mozme sa stretnut aj na ihrisku, a ukazem ti nejake uvazy, ale v predajni su aj babiky, ktore sa daju uviazat. mam v utorok rano pripomenut - poslat SMS? 😉 😀 😀 mozno nezabudnem. 😀
mne sa najlepsie cita na zachode, tam je klud. 😀

dudri
29. apr 2011

@labutka lepsie tam v predajni, tam je aj velka babika aj pozriet i kupit plienky

sima.p
29. apr 2011

@labutka no vidíš, aj som sa do tej skupiny pridala a nejako som na to zabudla (myslím ten FB), tak si to budem musieť lepšie popozerať.... tak aspoň tam sa budeme "stretávať" aj na FB....

miruss
29. apr 2011

@dudri: Plienky u mňa v širšej farebnej škále budú zasa cez týždeň látkových plienok aj so zaujímavými akciami.
A Anavy pozastavila dočasne výrobu, takže len dopredávam skladové zásoby.

miruss
29. apr 2011

@estterka: Záklapky ale iba na jednej strane majú aj tieto nohavičky: Bummis super brite, Thirsties duo wrap, Swaddlebees Pul wrpas, Popo wrap a aj Imse Vimse.

labutka
29. apr 2011

@miruss @estterka akoze ked to chcete takto brat, tak skoro kazde pulky maju "zaklapky" , potom by bolo jednoduchsie vymenovat tie, ktore ich nemaju... ale to je zosilneny material v casti, kde je prisity suchy zips alebo patentky, nesluzi to na to, aby sa pod to strkala plienka.

estterka
29. apr 2011

@labutka
@miruss no ja som myslela take zaklapky ako ma ten flip,aby to udrzalo plienku,vkladacku a pod. ja som nikdy nazivo modernu latkovu plienku nevidela,tak so nevedela,ako to pomenovat ani 😅

luba41
30. apr 2011

Tak dievčatá myslíte, že sa oplatí počkať na týždeň látkových plienok? By som ešte potrebovala nejaké dokúpiť, tak či mám čakať...

labutka
30. apr 2011

@luba41 zlavy budu urcite, otazne je, ci zrovna to co ty chces, v zlave bude. 😀 to ti ale nikdo dopredu nepovie. 😉

michaela80
30. apr 2011

@labutka kedy bude ten tyzden? plienky mi uz sice netreeba ale clovek nikdy nevie... 😀 😀

josie3331
30. apr 2011

baby, chystam sa prvykrat prat plienky, na vsetkych mam 60stupnov, len na little lamb mam 40.... ako ich mam dat prat? a staci program na bavlnu dvojhodinovy, ci musim dat extra plakanie?

katka888
30. apr 2011

@michaela80
16-22.maja