• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

26. septembra 2016 
@marianas ahoj, ja z orechov vyrabam na zahradu myci prostriedok, ten je sice slabsi,ako bezne prostreidky,ale s tepolou vodu umyva dobre,dokonca aj mastne po grilovani. Vodu z umyvania vylievame v zahradke,preto pouzivam tento roztok a nie klasicku jar. Vyvarom z orechov som striekala kvetiny proti voskam a musim povedat ze uspesne. Bala som sa ppouzit postrek,koly zvedavej malej,co vsetko ochytala a davala si ruky do pusy,toto mi prislo pre nu neskodne :D
pouzite orechy davam do kompostu. Cakala som,ze sa budu kratsie rozkladat,ale co uz s nimi :D
Ako hnojivo sa podla mna orechy moc pouzit nedaju, skor fakt ich dat do kompostu, andrea
15. máj 2011 o 15:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sladkasue ano,je v tom ta vkladacka,kukni v tom obchode,kde si ju nasla lacnejsie, medzi vkladackami velku bambusovu little lamb a ta je k tomu.
15. máj 2011 o 16:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Baby, mala by som takúto otázku: pomaly už máme malé BL S-ká, musím dokúpiť pár ďalších ks. Mám kúpiť už len jednoveľkostné-kapsové, alebo aj viacveľkostné M, L-ká?Malý bude mať 3 mes. má 6 kg. Neviem sa rozhodnúť. Ďakujem
15. máj 2011 o 19:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adkoalauri chces dokupit kapsovky? ja mam kapsovky jednovelkostne, sedeli jej uz od malicka...
15. máj 2011 o 22:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a je tu :slight_smile: týždeň látkových plienok :slight_smile:
keby som nechcela juniora odplienkovať, tak by som určite rozšírila zbierku plienok :slight_smile:
16. máj 2011 o 08:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@adkoalauri ja by som kupovala len viacvelkostne.. aspon AIO plienky urcite.. nohavickove sa mi na male babo osvedcili jednovelkostne, ale od tych 7 kg su super aj viacvelkostne...
16. máj 2011 o 08:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, viete mi poradit aky je rozdiel medzi separackami celulozovymi a viskozovymi? Prave sme vyminali celulozove a chcela by som si kupit dalsi balik (mame 2 mesiace).
16. máj 2011 o 08:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adkoalauri , zojec to vystihla velmi presne :slight_smile:
16. máj 2011 o 08:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby:slight_smile: tak nakoniec maju to kapsovku od little lamb v AKCII!!! :wink: SA MOC TESIM... normalne mi vsetko vychadza ako som chcela... dokonca uz budem kupovat len asi vo dvoch e-shopoch a nie v 4 :grinning:

milujem akcie :sunglasses:
16. máj 2011 o 08:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
niekto mi zopakujte, prosim, ak mozte, ktore stranky mam pozerat, okrem latkovky.sk, ekoplienky.sk, peluskovo.sk ? :slight_smile:
zabudla som uz... hehe...
:slight_smile:
16. máj 2011 o 09:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prosím aký je rozdiel medzi separačkami viskózové a celulózove, aké sú :wink: lepšie pri riedkej stolici????
16. máj 2011 o 09:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@obrsona @mirkadena separacky , pre dojcene deti celulozove (napr. disana, popoliny v rolke), pre deti prikrmovane a na UM viskozove (napr. popoliny v krabicke)
16. máj 2011 o 09:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@labutka ďakujem krásne :slight_smile:))
16. máj 2011 o 09:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@siss_sz , super akcie su aj na klingacik.sk :sunglasses: Dokonca navyse, pre prvych 10 zakaznikov postovne zdarma. :dizzy_face:
16. máj 2011 o 09:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
@sulky aha, ozaj..dakujem :wink:
16. máj 2011 o 09:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tento týždeň vás asi nebudem stíhať čítať :grinning: :grinning: :grinning:
16. máj 2011 o 09:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@labutka preco viskozove pri prikrmovani? celulozove uz tak nezadrzia stolicu?
16. máj 2011 o 09:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@labutka dakujem
16. máj 2011 o 09:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@siss_sz aj napr. latkoveplienky.sk
16. máj 2011 o 10:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
pre milovnicky IB nieco z ciech: branakdetem
16. máj 2011 o 10:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
@zanas prikrmovane deti kakaju tuhsie hovnajze, takze stacia tensie separacky. celulozove su hustejsie, lepsie zadrzia tekute kakanie.
16. máj 2011 o 11:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zojec
@sulky a z viacveľkostných ktoré odporúčate - na zákl. vašich skúseností?
16. máj 2011 o 11:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby a aký je rozdiel medzi BG Onesise a BG Flip Stay-dry? Nech som už múdrejšia :grinning:
16. máj 2011 o 11:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adkoalauri chces dokupit kapsove, alebo nohavickove?
BG onesize myslis BG organic onesize?
16. máj 2011 o 11:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adkoalauri asi myslis BG onesize 4.0?
16. máj 2011 o 11:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Musím dokúpiť aj-aj. Myslela som na BG onesize 4.o.
@zfidorka
16. máj 2011 o 11:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miskatn Chystam sa objednavat bitti boo, tak ak by si sa chcela pridat, daj mi vediet. Najlacnejsie som nasla tu: http://www.cheeksandcherries.co.uk/acatalog/Bitti_Boo.html
16. máj 2011 o 11:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pripadne nieco ine z tej stranky, maju celkom pekne zlavy.
16. máj 2011 o 11:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adkoalauri kapsove su dobre ti BG organic onesize 4.0 co si spominala, dobre a za fajn cenu su aj wonderoo kapsovky... nohavickove mam najradsej anavy bambus (su jednovelkostne), aj TB stretch onesize su fajn, len potrebuju dalsiu vkladacku...
BG 4.0 je kapsovka, cize vkladacie plienky, ktore su jej sucastou davas do vnutra, po pouziti celu vyperies
BG flip sty dry su vrchne nohavicky s vkladackami, ktore do nich vlozis, po pouziti vyberies len vkladacky a tie vyperies... pre vacsie deti je potrebne dat k stay dry vkladacke dalsiu vkladacku, alebo stvorec... vrchne nohavicky flip vies pouzit aj na ine vkladacky alebo stvorcove, ci viacvrstvove plienky
oboje maju spolocne to, ze pri zadocku je stay dry material - suedecloth...
16. máj 2011 o 12:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka super, ďakujem pekne
16. máj 2011 o 12:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš