• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

16. novembra 2016 
no tieto objednavky som este muzovi ani nespominala :grinning: on si mozno tie farebne kikko stvorce aj vsimne, aj ked velmi neprebaluje, maximalne tak rozbaluje a cistu plienku davam uz ja, no stvorce u nas zehli on a kedze vsetky su biele alebo prirodne, tak 3 farebne si vsimne asi :grinning: no zase on je vcelku nakloneny mojim nakupom plienok, vraj ked si myslim,ze nam ich treba.. :grinning:
no ja sa tiez odvolavam na to, ze budu aj pre druhe dieta, no my ho planujeme asi aj tak o rok, takze dufam, ze nic exta super nevymyslia, zatial som totalne uchvatena IB :dizzy_face:
5. feb 2009 o 11:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lilly a akej farby mate IB?
5. feb 2009 o 11:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nooo zatial mam doma 4 - fuchsia, lime, peppermint a rockmelon a dalsie 3 su na ceste, zajtra ich ocakavam - baby pink, chocolate, tyrquise :dizzy_face:
5. feb 2009 o 12:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to mas skoro vsetky farby lilly :grinning:
5. feb 2009 o 12:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maminy, potrebovala by som radu - kde by som nasla prehlad- strucne info o latkovkach - ake, kolko, starostlivost...
ide mi hlavne o vybavicku pre novoroodeniatko - kolko plienok, akych , kolko vrchnych nohaviciek, akych,
aj som rozmyslala, ze nova tema, ale neviem...

urcite to tu uz mnohokrat bolo, ale straca sa to v tom toku informaciiiiii.....dakujem
5. feb 2009 o 12:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj katka, pozri si to okolo strany 80, je tam toho popisaneho najviac... ale co urcite radim, nie sadu od jedneho vyrobcu..
5. feb 2009 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte. takze k pulkam thirsties, urcite dobre, ale velkosti su väcsie nez bezne. my sme kupili pul L a este je to velke, takze radim M.. a to su nam uz vsetky L akurat. 9 kil mame.

ecobubs, nemam namietky ale viac ako 1 nepotrebujem. vlna len na okrasu, medzi nozkami sirka ako mommys touch, vypln mikrofrote, dost siroke. ale nepretiekli nikdy. vnutro flisove. nepatri ani k nastihlejsim ale ani velmi objemna.
5. feb 2009 o 13:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no cry, este takych 8 ci kolko tam je, co este nemam.. snad len okrem ciernej by som prijala vsetky farby..
este sa mi velmi paci zlta, cervena, jade, lilac a ta prirodna :dizzy_face:
5. feb 2009 o 13:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lilly :wink: aj tak krasny vyber :slight_smile: inak IB ma krasne farby, ale fakt tu ciernu nechapem.. teda mozno niekomu sa to paci..
5. feb 2009 o 13:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja uz mam doma tiez kopec farieb, kedze mam chlapa tak ruzovu ignorujem, ale naopak som uvazovala o tej ciernej lebo este chyba v mojej zbierke :P a ma nejake sede bodycka ku ktorym by to seklo :slight_smile:)
5. feb 2009 o 14:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Teda ja som čiernu zvažovala :sweat_smile: Veď to je také zlaté...čierno-mackovité :grinning:

Katka, všetko o plienkach tu http://nosime.sk/sk/vsetko-o-plienkach/ alebo v každom látkovom šope majú taký odstavček (väčší :grinning:) o tom, koľko čoho, ako prať, meniť atď atď.

Kočky, máte nejaké tipy na nejaké PUL gaťky s drukmi? Neviem, či vôbec také niečo existuje :confused:
5. feb 2009 o 14:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sice teraz rozmyslam, ved aj ja mam tu happy hainis bielo-ciernu :sweat_smile: :zipper_mouth:

bihan, pul s drukmi ma haipa daipa, ja ich mam, ale nie su na stvorce, teda stvorec v tom tak beha, su skor na nohavickove..
5. feb 2009 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
K haipe veľmi nemám dôveru :sweat_smile:
5. feb 2009 o 14:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
preco? su pre nas lepsie ako BL... ale je pravda ze robia vacsi zadok.. no a nie su uplne najkrajsie.. ale na doma to staci.. o inych na druky zatial neviem..
5. feb 2009 o 14:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
este som nasla Bummis super snap, ale tie neviem kde dostat kupit a su len biele :rolling_eyes:
5. feb 2009 o 14:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
5. feb 2009 o 15:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bihan, tak tie su krasne.. slintam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2009 o 15:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a od toho výrobcu majú kooopec zaujímavých farebných a všetky na gombíky :grinning:
http://fleurdemai.com/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=20&Itemid=1
5. feb 2009 o 15:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maju krasne farby :dizzy_face:
5. feb 2009 o 15:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som nasla napr tieto, no ovela krajsie su tie, co nasla bihan :dizzy_face:
http://www.babykind.co.uk/wrapsairflow.htm
http://www.babykind.co.uk/wrapsnaturebabies.htm
5. feb 2009 o 15:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, dnes mi prisli hamp hour strap...uf, zdaju sa mi obrovskeee, ved to malej budem uvazovat pod krkom :slight_smile: ake s nimi mate skusenosti pri novorodencoch?
5. feb 2009 o 17:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my mame haipy pulky a som celkom spokojna, sak ich zatial aj tak nevystavujeme :slight_smile:
ale tie co ste dali linky su krasne :dizzy_face:
5. feb 2009 o 17:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bihan, s tymi maskacovymi som definitivne dostala manzela. uz sa na ne tesiiim, mali by prist kazdu chvilu.
manzel uz to v robote vysvetluje kolegyniam, ze budeme latkovat, takze super, ze to cele pochopil. :slight_smile:
5. feb 2009 o 17:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
weronique, kuk moj album - aj na novoska to ide ;)
5. feb 2009 o 19:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sju ďakujem, som si myslela, že to bude treba nejako poohýbať :slight_smile:

dnes mi došli plienky z branakdetem - objednala som si vv od popolini. chcem sa opýtať, tie kočky, ktoré ich máte, kuknite do albumu či sú to naozaj ony, lebo na obrázku vyzerajú dosť inak a nie je na nich ani žiadna cedulka s označením, ani pracie znaky, proste sú to iba štvorce...hm?
5. feb 2009 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
wer, su to ony :wink: oznacenie je na baleni, ak si kupovala len po kusoch, preto tam asi nic nie je.

lilly, este stale trvas na tom, ze uz nic nekupujes :grinning: po tej prehliadke superkrasnych pul gati :dizzy_face: blueberry nemaju chybu

labutka, no vidis to :slight_smile: nakoniec ti ani prebalovat nedovoli :stuck_out_tongue_closed_eyes: co maly, este sa mu nechce? pozeram, ze aj meno uz mate definitivne...
5. feb 2009 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby objednavali ste niekto plienky cez
www.kittykins.co.uk ?
5. feb 2009 o 21:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok