Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

mamama11
26. máj 2011

joj kočky už som to našla, nemusíte radiť 😕 😅 v e-obchode s plienočkami 😉

siss_sz
26. máj 2011

@1talizmanik1 a na skvrny radia najlepsie SLNIECKO... a fakt pomaha 😉 netreba ani vyvarat!

1talizmanik1
26. máj 2011

@siss_sz a to sa kde kupuje?som o tom v zivote nepocula :D, v drogerii, ci v lekarni?

mamama11
26. máj 2011

@siss_sz to myslíš ako slniečko - slniečko, či to je nejaký prípravok slniečko? 😲

1talizmanik1
26. máj 2011

@mamama11 dakujem a to sa kupuje v drogerii, ci v lekarni?

siss_sz
26. máj 2011

@mamama11 ozajské slniečko na oblohe🙂

mamama11
26. máj 2011

@1talizmanik1 ja si to objednávam sama z katalógu, ale keď si dáš stránku www.euronabycerny.cz tam pozri, ako by si si mohla sama nakupovať, alebo skús tam napísať, nech ti poradia, kto v tvojej blízkosti to objednáva 😉

1talizmanik1
26. máj 2011

@mamama11 dakujem 🙂

sladkasue
26. máj 2011

@mamama11 ja som si extendor kupovala od jednej babenky, ktora sije🙂 dole na stranke ma mail 😉
https://sites.google.com/site/latkovky/

zuzkaro
26. máj 2011

baby ked davate Nappy Fresh davate ho len do pracky alebo na noc do vedra s plienkami? a este taka blbost silicu do prania davate aj s octom alebo len par kvapiek do prepravky na avivaz? lebo ja zatial periem v Lovele ale chcela by som plienocky trosku prevonat silicou a dezinfikovat Nappy Freshom, diky za rady

sima.p
26. máj 2011

včera som prvý krát skúšala Grobaby wonder wraps a musím uznať, že na mňa urobili veľmi veľmi veľmi dobrý dojem. Baby, čo máte eshopy, nemáte náhodou niektorá ešte? Tuším sa mi viac páčia ako Flipky.

romy31
26. máj 2011

@sima.p a prečo sa ti páčia viac ako flipky? my fičíme doma takmer váhradne na nich + hocičo dovnútra 😀

sima.p
26. máj 2011

@romy31 flipky sú tiež veľmi fajn, moje obľúbené, ale tieto sú väčšie, a sa mi zdá, že malej lepšie sedia ako Flipky

romy31
26. máj 2011

@sima.p teeeda 🙂 a už sa nepredávajú?

sima.p
26. máj 2011

@romy31 vraj už nie, toto som kúpila posledné z látkoviek, preto sa pýtam báb, čo majú eshopy, či ešte niektorá nemá nejaké "zabudnuté".

romy31
26. máj 2011

@sima.p jaaaj 😒 a vieš mi poradiť nejké iné pulky, čo by sa mi mohli zapáčiť? 😀 mám strašnú chuť minúť materskú 😀 dnes mi prišli plavôčky happy nappy a knižky tak som šťastnááá...ale zvažujem, či nabudúce nezoberiem na skúšku aj flipky na sucháče 😎

sima.p
26. máj 2011

@romy31 aj ja by som chcela poradiť... ja som mala len Baby lucy, Flipky, Econobum a teraz tie wonder wraps...

labutka
26. máj 2011

@sima.p @romy31 ak chcete pulky na rovne plienky, potom weehugers. Ak na nohavickove, tak pre novoska a male babatko sa mi pacia little lamb, pre mensie dietatko ktore este rastie thirsties, a pre dorastenca tots bots.

zuzanockamt
26. máj 2011

dievcata, mam zase otazku ... chcem si urobit cez vikend ten praci sliz z mydla a sody, ale nechcem robit hned 10 l, ale len polovicu, kolko sody by som tam mala dat?, kupila som 1kg balenie, lebo ine nemali

katka888
26. máj 2011

na ake plienocky pouzivate weehuggers? mne sa v nich klasicky stvorec straca a okolo noziciek ma nejak zbytocne navrstvenu latku a dve gumicky....

blovitc120
26. máj 2011

@zuzanockamt Zuzi u nás je dosť tvrdá voda, ja dávam na jednu kocku mydla pol balíka kryštalickej alebo pol balíka práškovej sódy

labutka
26. máj 2011

@katka888 do wee davam viacvrstvovku Sko zlozenu na tretiny, alebo kikko bambusovy "stvorec" - mam z nich obdlznik, tak nazaciatku neprekladam na polovicu ale na cca 2/3 a potom zlozim na 4krat. Takze na chrbte ma len 4 vrstvy, a cca od zadku uz ich je 8. Pouzivam na doma cez den.

katka888
26. máj 2011

@labutka
jasne.... nam su vv zbytocne pri jej rezime, nevadi, skusim ich na nohavickove plienky na noc, aj ked u nas noc potiahne aj s klasickym socik stvorcom 🙂
zdaju sa mi vhodne aj na nohavickove prave kvoli tomu kusku latky pri stehienkach , a spracovanim a materialom samozrejme lepsie ako LL.
ale mozno maly borec bude ako vacsina chlapcekov co piskaju teda riadne , a vyuzijem pri nom aj vv aj weehogersky 🙂

mamama11
26. máj 2011

@sladkasue
@estterka ďakujem kočky, našla som to vo viacerých e-shopoch s plienočkami 😉
kočky a čo hovoríte na plienky Sweet monkey ? máte s nimi dobré skúsenosti?

majka1981
26. máj 2011

@bambulka0406 musis pockat na chvilu, ked Ti on da signal, ze chce kakat... bud vies cas, kedy kakava (u nas väcsinou po spanku alebo ked zacne prdkat cez den a sustredi sa "do vnutra" - hladi na daco intenzivne...). Ked sa vspina alebo nechce byt v tej polohe, tak ho nenut. Pri bezplienkovej komm. metode sa pouziva napriklad "sssss" na cikanie a "kaka" alebo "aaah" na kakanie. Dieta sa na tieto slova nauci, poviez mu ho 1-2x ked ho das do tej pozicii a ak ma potrebu, tak sa vycika/vykaka. Ale dolezite je nenutit a respektovat, ked dieta povie nie. Ja som zacala tak, ze ked som vedela, ze cika alebo ma na prebalovaku obcikal, tak som mu hovorila "ciiiii" a teraz to pouzivam ked ho davam nad misu cikat.

zfidorka
26. máj 2011

@katka888 weehuggers na nohavickovu nie su vhodne, lebo ti navlhnu tie zaklapky a musis prat cele vrchniaky...

katka888
26. máj 2011

@zfidorka
sice nasa az tak nepiska, ale diky za postreh..... pol roka som pozerala po weehugerkach a teraz ani neviem na co ich pouzijem 😀
normalne si zacinam priat, aby maly bol piskos, nech si uzijem latkovania, lebo pri malej by sme prezili hoc len na stvorcoch so snappy sponkou 😀

bambulka0406
26. máj 2011

@majka1981
@zfidorka no musim sa pochvalit, uz dvakrat sa mi vykakal do misky, proste som ho nad nu dala, ked som videla, ze zacal tlacit a ani mi neplakal 🙂

zfidorka
26. máj 2011

@bambulka0406 super 🙂