• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

26. septembra 2016 
joj kočky už som to našla, nemusíte radiť :confused: :sweat_smile: v e-obchode s plienočkami :wink:
26. máj 2011 o 13:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@1talizmanik1 a na skvrny radia najlepsie SLNIECKO... a fakt pomaha :wink: netreba ani vyvarat!
26. máj 2011 o 13:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@siss_sz a to sa kde kupuje?som o tom v zivote nepocula :D, v drogerii, ci v lekarni?
26. máj 2011 o 13:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@siss_sz to myslíš ako slniečko - slniečko, či to je nejaký prípravok slniečko? :astonished:
26. máj 2011 o 13:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mamama11 dakujem a to sa kupuje v drogerii, ci v lekarni?
26. máj 2011 o 13:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mamama11 ozajské slniečko na oblohe:slight_smile:
26. máj 2011 o 13:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@1talizmanik1 ja si to objednávam sama z katalógu, ale keď si dáš stránku www.euronabycerny.cz tam pozri, ako by si si mohla sama nakupovať, alebo skús tam napísať, nech ti poradia, kto v tvojej blízkosti to objednáva :wink:
26. máj 2011 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
26. máj 2011 o 14:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mamama11 ja som si extendor kupovala od jednej babenky, ktora sije:slight_smile: dole na stranke ma mail :wink:
https://sites.google.com/site/latkovky/
26. máj 2011 o 15:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby ked davate Nappy Fresh davate ho len do pracky alebo na noc do vedra s plienkami? a este taka blbost silicu do prania davate aj s octom alebo len par kvapiek do prepravky na avivaz? lebo ja zatial periem v Lovele ale chcela by som plienocky trosku prevonat silicou a dezinfikovat Nappy Freshom, diky za rady
26. máj 2011 o 18:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
včera som prvý krát skúšala Grobaby wonder wraps a musím uznať, že na mňa urobili veľmi veľmi veľmi dobrý dojem. Baby, čo máte eshopy, nemáte náhodou niektorá ešte? Tuším sa mi viac páčia ako Flipky.
26. máj 2011 o 18:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sima.p a prečo sa ti páčia viac ako flipky? my fičíme doma takmer váhradne na nich + hocičo dovnútra :grinning:
26. máj 2011 o 18:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@romy31 flipky sú tiež veľmi fajn, moje obľúbené, ale tieto sú väčšie, a sa mi zdá, že malej lepšie sedia ako Flipky
26. máj 2011 o 19:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sima.p teeeda :slight_smile: a už sa nepredávajú?
26. máj 2011 o 19:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@romy31 vraj už nie, toto som kúpila posledné z látkoviek, preto sa pýtam báb, čo majú eshopy, či ešte niektorá nemá nejaké "zabudnuté".
26. máj 2011 o 19:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sima.p jaaaj :unamused: a vieš mi poradiť nejké iné pulky, čo by sa mi mohli zapáčiť? :grinning: mám strašnú chuť minúť materskú :grinning: dnes mi prišli plavôčky happy nappy a knižky tak som šťastnááá...ale zvažujem, či nabudúce nezoberiem na skúšku aj flipky na sucháče :sunglasses:
26. máj 2011 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@romy31 aj ja by som chcela poradiť... ja som mala len Baby lucy, Flipky, Econobum a teraz tie wonder wraps...
26. máj 2011 o 20:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sima.p @romy31 ak chcete pulky na rovne plienky, potom weehugers. Ak na nohavickove, tak pre novoska a male babatko sa mi pacia little lamb, pre mensie dietatko ktore este rastie thirsties, a pre dorastenca tots bots.
26. máj 2011 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievcata, mam zase otazku ... chcem si urobit cez vikend ten praci sliz z mydla a sody, ale nechcem robit hned 10 l, ale len polovicu, kolko sody by som tam mala dat?, kupila som 1kg balenie, lebo ine nemali
26. máj 2011 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
na ake plienocky pouzivate weehuggers? mne sa v nich klasicky stvorec straca a okolo noziciek ma nejak zbytocne navrstvenu latku a dve gumicky....
26. máj 2011 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzanockamt Zuzi u nás je dosť tvrdá voda, ja dávam na jednu kocku mydla pol balíka kryštalickej alebo pol balíka práškovej sódy
26. máj 2011 o 21:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka888 do wee davam viacvrstvovku Sko zlozenu na tretiny, alebo kikko bambusovy "stvorec" - mam z nich obdlznik, tak nazaciatku neprekladam na polovicu ale na cca 2/3 a potom zlozim na 4krat. Takze na chrbte ma len 4 vrstvy, a cca od zadku uz ich je 8. Pouzivam na doma cez den.
26. máj 2011 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@labutka
jasne.... nam su vv zbytocne pri jej rezime, nevadi, skusim ich na nohavickove plienky na noc, aj ked u nas noc potiahne aj s klasickym socik stvorcom :slight_smile:
zdaju sa mi vhodne aj na nohavickove prave kvoli tomu kusku latky pri stehienkach , a spracovanim a materialom samozrejme lepsie ako LL.
ale mozno maly borec bude ako vacsina chlapcekov co piskaju teda riadne , a vyuzijem pri nom aj vv aj weehogersky :slight_smile:
26. máj 2011 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sladkasue
@estterka ďakujem kočky, našla som to vo viacerých e-shopoch s plienočkami :wink:
kočky a čo hovoríte na plienky Sweet monkey ? máte s nimi dobré skúsenosti?
26. máj 2011 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bambulka0406 musis pockat na chvilu, ked Ti on da signal, ze chce kakat... bud vies cas, kedy kakava (u nas väcsinou po spanku alebo ked zacne prdkat cez den a sustredi sa "do vnutra" - hladi na daco intenzivne...). Ked sa vspina alebo nechce byt v tej polohe, tak ho nenut. Pri bezplienkovej komm. metode sa pouziva napriklad "sssss" na cikanie a "kaka" alebo "aaah" na kakanie. Dieta sa na tieto slova nauci, poviez mu ho 1-2x ked ho das do tej pozicii a ak ma potrebu, tak sa vycika/vykaka. Ale dolezite je nenutit a respektovat, ked dieta povie nie. Ja som zacala tak, ze ked som vedela, ze cika alebo ma na prebalovaku obcikal, tak som mu hovorila "ciiiii" a teraz to pouzivam ked ho davam nad misu cikat.
26. máj 2011 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka888 weehuggers na nohavickovu nie su vhodne, lebo ti navlhnu tie zaklapky a musis prat cele vrchniaky...
26. máj 2011 o 22:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka
sice nasa az tak nepiska, ale diky za postreh..... pol roka som pozerala po weehugerkach a teraz ani neviem na co ich pouzijem :grinning:
normalne si zacinam priat, aby maly bol piskos, nech si uzijem latkovania, lebo pri malej by sme prezili hoc len na stvorcoch so snappy sponkou :grinning:
26. máj 2011 o 22:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majka1981
@zfidorka no musim sa pochvalit, uz dvakrat sa mi vykakal do misky, proste som ho nad nu dala, ked som videla, ze zacal tlacit a ani mi neplakal :slight_smile:
26. máj 2011 o 22:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
26. máj 2011 o 22:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš