Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

zuzana26
6. feb 2009

aké odporúčate vrchné vlniačiky? mám jedny od popoliny wool wrap, rozmýšľam aj o tých navliekacích
aj keď najradšej by som mala také aké si uštrikovala bambusko 😵 bambusko, nerozmýšľala si o tom, že by si štrikovala na objednávku? aj by sa mi hodilo, že si Popradčanka 🙂
tiež som skúšala štrikovať, ale zvládnem tak akurát čiapku a šál

marcelka11
6. feb 2009

weronique, PUL periem normalne s plienkami, nie vsak na viac ako 60°C, ak to vyrobca neuvadza inak

drndulka
6. feb 2009

Ahojte baby latkovacky ;) nemate niekto zaujem o kompletny balicek Popoliniek - 10 kusov soft a 10 kusov extra, plus vlozky do nich a dvoje nohavicky vrchne popo wrap velkost S a M a separacne plienky v rolke, a este dvoje Easy fix S a M velkost. pred dvomi rokmi nas to vyslo nieco malo cez 10 tisic korun, teraz ich predavame za 8 tisic korun, teda 265.50 euro
nie su pouzivane, su len jeden krat oprate na 90 stupnov

taanak
6. feb 2009

dnes rano padlo na FUN radiu par slov o latkovych plienkach, Adela bola za 😉
http://www.funradio.sk/rannasou/hostia-rudolf-b...

bambusko
6. feb 2009

tani, dik za tip 🙂 az na to, ze pan odbornik ma skreslene info o cene a dostupnosti. nenapiseme adele otvoreny list? normalne by mohla byt tvarou bio kampane 😅

taanak
6. feb 2009

lepsie skreslene udaje ako ziadne 😅

bambusko
6. feb 2009

zuzi, nehrozi. nemam cas a rucna robota je nezaplatena. ale pozri disany, teraz som urobila nocne podla nich 😉

http://nosime.sk/kategoria466-plienky-disana

sjuzocka
6. feb 2009

2 az 4 eura za plienku? to myslel hadam nejake lepsie stvorce :D a ze je ich bezne dostat v obchode, tak to teda neviem o tom :D kazdopadne uzasne je ze rozpraval o tom ake je to dobre nosit latkove a vzapäti sa prizna ze on asi bude svoje balit do jadnorazoviek...

crysmile
6. feb 2009

bambu, tak tie vlniaky su krasne, nadherna praca..

crysmile
6. feb 2009

sju, asi to myslel nejake stvorce..

taanak
6. feb 2009

no ale uznajte, keby povedal ze taka plienka stoji 12 - 20 €, tak by sa ludom prevratili oci 😀

crysmile
6. feb 2009

😀 tani, to ozaj..

bambusko
6. feb 2009

ved stoji 5-22€ 🙂 a bol optimista, ze 6 jednorazoviek denne. take plytvanie 🙄

bihan
6. feb 2009

Bambu 😀 😀 😀 sa tu rehocem, aj keď je to skôr do plaču..

madi
6. feb 2009

jaaaj baby ☹
my sme si vcera dali prvykrat latkofku...popolinu easy fix 2v1...a maly sa mi dnes vyhadzal neskutocne....a prala som to v lovele predtym...a vsetky ostatne plienky som tiez na prvy sup vyprala v lovele....do prdelky 🙄 😠
mate s tym niekto skusenosti? co mu mam dat na tu alergiu? maaarnost...bobcek moj krasny ... taku ma cervenu ritku aj vsetko.. fnuk

ale inak sa na latkovanie veeelmi tesime 😵

jancia
6. feb 2009

bambusko dobry napad s tym listom 😉 pridavam sa... ale aspon sme sa zasmiali, Adela a Sajfa nesklamali

sjuzocka
6. feb 2009

madi, skus to nabuduce vyplakat v octe. daj namiesto avivaze ocot, ten neutralizuje ucinky prasku. inak na lovelu vraj dost deti reaguje zle... treba si vyskusat... my pouzivame MIMINO z DM a je to v pohode. Alebo skus mydlovy sliz. Teraz ked je vyhadzany odporucam akurat tak podla moznosti ho nechat naholo bez plienky. daj pod neho podlozky a nechaj ho uzivat si trochu vzduchu 🙂

bambusko
6. feb 2009

madi, aj ariel sensitive uz tu hviezdil 🙄

madi
6. feb 2009

sjuzocka, avivaz som voobec nedavala....a zajtra idem "varit" sliz...alebo teda eko praci gel ako to tu bolo par stran spat nazvane 😅
to je perfektne ze sensitive a neviem ake jemne a co...a aha jak to funguje
aj my sme pouzivali mimino a teraz reku skusim paraaadnu lovelu...hm....ta uz som doskusala

jancia diik 😉

dahlia23
7. feb 2009

alebo skús tie mydlové orechy. my už v inom ani neperieme (sliz sa mi už nechce robiť 🙂). ja by som detské veci a už vôbec nie plienky v normálnom prášku neprala. Fuj!

misuluska1
7. feb 2009

Ahojte dievčatá,chcem sa k vam pridať. Aj som začala látkovať a celkom ma to baví, má to pre mna zmysel uz ma nebavilo vyhadzovať jednorazovky. Nastal vsak maly problem, moj polročny drobec sa hrozne vrti a chcel by aby som ho prebalovala, ked on je na brusku, no a potom nie a nie poriadne plienku upevniť. Ako to robíte vy?

dahlia23
7. feb 2009

ja už zvládam aj ten vrtiaci sa zadok 🙂 chce to iba tréning 😉

bihan
7. feb 2009

haha.. to bolo také bojové obdobie 😀 Veľmi dobre si na to spomínam.. Sára nechcela na chrbte vydržať ani sekundu, tak to bolo väčšinou aj s plačom, ale prešlo ju to pomerne rýchlo.

andrea100
7. feb 2009

Tak to je aj môj prolbém. Každé prebalovanie je s plačom. A najťažšie je dať vrchniačky tak aby nič netrčalo keď sa stále vrtí. 😠
Bihan tak to si ma potešila že to raz skončí ja som si myslela že čím bude starší tým to bude horšie.

bihan
7. feb 2009

Tak občas protestuje aj teraz, ale zase trošku si pomrnčí, ale drží sa 😀

bezaz
7. feb 2009

bambu ja pouzivam ten ariel sensitive, ale nakoniec bol zadocek podrazdeny vlhcenymi obruskami a nie praskom.. 😉 pouzivam ho doteraz

bambusko
7. feb 2009

bezaz, aha tak potom nic 🙂

misuluska, nepomaha ani dat mu nieco zaujimave do ruky? u nas zaberalo 😅

kili
7. feb 2009

ja že čo tu celý deň nikto nepíše a kuknem na hodinky a je minútu po dvanástej 😝 😅

ale čo som chcela, všimli ste si, že na youtube sú videa o plienkach ale hlavne o návodoch na šitie?

mna by aj lákalo niečo ušiť, len nemám šijací stroj ☹
ale asi to nejak vymyslím, že pôjdem k mame alebo ako.

chcela by som niečo také, že naťahovaciu plienku, keď dávam čúrať vonku. stačí bez vrchňákov, tie už na to dám aj postojačky. Mám nejaké froté ručníky, tak z nich. ale tak, že by to bolo ako kapsovka, že sa do vnútra strčí čc, aby to rýchlo schlo.

kili
7. feb 2009

a chcem sa ešte popýtať na vrchné nohavčičky od BL. má niekto skúsenosti? aké sú?
lebo už na to nechcem vyhodiť moc peňazí, ale nejaké by sa ešte zišli, lebo v tom našom bordeli furt neviem žiadne náisť 😅

dahlia23
7. feb 2009

kili, ja som si taká plienku robila, ale strih bol od oka, podľa tréningových nohavičiek
tie by ti nestačili? mám dvojo od baby lucy, vydrží to síce len jednu cikanicu, ale veď keď to len pre istotu.
tu je web:
http://www.plienka.sk/index.php?cPath=85&osCsid...
my máme už asi rok tie najmenšie a furt sú jej dobré (má asi 12 kg.)