Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

kili
7. feb 2009

celkom sa mi páčia tieto naťahovacie http://www.plienka.sk/product_info.php?cPath=85...
keby som mala takú naťahovaciu plienku, tak by to mohlo byť na to super 🙂

wanda007
7. feb 2009

kili, spat chod!!

kili
7. feb 2009

jo fakt, teraz si čítam pokec a to sú tréningové nohavičky 😕

wanda, ty choď spať 🙄 😝 😀

dahlia23
7. feb 2009

ešte ti veľa cikajú do plienky? lebo my už ju dávame tak pre istotu, niekedy s hrozným revom "necem pilum!" tie gaťky si väčšinou nechá natiahnuť bez revu, aj keď ju musím presviedčať. ale skoro vždy prídeme domov suché. 🙂
kili, do toho ti nič netreba, bo tých gatí, oni majú vlastné sacie jadro. nemám teraz ani jednu doma, malá je s mužom u švagra, ale môžem ti to odfotiť, ako to vyzerá. 🙂

kili
7. feb 2009

tak potom skôr tieto http://www.plienka.sk/product_info.php?products...
ale tie sú také nejaké nesympatické 😒

dahlia23
7. feb 2009

tie sú vraj nejaké divné, jedna mamina mi to hovorila

kili
7. feb 2009

dahlia, no keď sa stane, tak sa počúra už statočne. keď je teplo, tak dávam čúrať, ale v zime nie, to ani nechce.

kili
7. feb 2009

aha, tak nič, však divne aj vyzerajú, tak potom tie klasika fix už sú OK?

wanda007
7. feb 2009

kili, neni to jedno, sak ti tvoji uz aj tak nic nenosia, spat chod, kopa hodin je uz!

kili
7. feb 2009

wanda, cha, že nenosia 😝
to ako len A. na doma a aj to už som mu dnes dala plienku, lebo spravil 3 mláčky 😝 😀 bola som totálne grogy, sa mi vôbec nechcelo a oni boli zabratý do triedenia plastových nádobiek, takže jasné, že som ich potom musela všetky umyť 😀

kili
7. feb 2009

a deti mi spia do 11tej, tak čo budem robiť tak dlho v posteli? 😅
cez víkend nebudím a spíme tak dlho (teda dosť často aj cez týždeň, lebo sa mi nechce vstávať 😅 )

wanda007
7. feb 2009

krpata zaspala pred hodinou. zobudza sa okolo 9tej. ja neviem, co to za duracelku mam. ale na noc jej davam pampersku, aby ste vedeli.

kili
7. feb 2009

zaujmavý spôsob balenia vv 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=23Q5hOAYryQ
wanda007
7. feb 2009

hej, kili, precitala som stranu dozadu, si sa tam pytala na BL vrchne nohavicky. mame ich, ine som nevyskusala, tak som spokojna. vlastne jedni este mam, ale tie su hadam este po mne... take uz nekupis 😀

kili
7. feb 2009

jak že po tebe? 😕

wanda007
7. feb 2009

a spat uz chod, zavislacka jedna. aj ja uz koncim. papa

kili
7. feb 2009

keď ja som lenivá vstať od PC a spraviť večernú hygienu 😀

wanda007
7. feb 2009

na moju krasnu malu ritku sa pouzivali... kedysi

wanda007
7. feb 2009

ja uz som si zuby umyla, ale este som si sibla jogurt s rozmrazenymi jahodami... takze ma to znovu caka. ale umyta som, aj som si ksicht mliekom pretrela...

kili
8. feb 2009

to už vtedy bola značka babylucy? 😨

wanda007
8. feb 2009

k tym nohavickam: 1 ks BL, 1 ks po mne
teraz je to asi zrozumitelnejsie
a uz fakt idem, tak zajtra

lucia31
8. feb 2009

kili, ja som uz davnejsie pozerala to video, sa mi paci take balenie 😉 , len nemam tu snapku sponku 😒 ..inak ,niekde som si pozerala tie sposoby balenia, ze "na draka", ci ako sa to vola......
.sa nasmejem, ked vas citam 🙂 ..s mojou vecernou hygienou je to podobne, dobieham rano 😝 🙂

csikike
8. feb 2009

kocky, potrebovala by som poradit, chcem zacat s latkovymi plienkami, uz som si precitala, ze je lepsie od roznych vyrobcov kupit a nie celu sadu, poradte aku vybavu by som potrebovala pre mojho maleho... dakujem, pripadne uvitam aj linky

misuluska1
8. feb 2009

bambusko, to zabera len tak na sekundu. No vsak dufam, ze to prejde, dcera bola v tomto lepsia, ale vtedy som na 90% pouzivala jednorarazovky.

quika
8. feb 2009

kili my mame BL fix a spokojnost, najlepsie tesnia, pretecu az ked z plienky fakt tecie prudom. ten material je taky trochu tvrdsi, zvnutra je priamo PUL a nic na tom takze to na mnohych posobi "igelitovo" ale priedusnost rovnaka ako u inych.
a sitia sa neboj, nie je to tazke, mna to velmi bavilo. len teraz abstinujem 🙄
weronique, ako, uz si sa pustila do bambusu alebo ti je luto ho rozstrihat? 😀

lilly
8. feb 2009

csikike, skus si precitat tuto temu od 82. strany, tam sme dost vysvetlovali novym latkarkam a radili s vybavickou.. potom si skus nieco vyskladat a ti poradime dalej 😉

matja
8. feb 2009

dievčatá, kde sa dajú zohnať tie mydlové orechy na pranie?

lilly
8. feb 2009

matja, napr. tu
http://latkovky.sk/?akcia=showkategoria&vyber=2...
alebo aj v inych shopoch s latkovymi plienkami 🙂

kili
8. feb 2009

quika, no ja som sa stroju chytila len raz, potom som ho zacukala tak, že musel do opravy, takže šitia sa fakt bojím 😀 . Moja mama má vlastne stále ten, čo som zacukala, už má hádam 20r a už jej tam aj niečo nešlo, tak neviem, či na ňom pôjde šiť, síce to opravila, ale neviem ako.

matja, na orechy kašli, radšej si vyrob sliz. orechy ževraj nemajú moc dobrnú účinnosť.

quika
8. feb 2009

orechy su nanic, to je tak na prepotene tricka, ale spinu nevyperu ziadnu... som citala nejaky test pracich praskov a testovali aj orechy, a ucinnost prania vysla rovnaka ako u cistej vody 😅

kili, prva vec v mojom zivote co som sila, bola latkova plienka a pri druhej som tiez pokazila stroj (taky po babke) ale uz sa ani nedal opravit 😀 neodradilo ma to 😎