• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

24. septembra 2016 
13. júl 2011 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ellysa takyto mam ja z lidla.. dobra vec... ked mas nieco dlhsie, jednoducho jednu tu policku nevytiahnes..
13. júl 2011 o 10:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sladkasue vsetky pocikane plienky je potrebne vyprat najneskor 3. den emoticon
13. júl 2011 o 11:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sladkasue este k tomu suseniu... citala som aj o moznosti mat zavesny stropny susiak v kupelni/izbe, pradlo ti potom nezavadzia, ale visi pod stropom... dokonca to niekto mal aj v spalni...
13. júl 2011 o 11:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka to by bolo mozno fajn, ale manzel je chory, ked idem este len prat a nie, ked nam to 2 dni zavadzia v byte:(
13. júl 2011 o 11:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš veľkými písmenami".
@sladkasue chapem emoticon
tak dokupit susicku emoticon emoticon
inak, niekde v zahranici, tusim v anglicku, funguje praci servis na plienky - das spinave, donesu ti ciste...
13. júl 2011 o 12:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sladkasue ja mam susicku, tiez nemame balkon.. ked operie, prehodim z pracky do susicky a je to makkucke, suche.. jedine pul nie je dobre susit v susicke, to by si aj tak musela susit mimo..
13. júl 2011 o 12:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka juj to simi dala teraz suepr inspiraciu, lebo u nas v TT je ta pracovna(jak v amerike) a mozno tam je aj susicka - tak mozno vsetko zbytocne riesim... mala by som to len cez ulicuemoticon
snad to tam este bude, aj ked sa prestahujeme emoticon
13. júl 2011 o 12:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sladkasue presne tak jedine sušičku, ja mám aj tú,ale nejak sa v nej bojím sušiť, iba vkladačky dávam na nízky stupeň ale aj tak ich ešte dosušujem
@crysmile čo všetko sušíš a ako? ja nedávam do sušičky žiadne vrchné gaťuše ani nohavičky kapsovky, len vkladačky a nohavičkové plienky, ale neviem na aký stupeň sušenia ich môžem dať, dávam len na jemné prádlo a na stredný stupeň ale aj tak potom ešte aj deň dosichajú
13. júl 2011 o 12:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@crysmile pulky mi nerobia problem, ani kapsovky - to schne velmi rychloemoticon

nepredava niektora inak vrchne pulky? v inzeratoch skoro nic nie je:( asi kupim nove, ale... potrebovala by som dokupit, resp. mozno poradit aku mate overenu znacku. ja sa tych suchych zipsov bojim emoticon mam len 2 na patentky...
13. júl 2011 o 12:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sladkasue ja mam aj aj... a suchy zips s a mozno po case kazi, ako spominaju baby (ja mam este len 4 mesiace odskusane), ale suchy zips zapnem na vrtivm babe skor, ako tie patentky..a to mi este nebehaemoticon)
13. júl 2011 o 12:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pocuvajte, radili ste tu nieco na premokajuce (okolo noziciek) kapsovky? mam wonderoos - nove, tie nepremokaju a potom z bazarika a pretekaju malemu..ja mam na tie kapsovky taku smoluemoticon((
neda sa to nejak poriesit?
13. júl 2011 o 12:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka ahoj manžel bol práve v galantérke a pýtal si ihlu s guľatou špičkou a predavačka naňho pozerala ako keby spadol z jahody emoticon...čo to prosím ťa je? volá sa to ihla s guľatou špičkou?
13. júl 2011 o 12:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ellysa ja davam vsetko prat na stupen - na odlozenie do skrine.. mam whirpoolku.. ale pulky ani kapsovky by som nesusila v nej...

@sladkasue tak potom nie je co riesit, sa ti to oplati kupit susicku, ak mate malo miesta a napr. mate vlhko v byte.. takto to mame my...
13. júl 2011 o 12:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@siss_sz podla mna treba castejsie prebalovat, alebo dat savejsiu vkladacku... mam aj starsie kapsovky z bazariku ale uz mi nepromokynajuemoticon fakt - chyba je len v slabej vkladacke alebo pridlhom nechavani v mokrom... troba odsledovat dieta ako cika emoticon
13. júl 2011 o 13:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@crysmile ja mám bosch, mám aj program do skrine, ale ešte aj či jemné, alebo normálne prádlo, na tom jemnom je to ale stále dosť mokré, skúsim to normálne
13. júl 2011 o 13:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@siss_sz tiež poradím len častejšie prebaliť, skontrolovať vždy, či sú vkladačky rovno v kapse, dobre utianuť okolo nožičiek, inak neviem
13. júl 2011 o 13:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby nemáte niekto skúsenosti s plstením home made vlniakov? mám jedny štrikované, ale mne sa zdá, že keď ju do nich navlečiem, tak tie dierky sú moc veľké, no uvidím, ak to bude pretekať, tak vypáram urobím väčšie a budem plstiť, to bude sranda emoticon
13. júl 2011 o 13:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ellysa to na jemne mam aj ja, ze sa da pridat ku vsetkym programom, najlepsie je dat normalne, ved ked je to bavlna, tak to mozes.. ja som aj flis k tomu strcila a nic sa nestalo..
13. júl 2011 o 13:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petrinka
pripajam sa s blahozelanim, prajem vela zdravicka, mamke vela mliecka a vsetko dobre emoticon
13. júl 2011 o 13:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neviem najst e-shop, kde by som si kupila to co potrebujem... v kazdom maju iba nieco:(
hladam vrchne nohavicky a bambus. vkladacky
13. júl 2011 o 14:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sladkasue a ake chces vrchne? bambusove chvalia baby idea prefold alebo twofoldy..
13. júl 2011 o 14:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@crysmile no vrchne: Little Lamb a Bummish Super brite a whisper,mozno este ImseVimse soft... snad dobry vyberemoticon dufam, ze na tieto nie su zle referencie...
a tie baby idea sa daju pouzit aj ako samostatne? ja som chvela tiez asi LittleLamb a baby lucy stvorce...

no, najskor sa musim zbavit aspon polovice mojich povodnych - manzel by ma zabali, ze zas nieco kupujem emoticon
13. júl 2011 o 14:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sladkasue no bummis som mala, ale lepsie sa mi pacili baby beehinds.. tie lepsie sedeli..
tie BI vkladacky su skor na vkladanie do dacoho.. viem ze anavy mali viacvrstvove bambusove, tie sa daju aj na nohavickovy sklad skladat, su pruznejsie, zapnes snapkou..
13. júl 2011 o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@crysmile a nez suchy zips na BBH je v pohode? vyzera divno uz od novoty...
aj nad tymi vklad. anavy som rozmyslala...
13. júl 2011 o 14:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sladkasue no mne sa velmi ten suchac pozdaval, kedze ja mam rada radsej patentky.. ale bola som spokojna, krasne maly zadocek bol z tych nohaviciek.. bumisky robili vacsi zadocek..
anavy by som brala.. ale teraz mam kadecoho ineho nakupeneho..
13. júl 2011 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ellysa @sladkasue dakujem za rady emoticon
no tak akoze mozem prebalovat castejsie a sledovat, cisu rovno vkladky... ale j mi divne, ze ta ina wonderoo vydrzi v pohode celu noc...
ale este mi napadlo, ci nahodou ta predajkyna neprala napr. v avivazi... a ze tym sa to pohorsilo, ze ci sa to da spoznat a potom aj prip. nejak zachranit... emoticon
13. júl 2011 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sladkasue mne sa bummies veľmi páčia, sú super, jedny mám
13. júl 2011 o 15:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no my už len látkujeme, síce len tak pomerne jednoducho ale zatiaľ nám stačí, neprecikáva sa, na doma sú super vlniačiky tie točíme dookola a využívam klasické štvorce čo som mala, super nám to vyhovuje, na vonku už máme kapsovky že je pekne v suchom, prať som si zvykla v rámci ostatných rutinných úkonov vždy ráno, zaberie to chvíľku, potom aj vyvešiam čo je tiež rýchlo, teraz to super všetko schne na obed mám komplet všetko suché, separačky keď dám priečne a založím pekne zachytávajú ostanú len trošku občas škvrny na bokoch alebo pod z redšieho ale slniečko vyťahá zo štvorcov, z kapsových to ide dole úplne bez problémov a už takmer nepoužívam ani vlhčené obrúsky čo som pri jednorázovkách, tak aj na tom ušetrím emoticon ale malá už trošku stojí vo vani tak ju opláchnem, aj sa tak v tomto teple ovlaží emoticon
13. júl 2011 o 15:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
dakujem krasne za radu
13. júl 2011 o 19:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš