• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

16. novembra 2016 
ahojte ..ja mam tiez wonderoo, presiakne len ked dlhsie neprebalim...inak v pohode. Dokonca niekedy dam este jednu vkladku a vydrzi aj na noc... :sunglasses: :sunglasses:
13. júl 2011 o 22:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
citam ze vam pretekaju minilala...tak aspon v tom nie som sama...aj nam furt pretecu...podla mna sa to nejako nevpije do tej vkladky a ono sa to siri potom po vrchu alebo co....
13. júl 2011 o 22:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka888 @petrinka @sulky gratulujem k babatkam
13. júl 2011 o 22:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lulukn79
dakujeme :slight_smile:
14. júl 2011 o 07:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@iron podľa mňa by mali plienky minilala stiahnuť ako chybný výrobok a vrátiť peniaze...veď sú absolútne nepoužiteľné... :frowning2:
14. júl 2011 o 08:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Divčatá, chceme sa ísť dne konečne okúpať aj s malou. Môže ísť do vody aj s plienkou? Trebárs v BG kapsovej?
14. júl 2011 o 08:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luba41 na to su snad plienkove plavky - nie obyc. latkova plienka ktoru pouzivas na bezne nosenie:slight_smile:

@mimuka , @iron baby, mali by ste si priznat, resp. asi ten australsky vyrobca, ze MINILALA je najhorsia plienka na trhu a hociktora "china" je lepsia a kvalitnejsia! resne tak, mali by ju stiahnut z trhu! a preco ste tie plienocky vlastne nevratili???

@iron pouzivam tiez W V2, a dokonca vyhradne len na noc, nedavam tam ani tu mikrovlaknovu vkladacku a vydrzi celu noc, vobec nepretecie. este sa mi to teda nestalo a pouzivame ju nejake3-4mesiace :sweat_smile:
14. júl 2011 o 09:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby mne minilala nepreteká :confused: , asi máte nejaké vadné kusy,alebo ja výnimočne dobrý
14. júl 2011 o 09:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sladkasue ja ju určite idem dať reklamovať, len som ešte nestihla... :unamused:
14. júl 2011 o 09:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mimuka do 7 dni mas narok na vratenie bez udania dovodu, ale to uz asi tvoj pripad nebude:(
14. júl 2011 o 09:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idete reklamovat..moja tu v nej prave pobehuje, tak jej dam este sancu.

@sladkasue hej hej..nam tiez vydrzia v noci ak vela necika...

tak ma napadlo ake plienky pouzivate na noc?
14. júl 2011 o 09:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@iron nas maly bol zhodou okolnosti vyhadzany z kupka na vajkach... nevedela som, ze co mu dam - tak som s malou dusickou dala kikko bambuvovy stvorec a maly bam.stvorec BL a pulky. uz je pol desiatej a stale spinka... precikane nic nie je :slight_smile:

davala som econobum, alebo tie kikko bam.stvorce +BL- ale do kapsovky, alebo original wonderoo vkladacku, LL bambusovu vkladacku - s nicim nemam problem, ziadne nocne alebo ranne nehody :slight_smile:
- a to nemozem povedat, ze nas maly necika! mozno cika az tesne predtym ako sa budi... :unamused:
14. júl 2011 o 09:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sladkasue teda, asi je malo cikajuci....
ja davam TB bamboozle a vrchne gate a tie vydrzia v pohode celu noc.....aj ecobu davam, ale tam pre istotu frcnem este jeden stvorec....
cez den spi v com zaspi.....lebo kebyze ju zobudim tak si to hodim....vacsinou frcime na kapsovkach, tie sa mi lubia najviac.
14. júl 2011 o 09:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@iron No ja som mala dve W V2, ale jednu som predala, bo som to tiež psychicky nevydržala, ked nám pretekali :unamused: Stále som mala pocit, že tá vkladačka, tým, že je mäkká, sa vo vnútri skrúca, takže cikanie ide niekedy mimo nej a išlo to až von na povrch. Asi máme stále malú prdelku, možno preto. Inak na noc používam BG kapsovú vypchatú veľkou vkladačkou a BI bambus. prefoldom. A krásne vydržíme 12 hod.
14. júl 2011 o 09:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pridavam sa, mne minilala ani raz nepretiekla. Som s nou spokojna,
Napadlo ma, ci to nebude nejaky konkretny vzor, ked mame taketo rozne skusenosti. Ktore vam pretekaju?
14. júl 2011 o 10:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hmmm, žeby to bolo vzorom, ja mám teda tie tmavo modro oranžové kvety
14. júl 2011 o 10:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mam fluer de lis...taku ciernu.
14. júl 2011 o 10:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mimuka u nas v galenterke nebol problem, vola sa to ihla s gulatou/oblou spickou do sijacieho stroja...
14. júl 2011 o 12:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka inak ja som si tiež pýtala u nás takú ihlu a teta ma vysmiala, že taká nie je
14. júl 2011 o 12:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@siss_sz pozri z vnutra pretekajucej kapsovky, ci nie je poskodeny pul, ak ano, tak sa to da zatriet tymto:
ekoplienky.sk/product/vlneny-vosk-na-impregnaciu-ulrich-20-g-275/
14. júl 2011 o 12:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
14. júl 2011 o 12:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ellysa tak ja neviem, u nas mali v pohode... dnes som bola v meste, kebyze viem ze s tym mate problem, tak vam kupim a poslem :slight_smile:
14. júl 2011 o 12:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka ta vy na vychodze mate všetko :grinning:
14. júl 2011 o 12:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ellysa ta jasne :slight_smile:
14. júl 2011 o 12:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ellysa este k tym vlniakom, mne sa po case pletene splstili same :slight_smile: ale zase nemali velmi velke oka, take normalne...
14. júl 2011 o 12:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte maminy, asi mam uz poriadne otrepanu otazku - chystam sa latkovat, co kupit pre novorodenca? najlepsie nieco univerzalne na co najdlhsie obdobie... mam aj nejake klasicke bavlnene - daju sa vyuzit? viem, ze by som to v diskusii asi nasla, ak by som ju presla, lenze mam este 3 male deti a malo casu... ak sa niekto ozve, budem vdacna... :slight_smile:
14. júl 2011 o 12:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ginepra na zaciatok zo troje vrchne nohavicky PUL, najvyhodnejsie su stvorcove vysokogramazne, lebo casto prebalujes, nejake save vkladacky z bambusu, snapi sponku, nejakych par nohavickovych na noc, a par aio plienociek, separacne vlozky, nejake stay dry vrstvy a potom popripade dokupis co ti treba.. a nejake vrecko na prenasanie spinavych plienok..
14. júl 2011 o 14:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babule idem sa pochváliť s našimi novými vlniačikmi
14. júl 2011 o 15:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
tiez mam tu tmavomodrokvetovanu minilalu a preteka. pul je ok, ale netusim kedy sa dostanem k tomu to riesit
14. júl 2011 o 15:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no podla mna je minilala dost draha plienka,aby takto pretekala a viacerym teda. ja mam bielu s kvetinkami. pretecie vzdy,ked ju dam.
14. júl 2011 o 15:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok