• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

16. novembra 2016 
@mimuka davam ich aj na nohavickove plienky, ale nedavala by som ich na spanie - hlavne ked babo rado spi na brusku. Nie su v pase velmi vysoke a tak by mohla plienka z nohaviciek vykukat a pretiect. :sunglasses:
14. júl 2011 o 22:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@taanak a ty ich ako používaš? dávaš do nich rovnú plienku?
14. júl 2011 o 22:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby, chcem kupit prve vlniaciky, co hovorite na tieto: Loveybums Lightweight Wool Jersey na suchý zips. Dakujem :slight_smile:
14. júl 2011 o 23:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ellysa ja mam lwb vlniaky pre malu M (4-10 kg), mala ma 8.5 kg a mam pocit ze su jej este volne, takze ja to vidim ze jej bude M este dlllho dobre...

@hirrina aku mas velkost weehuggers? ja som malej davala velkost 2 od 6.5 kg, to jej uz ako tak sedeli, dovtedy jej boli velke na brusku...

@taanak dik za recenziu :slight_smile:
14. júl 2011 o 23:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@chanella ked ich chces pouzivat na den, tak su fajn :slight_smile:
14. júl 2011 o 23:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zfidorka a na noc su ktore najlepsie? kolko mi ich treba? su dost drahe :frowning2:
14. júl 2011 o 23:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@chanella na noc su najsuper tieto:
latkoveplienky.sk/produkt-detail/babyidea-babyidea-wool-shorties
stacia ti jedny, cez den sa stale vetraju, peru sa podla potreby, cca raz za 1-2 mesiace, kym budu schnut, tak das na noc ine vrchne...
ked davam cez den len vlniaky, tak striedam 2...
15. júl 2011 o 00:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zfidorka dakujem velmi pekne :slight_smile: fuuu takze ma caka dalsia objednavka, priatelovi asi radsej ani nepoviem :grinning: Teraz v horucavach je mi ho luto balit do TB Bamboozle Strrtch a na to Thirsties. Vlniaky budu o 100% lepsie, vsak? Este len zacinam latkovat, tak vo vsetkom este nemam jasno :wink:
15. júl 2011 o 00:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@chanella a este som chcela, tie BI wool shorties mozes rovno zobrat L...
ja na vlniaky celkovo nedam dopustit :wink:
15. júl 2011 o 00:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zfidorka myslis,ze aj nam by boli dobre nejake vlniaky? ked nam je vsetko male.. :unamused:
15. júl 2011 o 01:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka no možno som aj ja mala zobrať tie menšie, fakt sú jej dosť voľné :grinning: , ale tak na doma prežijeme, len som ich zle nalanolínovala dnes ráno mi navlhli kvalitne, keď cikala, tak budem musieť znova :sweat_smile:
chcem si ešte uštrikovať tieto http://zlaticko.cz/index.php?page=uzitecne_navody_detail&id=76&idf=pleteni_vlnacku
15. júl 2011 o 07:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@estterka určite vlniačiky sú krásne naťahovacie, nám sú tie Lka dosť veľké a to má cca 83 cm a 9,5-10 kg, máme aj naťahovacie lv a tie majú tiež poriadnu vôľu
15. júl 2011 o 07:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takže vlniaky a bambusovú plienočku som v noci moc neotestovala....celú noc necikala, tak aspoň bola v suchom a prírodnom...uvidíme nabudúce :slight_smile:
15. júl 2011 o 07:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@taanak ono podla mna zavisi aj jaka uprava bambusu - flaus, frote a pod.
15. júl 2011 o 08:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sladkasue jasne, ja som porovnavala tie prefoldy a tie su z flausu, a ten je savostou neprekonatelny :slight_smile:
15. júl 2011 o 09:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mimuka da sa aj rovna aj nohavickova, ale rovnu by som pri kakacom dietatku neriskovala :wink:
15. júl 2011 o 09:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ellysa lenze hanka ma uz teraz 12 kil. nam je na stehienkach vsetko male,ked som jej dala navleky,tak vyse tyzdna mala odtlacky na nozkach :frowning2:
15. júl 2011 o 09:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ake nohavickove plienky by ste mi poradili na noc? pod vlniaciky.. s cim mate dobre skusenosti? dakujem
15. júl 2011 o 09:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leishmania
u nas poradie : baby beehinds bambus, tots bots bamboozle strech a anavy bambus
15. júl 2011 o 09:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@estterka tie nohavičkové wooll jersey sú fakt veľmi jemnučké tenké a voľné okolo nôžok, skúste vyskúšať, ktoré plienky sú vám dobré, ak mám doma, skúsim porovnať
15. júl 2011 o 09:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leishmania tots bots bamboozle, ale s vkladackou bamboo prefold od babyidea :wink:
15. júl 2011 o 09:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
15. júl 2011 o 10:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bum genius bamboo mate niekto skusenost?
15. júl 2011 o 10:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leishmania u nás tiež tots bots bamboozle strech a Bum Hugger obe ale musím vypchať bambusovým prefoldom + dalšia bambusová vkladačka...
15. júl 2011 o 10:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sima.p ta tots bots ma v sebe uz jednu odopinaciu vkaldacku, takze to tam dam tu odopinaciu vkladacku plus bambusovy prefol plus dalsia bambusova vkladacka?
15. júl 2011 o 10:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leishmania hej, tak musím ja, lebo by nám do rána nevydržala.... niekomu stačí aj menej vypchávať, ale sú tu baby, čo aj 2 alebo tuším aj 3 prefoldy museli dať.
15. júl 2011 o 10:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sima.p aha, dakujem, tak uvidim kolko bude treba
15. júl 2011 o 10:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ellysa zaujal ma tvoj odkaz na vlniaky, tiež by som si ustrikovala... Len sa chcem spýtať, neurobí lanolin nejakú sarapatu so suchacom?
15. júl 2011 o 10:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dankakk určite nie aj origoš mám so sucháčom :slight_smile: , perfektné sú, na tek stránke je ich kopa ale práva tieto ma zujali, že šú nohavičkové, keď urobím hodím foto, či sa podarili, objednala som si na ne vlnu feltrino z www.klbkovlny.sk, odproúčajú ju aj na tej stránke, je to vlne určená na plstenie
15. júl 2011 o 10:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ellysa ok :slight_smile: fajn, tiež sa do nich pustim... Ked som bola tehu, ustrikovala som si par vlniakov... Ale su kus male:slight_smile:) dajak som si to nepredstavovala, že take male môže mat taku veľkú ritku :slight_smile: vyparem a prerobim na tieto:slight_smile:
15. júl 2011 o 10:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok