• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

25. septembra 2016 
@mimuka davam ich aj na nohavickove plienky, ale nedavala by som ich na spanie - hlavne ked babo rado spi na brusku. Nie su v pase velmi vysoke a tak by mohla plienka z nohaviciek vykukat a pretiect. emoticon
14. júl 2011 o 22:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@taanak a ty ich ako používaš? dávaš do nich rovnú plienku?
14. júl 2011 o 22:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby, chcem kupit prve vlniaciky, co hovorite na tieto: Loveybums Lightweight Wool Jersey na suchý zips. Dakujem emoticon
14. júl 2011 o 23:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ellysa ja mam lwb vlniaky pre malu M (4-10 kg), mala ma 8.5 kg a mam pocit ze su jej este volne, takze ja to vidim ze jej bude M este dlllho dobre...

@hirrina aku mas velkost weehuggers? ja som malej davala velkost 2 od 6.5 kg, to jej uz ako tak sedeli, dovtedy jej boli velke na brusku...

@taanak dik za recenziu emoticon
14. júl 2011 o 23:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@chanella ked ich chces pouzivat na den, tak su fajn emoticon
14. júl 2011 o 23:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zfidorka a na noc su ktore najlepsie? kolko mi ich treba? su dost drahe emoticon
14. júl 2011 o 23:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@chanella na noc su najsuper tieto:
latkoveplienky.sk/produkt-detail/babyidea-babyidea-wool-shorties
stacia ti jedny, cez den sa stale vetraju, peru sa podla potreby, cca raz za 1-2 mesiace, kym budu schnut, tak das na noc ine vrchne...
ked davam cez den len vlniaky, tak striedam 2...
15. júl 2011 o 00:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zfidorka dakujem velmi pekne emoticon fuuu takze ma caka dalsia objednavka, priatelovi asi radsej ani nepoviem emoticon Teraz v horucavach je mi ho luto balit do TB Bamboozle Strrtch a na to Thirsties. Vlniaky budu o 100% lepsie, vsak? Este len zacinam latkovat, tak vo vsetkom este nemam jasno emoticon
15. júl 2011 o 00:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@chanella a este som chcela, tie BI wool shorties mozes rovno zobrat L...
ja na vlniaky celkovo nedam dopustit emoticon
15. júl 2011 o 00:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zfidorka myslis,ze aj nam by boli dobre nejake vlniaky? ked nam je vsetko male.. emoticon
15. júl 2011 o 01:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka no možno som aj ja mala zobrať tie menšie, fakt sú jej dosť voľné emoticon , ale tak na doma prežijeme, len som ich zle nalanolínovala dnes ráno mi navlhli kvalitne, keď cikala, tak budem musieť znova emoticon
chcem si ešte uštrikovať tieto http://zlaticko.cz/index.php?page=uzitecne_navody_detail&id=76&idf=pleteni_vlnacku
15. júl 2011 o 07:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@estterka určite vlniačiky sú krásne naťahovacie, nám sú tie Lka dosť veľké a to má cca 83 cm a 9,5-10 kg, máme aj naťahovacie lv a tie majú tiež poriadnu vôľu
15. júl 2011 o 07:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takže vlniaky a bambusovú plienočku som v noci moc neotestovala....celú noc necikala, tak aspoň bola v suchom a prírodnom...uvidíme nabudúce emoticon
15. júl 2011 o 07:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@taanak ono podla mna zavisi aj jaka uprava bambusu - flaus, frote a pod.
15. júl 2011 o 08:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sladkasue jasne, ja som porovnavala tie prefoldy a tie su z flausu, a ten je savostou neprekonatelny emoticon
15. júl 2011 o 09:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mimuka da sa aj rovna aj nohavickova, ale rovnu by som pri kakacom dietatku neriskovala emoticon
15. júl 2011 o 09:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ellysa lenze hanka ma uz teraz 12 kil. nam je na stehienkach vsetko male,ked som jej dala navleky,tak vyse tyzdna mala odtlacky na nozkach emoticon
15. júl 2011 o 09:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ake nohavickove plienky by ste mi poradili na noc? pod vlniaciky.. s cim mate dobre skusenosti? dakujem
15. júl 2011 o 09:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leishmania
u nas poradie : baby beehinds bambus, tots bots bamboozle strech a anavy bambus
15. júl 2011 o 09:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@estterka tie nohavičkové wooll jersey sú fakt veľmi jemnučké tenké a voľné okolo nôžok, skúste vyskúšať, ktoré plienky sú vám dobré, ak mám doma, skúsim porovnať
15. júl 2011 o 09:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leishmania tots bots bamboozle, ale s vkladackou bamboo prefold od babyidea emoticon
15. júl 2011 o 09:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
15. júl 2011 o 10:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bum genius bamboo mate niekto skusenost?
15. júl 2011 o 10:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leishmania u nás tiež tots bots bamboozle strech a Bum Hugger obe ale musím vypchať bambusovým prefoldom + dalšia bambusová vkladačka...
15. júl 2011 o 10:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sima.p ta tots bots ma v sebe uz jednu odopinaciu vkaldacku, takze to tam dam tu odopinaciu vkladacku plus bambusovy prefol plus dalsia bambusova vkladacka?
15. júl 2011 o 10:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leishmania hej, tak musím ja, lebo by nám do rána nevydržala.... niekomu stačí aj menej vypchávať, ale sú tu baby, čo aj 2 alebo tuším aj 3 prefoldy museli dať.
15. júl 2011 o 10:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sima.p aha, dakujem, tak uvidim kolko bude treba
15. júl 2011 o 10:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ellysa zaujal ma tvoj odkaz na vlniaky, tiež by som si ustrikovala... Len sa chcem spýtať, neurobí lanolin nejakú sarapatu so suchacom?
15. júl 2011 o 10:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dankakk určite nie aj origoš mám so sucháčom emoticon , perfektné sú, na tek stránke je ich kopa ale práva tieto ma zujali, že šú nohavičkové, keď urobím hodím foto, či sa podarili, objednala som si na ne vlnu feltrino z www.klbkovlny.sk, odproúčajú ju aj na tej stránke, je to vlne určená na plstenie
15. júl 2011 o 10:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ellysa ok emoticon fajn, tiež sa do nich pustim... Ked som bola tehu, ustrikovala som si par vlniakov... Ale su kus maleemoticon) dajak som si to nepredstavovala, že take male môže mat taku veľkú ritku emoticon vyparem a prerobim na tietoemoticon
15. júl 2011 o 10:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš