• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

16. novembra 2016 
@wewe22
BG Flip vrchne nohavicky su rovnake, rozdiel je len vo vkladackach - organic su bavlnene, taky storec, co poskladas na trikrat na obdlznik a vkladacky stay dry su z mikrovlakna a semisovej vrstvy. a tvar ma obdlznikovu
29. júl 2011 o 17:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte
žienky z BA mam na Vas jednu prosbu. Nemate niekto nahodou cestu do Ikei v najblizsom case? Chcela by som Vás niektorú poprosiť či by ste mi nevedeli kupiť toto: http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/00129908#/90131515/
v oboch farebných prevedeniach a ja Vam poslem peniazky na ucet aj s postovným a poslete mi to postou. Nemam nikoho v BA a z vychodu sa tam s drobčekom trepat nebudem a toto ma zaujalo. Vopred dakujem za ochotu ak sa niektora na to podujmete. dakujem Lenka
29. júl 2011 o 18:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cajova_lienk
mimibazar.sk/bazar.php?album=154296
Skús si pozrieť na mimibazare, tam ti to niekdo kúpi a aj pošle... :slight_smile:
29. júl 2011 o 20:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,

idem si znova po radu. Teraz,ked je tak vlhko,tak mi plienky neschnu,cize to znamena,ze ich musim po 24-hodinach vyprat? Lebo ja perem tak kazde 2-3 dni,no nechce sa mi kazdy den prat par :confounded: mam ich iba pocikane. Dakujem za radu :slight_smile:
29. júl 2011 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blschka najprv vyper, ja som prala na 60 stupnov
29. júl 2011 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cajova_lienka chces pouzit tie plienky na prebalovanie? mne prisli take tvrde, akoby povoskovane...
29. júl 2011 o 20:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mamusia ked plienky skladujes tzv. nasucho, cize ich mas vo vedre, alebo vaku na plienky (take ocikane), tak staci vyprat kazde 3 dni...
29. júl 2011 o 20:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka hej to viem,lenze teraz mi neschnu vobec a furt su vlhke,tak cely cas ich mam zavesene na snure vonku,ani sa nedostanu do kybla....tak to sa pytam,ze ci treba prat kazdych 24 hodin tiez.
29. júl 2011 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mamusia no ved to je jedno ci su v kybli alebo vonku... preco by si mala prat kazdych 24 hod? :confused:
29. júl 2011 o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka lebo som niekde citala,ze ak s mokre,resp.skladovane na mokro,tak kvoli mnozeniu bakterii mozu tak byt max 24 hodin a nasucho max 3 dni,ci to nie je pravda? :fearful:
29. júl 2011 o 21:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka este by som potrebovala poradit prosim, ze tie vkladacky 2*FFT + 1*aksamit...to si usila v akej postupnosti? ze ten aksamit medzi tie dve, do stredu? a este otazocka, to FFT tym hladkou stranou na ritku, nie?
29. júl 2011 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mamusia aha, uz chapem ze ako to myslis...
ono je to takto:
skladovanie na sucho znamena, ze plienky skladujes ocikane, resp. preprate, nedolievas tam vodu... kedze su pocikane, tak su samozrejme trochu vlhke, preto sa musia prat raz za 3 dni...
skladovanie na mokro znamena, ze k plienkam dolejes vodu s praskom, akoby si ich predpierala.... vtedy sa ta voda musi menit kazdy den a peru sa raz za 3 dni...
ked ich vysusis na snure, ako to robis ty, cize plienky nie su vlhke, to staci prat raz za tyzden...
29. júl 2011 o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@rybenka2212 aksamit na zadocek, to je taky zamat :slight_smile: FFT som davala sluckami k sebe, na to aksamit, ci v konecnom dosledku je na 1 strane aksamit a na druhej hladke FFT...
29. júl 2011 o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojec t
voje plienocky su prekrasne.sijes na zakazku? :confused: lebo na sashe.sk som ich nevidela
29. júl 2011 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
29. júl 2011 o 22:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, rozmyslam, ze zoberiem BabyLegs, nietore z tej limitovanej edicie BG. Tie co ich mate, ozaj su kvalitou naj? Moj maly ma 9 mesiacov. Myslite, ze ich vynosi? Dakujem :slight_smile:
29. júl 2011 o 22:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@chanella ja mam babylegs a strasne rada mu ich davam, neotlacaju a su prijemne na dotyk
29. júl 2011 o 22:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leishmania jeeej, pekne su :slight_smile:
29. júl 2011 o 22:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leishmania dakujem, Ozaj su velmi pekne. Aj ja som rozmyslala nad tymto vzorom alebo z tej limitovaneh edicie tie zeleno-modre cik-cak-ove :slight_smile:
29. júl 2011 o 23:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
29. júl 2011 o 23:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@chanella ja chcem este tieeto, dvojo znich uz mam objednane...nad tymi BG tiez rozmyslam :sweat_smile:
29. júl 2011 o 23:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leishmania kraaasne :slight_smile: jaaaj zase pustim prachy, uz to citim :grinning:
29. júl 2011 o 23:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka jáj už sme boli v ďalšej galantérii a tiež nevedeli čo je to ihla s oblou špičkou... :unamused: asi obeháme všetky galantérky v BA...a keď nikde nebudú mať tak asi po ňu budeme musieť skočiť do Košíc :slight_smile: ...s normálnou ihlou sa to asi nemôže robiť, že?
29. júl 2011 o 23:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mimuka vraj sa to vola inak stretch ihla, alebo ihla na sitie upletu/trickoviny... nazov ihla s oblou spickou mi poradili baby tu na MK, tak som asi mala stastie ze ho poznali v u nas obchode...
30. júl 2011 o 00:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sladkasue periem na 40, obcas na 60. s gulou sa vraj 60 moze, len to uz nie je moc ekologicke, preto to na guli neodporucaju...
30. júl 2011 o 07:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sladkasue, @wewe22 - ja mam gule Ecoballs 1000 - s nimi sa moze prat aj na 60. Nepridávam nič, občas perkarbonát sodný.
30. júl 2011 o 07:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sima.p dakujem krasne :slight_smile: ani ma nnapadlo to tam hladat :slight_smile:
30. júl 2011 o 08:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka
@zfidorka
Dakujem za tip. A co vravis na tuto vkladacku? http://www.ekoplienky.sk/product/little-lamb-bambusova-vkladacia-plienka-515/
Bolo by to porovnatelne s tvojimi odporucanymi vkladackami?
30. júl 2011 o 09:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mozem sa spytat - do itti bitti tutto sa moze dat aj ina vkladacka? bud navyse, alebo ked tie origos preciká...
a to asi nie je plienka na noc, alebo moj tak vela ciká? :angry:
30. júl 2011 o 09:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, od narodenia pouzivam pre malu rozne latkovky, ale chcem sa s Vami poradit, ako vybielit zazltnute stvorcove plienky? Viete, klasicke bavlnene... a ked je na niektorej skvrna od kakania? Prosim Vas, da sa to este vyprat?
30. júl 2011 o 10:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok