• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

25. septembra 2016 
no tak ja už du chrnet, dobrú emoticon
11. feb 2009 o 00:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobru emoticon
11. feb 2009 o 00:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sisa, na parádu sú aj Itti Bitti a prídu mi ooooveľa praktickejšie než starbunz.. ale ak si sa zaľúbila, to ti tu aj tak budem zbytočne rozprávať emoticon

Ja k Dr. dávam kapsu alebo IB... keď sa pociká, plienka je na dotyk stále suchá, takže nemusím nič riešiť.
11. feb 2009 o 07:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sisa, asi pri 2. navstecve u dr. maly ocikal vahu, stol, mna... tak som ho odvtedy vzdy po rozbaleni podrzala nad umyvadlom, teraz davam na nocnik a ak je plienkamokra vymenim. sestricka to brala v pohode. a tiez davam navonku kapsovu, na dotyk je sucha aj pocurana
11. feb 2009 o 08:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, dnes mi dosiel balik od Kikka, som tam objednala tie bambusove farebne stvorce a aj vysokogramazne eko nebielene, no uvidime.. su sice hrubsie ako klasicke gazove, no ale daky dojem na mna neurobili, uz sa peru, tak budem hlasit, ze aky mam pocit.. inak su to krasne stvorce, som az prekvapena, ze je to take pravidelne, lebo mam tie gazove Kikko a tie su dost o nicom, o ziadnom pravidelnom stvorci sa neda hovorit.. co ma prekvapilo je, ze na tych bambusovych su vsetky styri strany zasite, nie ako na klasickych plienkach kde su len dve, ale tak to vobec nevadi..
11. feb 2009 o 09:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, aj mne dosli akurat Kikko babuusove stvorce a tie male stvorceky na umyvanie ritky, tie su dost sitkovite a tvrdsie ako tie bambusove. Tie bambusove su take makkucke, vyprala som ich len rucne, lebo akurat mi doprala pracka s plienkami, uz sa susia v susicke ,tak som zvedava, ako sa scvrknu.. no aj tie MaM Happy squares ako nove boli asi take ako tieto bambusove.. no farby su krasne, aj to tkanie ako u MaM emoticon
11. feb 2009 o 11:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lilly, tak potom tie eko vysokogramazne Kikko su hrubsie ako tieto bambusove.. ale tieto bambusove asi budu viac sať..
11. feb 2009 o 11:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bihan, mas pravdu - zalubila som sa, tak sa neda nic robit emoticon emoticon takze idem robit objednavku z mamaja.cz. nechce niekto nieco?
11. feb 2009 o 12:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sisa, nemajú to niedke v UK lacnejšie? Sa mi zdá, že som ich videla na babykind.co.uk, ale neviem presne, ako je to s poštou.
11. feb 2009 o 13:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neviem, ako to vychádza na mamaja, ale z babykindu aj s poštovným za 19.41€
http://www.babykind.co.uk/starbunz.htm
11. feb 2009 o 13:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no uz ich mam vysusene tie kikko bambus stvorce, ten matros je uplne super, taky hebky makky, aj sa zbehli, uz to nie je sitko.. Happy squares su sice este hustejsie, no ten material bambusovych je uzasny.. emoticon skoda, ze som si neobjednala 2 balenia, aj tie farby su krasne emoticon
bihan, mala by si si zadovazit emoticon emoticon
11. feb 2009 o 13:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lily, myslíš tie bambusové? Už ich mám na ceste emoticon

Sisa, tak skôr než to celé preklikáš, tak tam majú len L-ko veľkosť, ale skús mrknúť niekde inde.. mne príde 160czk poštovné na slovensko fakt nehorázna suma.
11. feb 2009 o 13:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bihan, na mamaja ich maju za 18,77€ a postovne je nejakych 200 kc. a samozrejme si idem objednat aj kopec inych veci emoticon
11. feb 2009 o 13:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
je to dost, viem emoticon preto som sa pytala, ci sa niekto neprida. ale chcem si odtial objednat aj pulky thirsties a plavky pre malu + separacky, snapky, vrecko na plienky, ... emoticon emoticon emoticon ked uz mam platit to postovne, tak nech to za to stoji emoticon
11. feb 2009 o 13:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby ozaj, a co hovorite na latkove plienky???

ozaj, budite deti na prebalovanie? lebo mne maly spal 12hodin v kuse a nechcela som ho budit (no dobre, chrnela som s nim emoticon emoticon ). potom si brblal v postielke, pokakal sa a prebalila som ho. nic nepretieklo aj ked plenka total mokra. ale on nebol vobec cerveny emoticon
11. feb 2009 o 13:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ze latkove plienky... latkove plavky som myslela samozrejme emoticon
11. feb 2009 o 13:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petus emoticon

bihan, ale tam maju fakt super ceny emoticon swaddlebbees vrchne gatky som tam objavila za 7,5€ emoticon a odkial vies, ake je postovne? emoticon tak zdatna v anglictine nie som...
11. feb 2009 o 13:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sisa, pozerám, že na tom babykinde majú aj vrchné gaťky starbunz.. to by sa mi páčilo viac emoticon ale jasné, že ak chce objednávať viac, tak sa tých 200 za poštu "rozloží"...

Petusa, neviem.. nemám.. my máme také obyč plavky a raz sa nám stala nehodička, ale nie vo vode, ale vonku na pláži..
11. feb 2009 o 13:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petusa teda odporucam viac popo plavky ako IV
11. feb 2009 o 15:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sisa, to nie sú eurá ale libry, takže je to trochu viac v eurách emoticon Poštovné je na pravej strane
http://www.babykind.co.uk/postageanddelivery.htm
11. feb 2009 o 16:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
11. feb 2009 o 16:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bihan, ja som si to potom vsimla a prepocitavala. maju tam aj ich aktualny kurz, ale neviem, ci by nebolo vyhodnejsie zaplatit to v librach. kazdopadne aj tam by mi vychadzalo cca 5 libier postovne emoticon ale vyjde to aj tak lacnejsie ako z tych ciech, len tam nemaju vsetko, co som chcela emoticon
11. feb 2009 o 17:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale odpovedali mi na moj mail rychlejsie ako z tych ciech emoticon
11. feb 2009 o 17:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sisa, z babykind mi dosli plienky skor nez zo SR... emoticon
oli, jak su na tom itti bitti? krpaty je sice este v brusku, ale uz potrebujem dalsie - royal blue. emoticon
11. feb 2009 o 18:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
este nenaskladnili, nebooj, royal blue bude. emoticon emoticon emoticon
11. feb 2009 o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak mam ponaucenie ze musim posielat prvou triedou. ved niekomu to slo 9dni a niekomu este stale neprislo (poslane 30.1) emoticon emoticon emoticon emoticon no radost...
11. feb 2009 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petusa ved to su popolini emoticon
11. feb 2009 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
este stale riesim nocne plienky, rozmyslam nad baby lucy organic 3 v 1... alebo viac toho znesu bambusove baby lucy? obidvoje sa mi pozdavaju, hlavne cenovo, asi by som ich objednala... pouzivate ich niektora z vas na noc?
11. feb 2009 o 21:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petu, tie plavky máme a sú fakt super, pekne sedia. A. v nich bol frajer emoticon emoticon
11. feb 2009 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no a dnešné prvé pokusy o šitie. tak po niekoľkých telefonátoch s mamou som natiahla niť, ale stroj nešil, vrtel sa a nič. potom zas po dlhom telefonáte som to nejak spojaznila, ale fakt netuším, že čo v tom mohlo byť. Potom som akože šila, ale tá látka sa ani nepohla, takže som niekoľkokrát zauzlíkovala niť. No a napokon som to zaklincovala tým, že som zlomila ihlu emoticon
no nie som ja stratený prípad? emoticon
tak zajtra príde moja mama a ukáže mi to. tak neviem, že či to nejak budem zvládať.
11. feb 2009 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš