Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

kili
10. feb 2009

no tak ja už du chrnet, dobrú 🙂

sisa.b
10. feb 2009

dobru 🙂

bihan
11. feb 2009

Sisa, na parádu sú aj Itti Bitti a prídu mi ooooveľa praktickejšie než starbunz.. ale ak si sa zaľúbila, to ti tu aj tak budem zbytočne rozprávať 😀

Ja k Dr. dávam kapsu alebo IB... keď sa pociká, plienka je na dotyk stále suchá, takže nemusím nič riešiť.

bambusko
11. feb 2009

sisa, asi pri 2. navstecve u dr. maly ocikal vahu, stol, mna... tak som ho odvtedy vzdy po rozbaleni podrzala nad umyvadlom, teraz davam na nocnik a ak je plienkamokra vymenim. sestricka to brala v pohode. a tiez davam navonku kapsovu, na dotyk je sucha aj pocurana

crysmile
11. feb 2009

ahojte, dnes mi dosiel balik od Kikka, som tam objednala tie bambusove farebne stvorce a aj vysokogramazne eko nebielene, no uvidime.. su sice hrubsie ako klasicke gazove, no ale daky dojem na mna neurobili, uz sa peru, tak budem hlasit, ze aky mam pocit.. inak su to krasne stvorce, som az prekvapena, ze je to take pravidelne, lebo mam tie gazove Kikko a tie su dost o nicom, o ziadnom pravidelnom stvorci sa neda hovorit.. co ma prekvapilo je, ze na tych bambusovych su vsetky styri strany zasite, nie ako na klasickych plienkach kde su len dve, ale tak to vobec nevadi..

lilly
11. feb 2009

ahojte, aj mne dosli akurat Kikko babuusove stvorce a tie male stvorceky na umyvanie ritky, tie su dost sitkovite a tvrdsie ako tie bambusove. Tie bambusove su take makkucke, vyprala som ich len rucne, lebo akurat mi doprala pracka s plienkami, uz sa susia v susicke ,tak som zvedava, ako sa scvrknu.. no aj tie MaM Happy squares ako nove boli asi take ako tieto bambusove.. no farby su krasne, aj to tkanie ako u MaM 🙂

crysmile
11. feb 2009

lilly, tak potom tie eko vysokogramazne Kikko su hrubsie ako tieto bambusove.. ale tieto bambusove asi budu viac sať..

sisa.b
11. feb 2009

bihan, mas pravdu - zalubila som sa, tak sa neda nic robit 😀 😝 takze idem robit objednavku z mamaja.cz. nechce niekto nieco?

bihan
11. feb 2009

Sisa, nemajú to niedke v UK lacnejšie? Sa mi zdá, že som ich videla na babykind.co.uk, ale neviem presne, ako je to s poštou.

bihan
11. feb 2009

neviem, ako to vychádza na mamaja, ale z babykindu aj s poštovným za 19.41€
http://www.babykind.co.uk/starbunz.htm

lilly
11. feb 2009

no uz ich mam vysusene tie kikko bambus stvorce, ten matros je uplne super, taky hebky makky, aj sa zbehli, uz to nie je sitko.. Happy squares su sice este hustejsie, no ten material bambusovych je uzasny.. 😵 skoda, ze som si neobjednala 2 balenia, aj tie farby su krasne 🙂
bihan, mala by si si zadovazit 😉 😀

bihan
11. feb 2009

Lily, myslíš tie bambusové? Už ich mám na ceste 😀

Sisa, tak skôr než to celé preklikáš, tak tam majú len L-ko veľkosť, ale skús mrknúť niekde inde.. mne príde 160czk poštovné na slovensko fakt nehorázna suma.

sisa.b
11. feb 2009

bihan, na mamaja ich maju za 18,77€ a postovne je nejakych 200 kc. a samozrejme si idem objednat aj kopec inych veci 😀

sisa.b
11. feb 2009

je to dost, viem 😔 preto som sa pytala, ci sa niekto neprida. ale chcem si odtial objednat aj pulky thirsties a plavky pre malu + separacky, snapky, vrecko na plienky, ... 😀 😀 😀 ked uz mam platit to postovne, tak nech to za to stoji 😝

petusaaa
11. feb 2009

baby ozaj, a co hovorite na latkove plienky???

ozaj, budite deti na prebalovanie? lebo mne maly spal 12hodin v kuse a nechcela som ho budit (no dobre, chrnela som s nim 😀 😝 ). potom si brblal v postielke, pokakal sa a prebalila som ho. nic nepretieklo aj ked plenka total mokra. ale on nebol vobec cerveny 😵

petusaaa
11. feb 2009

ze latkove plienky... latkove plavky som myslela samozrejme 😅

sisa.b
11. feb 2009

petus 😀

bihan, ale tam maju fakt super ceny 😨 swaddlebbees vrchne gatky som tam objavila za 7,5€ 😨 a odkial vies, ake je postovne? 😕 tak zdatna v anglictine nie som...

bihan
11. feb 2009

Sisa, pozerám, že na tom babykinde majú aj vrchné gaťky starbunz.. to by sa mi páčilo viac 😀 ale jasné, že ak chce objednávať viac, tak sa tých 200 za poštu "rozloží"...

Petusa, neviem.. nemám.. my máme také obyč plavky a raz sa nám stala nehodička, ale nie vo vode, ale vonku na pláži..

olinka6226
11. feb 2009

petusa teda odporucam viac popo plavky ako IV

bihan
11. feb 2009

sisa, to nie sú eurá ale libry, takže je to trochu viac v eurách 😉 Poštovné je na pravej strane
http://www.babykind.co.uk/postageanddelivery.htm

petusaaa
11. feb 2009
sisa.b
11. feb 2009

bihan, ja som si to potom vsimla a prepocitavala. maju tam aj ich aktualny kurz, ale neviem, ci by nebolo vyhodnejsie zaplatit to v librach. kazdopadne aj tam by mi vychadzalo cca 5 libier postovne 😒 ale vyjde to aj tak lacnejsie ako z tych ciech, len tam nemaju vsetko, co som chcela ☹

sisa.b
11. feb 2009

ale odpovedali mi na moj mail rychlejsie ako z tych ciech 😝

labutka
11. feb 2009

sisa, z babykind mi dosli plienky skor nez zo SR... 🙂
oli, jak su na tom itti bitti? krpaty je sice este v brusku, ale uz potrebujem dalsie - royal blue. 😀

olinka6226
11. feb 2009

este nenaskladnili, nebooj, royal blue bude. 😀 😀 😀

olinka6226
11. feb 2009

inak mam ponaucenie ze musim posielat prvou triedou. ved niekomu to slo 9dni a niekomu este stale neprislo (poslane 30.1) 🙄 😅 😨 😖 no radost...

olinka6226
11. feb 2009

petusa ved to su popolini 😉

zuzana26
11. feb 2009

este stale riesim nocne plienky, rozmyslam nad baby lucy organic 3 v 1... alebo viac toho znesu bambusove baby lucy? obidvoje sa mi pozdavaju, hlavne cenovo, asi by som ich objednala... pouzivate ich niektora z vas na noc?

kili
11. feb 2009

petu, tie plavky máme a sú fakt super, pekne sedia. A. v nich bol frajer 😵 😀

kili
11. feb 2009

no a dnešné prvé pokusy o šitie. tak po niekoľkých telefonátoch s mamou som natiahla niť, ale stroj nešil, vrtel sa a nič. potom zas po dlhom telefonáte som to nejak spojaznila, ale fakt netuším, že čo v tom mohlo byť. Potom som akože šila, ale tá látka sa ani nepohla, takže som niekoľkokrát zauzlíkovala niť. No a napokon som to zaklincovala tým, že som zlomila ihlu 😀
no nie som ja stratený prípad? 😀
tak zajtra príde moja mama a ukáže mi to. tak neviem, že či to nejak budem zvládať.