Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

argyro
13. sep 2011

@sladkasue takže 15-17 stačí? ja mám doma zatiaľ 6ks, ale na ceste je ďalších 7 takže buď ešte nejaké doobjednám alebo vyskúšam bambusové štvorce, vidíš, tie som neskúšala vôbec, dík za tip 🙂

petah82
13. sep 2011

@chichinka 11kapsoviek, 6 vkladaciek Gro Via + 4 nohavickove bambusove, periem kazdy 2.den a stihame, neviem ako v zime, ale 4ks BG schnu rychlo a do nich pcham hocico co mam suche 🙂

argyro
13. sep 2011

@anelisa http://www.branakdetem.cz/clanek/skladani-plen-... tu je skladanie na novosklad dosť podrobne popísané, maličká je roztomilá a máš krásne flipky 😵 no ja pri balení sa držím hesla radšej volnejšie ako moc natesno, napokon detičky nám rastú, tak nech majú priestor 😅

chichinka
13. sep 2011

@petah82 dakujem 😉

anelisa
13. sep 2011

@argyro diky, takto to robim, len to nevyzera tak pekne....no musim asi ziskat prax 🙂

petah82
13. sep 2011

@chichinka myslis tieto blueberry http://www.ekoplienky.sk/product/blueberry-kaps... ??
ja mam asi starsiu verziu, tuto http://www.latkovky.sk/produkt-detail/blueberry... ale teda nic extra za tu cenu, radsej nasporit a skusit tieto http://weenotions.co.uk/index.php?main_page=pro... mam 3kusy vselijake, aj vlastnu navrhnutu podla vkusu a kvalita teda 100x lepsia ako u tej mojej Blueberry, nelutujem ani jeden cent a su najkrajsie ake mam, ked budem dokupovat, asi zas cez nich, aj ked je to drahe, ale kvalitne, krasne a rychle, ak si na FB, tak si ich pridaj a mozes obdivovat kazdy den nove vytvory 🙂 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150358... 😀

anelisa
13. sep 2011

@chichinka 😀 kompletizujes zostavu? 😉

argyro
13. sep 2011

@anelisa mna novosklad nezaujal.. skladala som do obdlznikov..

marusinka80
13. sep 2011

ahojte, rada by som sa poradila, ake plienky su idealne na noc, aby vydrzali bez pretecenia? my na noc pouzivame Bum Genius AIO, ale musime raz prebalovat. Existuje nejaka plienka, ktora nepretecie?
Dalej by som sa chcela poradit ohladne prania: my perieme v Bio-wash ball - i v kombinacii s malym mnozstvom prasku, bez avivaze a to perieme tak, ze dame 30-minutovy program iba plienky a potom tam doplnime ostatne pradlo na normalny program. vsetko sa super vyperie, ale na 1-2 plienockach nam vacsinou ostane taky zlty flak. Rada by som sa naucila vyprat aj velmi znecistene plienocky, aby boli pekne biele. Existuje nejaka dobra predpierka na to? Alebo iny sposob? Dakujem 😉

kryska5
13. sep 2011

@argyro ále si ma na ne pekne navnadila 😀 , dúfam, že v pondelok sa mi dostane do ruky prvá a som veľmi zvedavá ako nám sadnú 🙂

@iron @crysmile @zfidorka aj argyro ... baby dík moc za pomoc, idem okukávať obchody a nabúravať rodinný rozpočet 😀 prípadne sa ešte povypytujem ak mi niečo nebude jasné, vďaka 😉

anelisa
13. sep 2011

Este ma napadlo......ortoped nam odporucil balit preventivne nasiroko......staci jeden stvorec na novosklad s flipkou na vrch alebo treba nieco viac?

iron
13. sep 2011

@sladkasue ja ich mam aj @tinika ich. Mna osobne milo prekvapili. Necakala som od nich vela...ale zatial som s nimi velmi spokojna.

estterka
13. sep 2011

@marusinka80 ahoj,ja davam bamboozle a do toho este prefold skladam a jednu stay dry vkladacku. somzrejme potom vrchne nohavicky. vydrzala vzdy,nepretiekla ani raz. pretoze ta plienka je cela sava,kapsovke ja nedoverujem na noc,hoci raz som musela vypchat jednu,lebo som nemala suche,ale to bola strasne vypchata,

chichinka
13. sep 2011

@anelisa tak tak, kompletizujem 😀 alebo aby som bola presnejsia - snazim sa nekompletizovat, lebo je uz podla mna kompletna 🙂 ale ako pozeram, vy uz praxujete, to je uplne super! 🙂 drzim moc palce 😉

chichinka
13. sep 2011

@petah82 Peti dakujem velmi pekne za tip a za tvoju skusenost. O tych weenotions som este nepocula, idem to prekukat 🙂 a takto cez ten web to objednavas? asi cez Slovakov sa to neda, ze?

chichinka
13. sep 2011

@petah82 jaj Peti tie weenotions su kraaasne 😵 prave ich studujem a asi takych pat by som fakt chcela 😀 cize si velmi spokojna s ich kvalitou?

seffka
13. sep 2011

@zfidorka v noci prebalujem 1krat, ale odkedy mam malu v noci casto hore kvoli papaniu, tak najpraktickejsie su mi jednorazovky, bo by som prebalovala asi 6krat vnoci. Aj jednorazovky byvaju obcas precikane :D

anlu
13. sep 2011

ahojte, davno som tu nebola... my sme sa uspesne odpliekovali tak mam na predaj nejake plienocky, vel. M-L alebo L. Mam ich asi vsetky v albume.

marianas
13. sep 2011

@marusinka80 Ahoj. My používame na noc Anavy bambus nohavičkové, Ecobu, Tots Bots Bamboozle Stretch a ak nie je iné suché aj Bum Hugger.Najlepšie sú Anavy,neotláčajú a dosť sajú. My sme v noci prestali prebaľovať až cca po roku, keď prestal toľko papať - teraz už papá len 2-krát za noc (a to som dúfala, že po pár mesiacoch prespí celú noc). Ak v noci viackrát dojčíš, musíš aj prebaliť.

petah82
13. sep 2011

@chichinka poslala som ti IP spravu

marianas
13. sep 2011

Maminky, ktoré ste šili vlniaky zo starých svetrov, nemáte odkaz na stránku, kde je presný postup. Chcem to skúsiť a nič nepokaziť. Vopred ďakujem.

kryska5
13. sep 2011

@marianas ja som nešila, ale poznám tento link, hádam poslúži 🙂
http://altermater.eu/post/2009/08/24/Vlnene-vrc...

zfidorka
13. sep 2011

@argyro ja som si na stvorce dosila bambusove vkladacky - vid moj album... nie je to take objemne ako davat 2 stvorce...

zfidorka
13. sep 2011

@anelisa na tej prvej fotke nema siroke balenie, na tej durhej ano... 1 stvorec na novosklad je podla mna malo, musis jej dat nieco viac medzi nozky (stvorec na rovno, vkladacku)
patentky zapinaj tak, aby to nemala volne okolo noziek, ja som niekedy zapinala asymetricky (jednu stranu viac ako druhu), tak jej to sedelo aj okolo bruska...
inak, gratulujem k malej, je zlatunka, nech vam robi radost a tebe a dobre sa latkuje 🙂

tinika
13. sep 2011

@iron jojo aj ja som zatial spokojna

cetera
13. sep 2011

je tu niekto z Michaloviec, Sobrance? Chcem latkovat ale neviem ci to zvladnem, teda nakupim si plienocky ale neviem ako to vyplnat a tak, nenajde sa tu niekto co mi to ukaze pripadne ma zauci ako to vlastne s tymi plienkami chodi aby som nenakupila nejake bludy...velmi by mi to pomohlo vidiet ich

misic
14. sep 2011

Ahojte baby, neviem ci ste hovorili o plienkach Baby Boo, ma ich niektora? su dobre? 😎 diky

evina34
14. sep 2011

@tinika ahojky, vsimla som si ze mas vo svojej vybave baba and boo {myslim ze sa tu uz na nich niekto pytal} Stihla si ich otestovat ? Bola si spokojna? Idem totiz koncom oktobra do UK na navstevu k sestre, tak ci sa mi oplati par kusov kupit...{tam to vychadza nieco cez 8 libier za kus }. Dakujem velmi pekne za odpoved.

tinika
14. sep 2011

@evina34 ahoj, ano akurat aj jednu ma na sebe a som spokojna, vkladačka ked je mokra vyberiem ale ten vrch nohavičiek je fajny suchy, resp. len trosinku preschne a sedia fajn 🙂

crysmile
14. sep 2011

@tinika my dnes ideme na kontrolu k dr. tak mam nachystanu gro via a bg na prebalenie.. dr. čuší, nic nehovori.. som zvedava ci bude niekto reagovat.. ked tam este dojdem s malym v satke, to uz budu ludia cumiet.. ako aj minule..