• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

26. septembra 2016 
ahojte,dostala som od kamosky 2nove kapsove plienocky,su to tie neznackove,ktore som si vsimla aj v bazariku,ake mate s tym skusenosti?oplati sa mi kupit aj taketo?
28. sep 2011 o 08:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tunylyk ja by som ich nechcela. Okrem neoveritelnej kvality plienke chybaju akekolvek certifikaty a pre mna je to aj moralny problem. Ked kocky co siju nedokazu usit kapsovku pod 10e, potom kto a akym sposobom a v akych pracovnych podmienkach vie usit plienku, aby ju predaval po 6-7 eur? Ja takychto ludi podporovat urcite nebudem.
28. sep 2011 o 09:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@labutka mne sa uz nezda aj to,ze pri inzeratoch pisu,ze mali sme ich vela a ostalo nam a dalej z tej mam 7,z dalsej 10,hm no neviem,skor to beriem,ze tu ide o biznis... jednoznacne porusenie pravidiel v bazariku,okrem ineho.Ja som uz nejake kupila,no stavila som na znackove,chodim postupne preluskavat tieto stranky,ktore mate overene a tak,aj ked pouzite,ale prisli mi plienocky fakt v dobrom stave,ktore nam posluzia.
28. sep 2011 o 09:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tunylyk tak to je viac než isté, že ked tam napíšu, že sme ich mali veľa a ostalo nám a atd, tak to nepíšu preto, aby im nestopli inzerát, že to kúpili preto, aby to dalej predali....
28. sep 2011 o 09:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tunylyk myslim ze ked taketo inzeraty oznacis, admini ich stopnu... @emjee ...?
28. sep 2011 o 10:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@crysmile tak rano sme precikani boli :/ a to mal pop in s bambusovou vkladačkou velkou malou a este jednuneviem frote s niečim som mu dala
28. sep 2011 o 12:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinika ja kym som dcere nedala do kapsy 2 BI prefoldy, bolo uplne iste, ze ju precika.
28. sep 2011 o 12:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blovitc120 ale ja nechapem jednemu ze od začiatku čo ich mame (asi mesiac ) neprecikal nič a teraz v noci furt asi a flipky vsetky
28. sep 2011 o 12:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinika tak mozno zacal viac cikat alebo sa mu zmenili proporcie a nedrzia poriadne flipky vkladacky, alebo sa mu to zvlni dnu. Ja by som na noc davala nohavickovu alebo kapsu, flip by som si s vkladackou netrufla. Nasa zacala zo dna na den vela cikat.
28. sep 2011 o 12:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinika
nebudi sa ti v noci castejsie, ze aj castejsie napiska ?
28. sep 2011 o 13:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte latkarky, pri stvrtom babatku sa pridavam do klubu :slight_smile: zatial experimentujem s klasickymi stvorcami a vkladackami a navrch bum geniusky alebo vrchne nohavicky econobum. malicky ma vsak iba 3 kg a dva poskladane stvorce na zadku mu robia riadny objem... tak sa vas chcem opytat, ci to nevadi na chrbticu, takyto schod??? Snazim sa ho polohovat, aby nemal hlavu dole kopcom ale aj tak :confused:
28. sep 2011 o 14:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ginepra novosklad si neskusala davat? nie je tak objemny ako dva stvorce..
28. sep 2011 o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ginepra
nas sa narodil 2860 g a davala som mu len jeden stvorec na obdlznik a na to flipky, ked mal mesiac, tak som mu davala novosklad, uz sa do neho vtedy zmestil
28. sep 2011 o 14:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka888
@crysmile
jej ste zlate, ze reagujete... pozriem ten novosklad, nemate link?... a este sa chcem opytat, aky je rozdiel medzi bum genius a BG flip?
28. sep 2011 o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ginepra
bum genius je znacka a bum genius (BG) flip je plienkovy system od bum genius :wink:
28. sep 2011 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ginepra http://www.latkovepleny.info/index.php?option=com_content&view=article&id=29&Itemid=8 a bum genius je znacka plienok, pod nu patri aj bum genius flip... bum genius mas kapsovky, aio, bambusove, flip... atd..
28. sep 2011 o 14:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka888 praveze teraz spi ako zabity :slight_smile:))
@blovitc120 zrejme aj on začal z dna na den :slight_smile:
28. sep 2011 o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinika
a nedavas nohavickove bambusky?
28. sep 2011 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@crysmile diky,budem od dnes nacvicovat :slight_smile:
28. sep 2011 o 14:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka888 nie, ani take nemam, lebo som chcela jednovelkostne plienky aby som nemusela dokupovat
28. sep 2011 o 14:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ginepra alebo aj na youtube som videla video, ale neviem ci treba zadat novosklad alebo novorodenecky sklad.. pozri si.. do toho prides, ja ked som bola tehotna, tak kym som naskladala 60 novoskladov, tak som to uz vedela aj so zatvorenymi ocami.. a teraz to uz beriem normalka, nachystam si ich vzdy vecer predtym.. nezehlim..
28. sep 2011 o 14:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinika
ja mma jednovelkostne bambusove nohavickove anavy, od mesiaca pouzivame aj flexitots a bamboozle strech jednovelkostne / cize nie velkost 1 ci XS / a baby beehinds. vika ich pouzivala tak do roka, maly od toho mesiaca
28. sep 2011 o 14:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinika
p.s. vika do roka, lebo potom uz v noci zvacsa nepiskala, len ak sa nahodou v noci zobudila, tak to jej davam Bum genius flip organics
28. sep 2011 o 14:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ginepra
to sa naucis raz dva a potom ti to pojde od ruky. ja neskladam vopred, nemam to kde tak skladovat, takze ja skladam na novoska tesne pred danim na prdelku :wink:
28. sep 2011 o 14:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka888 aj take su? no mozno vyskusam idem kuk na net
28. sep 2011 o 14:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka888 a na to davas ake vrchne nohavičky? mozu aj flipky?
28. sep 2011 o 14:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinika
anavy vlniaciky, a ked sa susia, tak flipky. tie sedia super, lebo nerobia taky objem, no na noc mam radsej nieco vzdusnejsie, rpeto tie vlniaciky
28. sep 2011 o 15:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte tak mi prisli latky a plienocky sa pomaly siju tie latky su nadherne uz sa neviem dockat
28. sep 2011 o 17:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nám dnes prišla zásielka plienočiek, tak sa vytešujem :grinning: zajtra ich operiem a dám na slniečko vysušiť. už len bábätko treba :slight_smile:
28. sep 2011 o 17:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
od vcera vecera sa susia nalanollinovane nase vlniaciky, ale marne... este su mokre:( vyskusame az zajtra.... a atak som sa tesila

ps: to ma tak lepit? alebo je to olen peto, ze prvykrat?
28. sep 2011 o 19:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš