Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

katka888
11. okt 2011

@tinika
flexitots su ako easyfit, len na ne treba vrchne nohavicky, maju taky jazyk, co sa vytahuje von pre lepsie susenie,tym padom aj kapsu ak by ti trebalo dovypchat. ja ich mam z nocnych bambusiek najradsej a zase z AIO mam najradsej easyfit. 🙂 nam sadli strihovo a aj savostou.

katka888
11. okt 2011

@amelia17
velmi dobre su bavlnene kikko lux eco. kikkom co maju zvacsa v obchodoch su nizsej gramaze, ale v eshopoch najdes od zn Kikko aj kvalitnejsie plienky.

tinika
11. okt 2011

@katka888 aha takze to nie su ako tie prve TB ale niečo ako http://www.plienocky.sk/plienocky/eshop/3-1-Lat... tieto?

katka888
11. okt 2011

@tinika
ano, len nemaju PUL na vrchu, cize su potrebne vrchne nohavicky

tinika
11. okt 2011

@katka888 jasne a ktore su lepsie? teda myslim tie tb flexi aebo stretch?

katka888
11. okt 2011

@tinika
flexi nerobia taky objem, su priliehavejsie, je to zmes bambus , mikrofrote, strech je mohutnejsia, je tam 90 % bambus. ja ma rada stihlejsie plienocky

zfidorka
11. okt 2011

@amelia17
e-shopy najdes v katalogu firiem
https://www.modrykonik.sk/katalog/kategoria/pli...
dobre plienky su MaM happy square, ostavaju stale makke, len teraz su tusim vypredane... najluxusnejsie su imse vimse, tie su aj najdrahsie... lacnejsie a relativne dost save su kikko lux eko, tie vsak stvrdli a zozmolkovateli... popoliny sa tiez zrazili...
mozes pozriet moj clanok moja zostava, mam tam popisane vsetky stvorce co mam...
bambusove su len kikko, tie sa pranim dost zrazia, aj ked saju super, muselinove su vo vseobecnosti jemnejsie ako bavlnene...

tinika
11. okt 2011

@katka888 takze ty by si si vybrala tie flexi?

zfidorka
11. okt 2011

@tinika no neviem ci tie flexi vies v pripade potreby dobre dovypchat, tym ze su uzsie... do TB stretch das kludne aj bambusovy prefold, ked ti vela piska...

katka888
11. okt 2011

@tinika
ja mam aj aj. uprimne, neviem povedat ktore su lepsie, obe maju svoje prednosti 🙂

tinika
11. okt 2011

@zfidorka
@katka888 kocky vdaka

alpiinka
11. okt 2011

Ahojte baby, idem sa sem postazovat, a mozno aj touto cestou sa konecne dopracovat k nejakemu vysledku ohladne mojej reklamacie cez stranku www.latkovky.sk ...
Este v auguste som tam objednavala plienky a zopar drobnosti v hodnote takmer 200 eur, ta suma mohla byt aj vyssia, chcela som este 2 plienky blueberry minky, kt. nie su zrovna lacne a aj ked som sa asi 3x pytala, ci ich je mozne objednat v takom vzore, aky som chcela, tak odpoved neprisla ziadna 😒 ako prve ma nastvalo, ze mi taktiez poslali plienku ineho vzoru ako som chcela (asi to poznate, ze sem tam clovek dokupuje len preto, ze sa mu plienka paci a nie, ze by ju nutne potreboval)...mail na mna mali, tak sa stacilo spytat....ale to som nechala tak, no objednavala som aj tasku envirosax a o tej vedeli, ze mam zaujem iba o ten jeden vzor a hadajte co 😠 poslali mi uplne iny...tak s tym sa uz nezmierila, lebo tu tasku som fakt brala iba kvoli, ze ma ocarila, volala som im, povedala aj o plienke (pani mi vravi, ze ta farba, co som chcela je uz dlhsi cas vypredana 🙄 ), no ale na taske sme sa dohodli, ze ju poslem spat a dostanem tu co som chcela, ze im zrovna prisli vsetky vzory....tasku som odoslala v ten den doporucene a 1. triedou a cakam na novu a nic 😖 tak po takmer 3 tyzdnoch som im zavolala a pani mi hovori, ze ano moju dostali a jej, ze ona si myslela, ze mi ju uz poslali 😕 ale teda, ze ju hned v ten den posle....tusite spravne, ze taska sice dorazila, ale znova ina 😝 znova volam a pani sa ma snazi presvedcit, ze to je ta, co som si objednala 😠 nastastie som sa dopracovala aspon k tomu, ze uz dalsiu naozaj nechcem a ziadam o vratenie penazi, plus postovneho, kedze chyba nevznikla na mojej strane...pani suhlasila a odvtedy cakam (zaciatok septembra), peniaze samozrejme neprisli na ucet, na maily nikto neodpoveda, telefon mi nikto nedviha v lepsom pripade, alebo v horsom som zrusena 😝 takze taka je moja skusenost s eshopom latkovky.sk a kedze viem, ze sem tie baby z obchodov chodia radit, ale neviem ktora ma ktory, dufam, ze sa moja reklamacia pohne nejakym smerom....objednavala som 2x z ekoplienky.sk, raz z peluskova a tie mozem jedine odporucit, ale s takym pristupom ako je v latkovkach som sa este nestretla 😒
ospravedlnujem sa za taky dlhy vylev, ale aj ked nejde o vysoku sumu, stve ma ten pristup....

labutka
11. okt 2011

@alpiinka myslim ze sme spolu komunikovali, ale teda toto patri do IP, takze vysvetlenie posielam IP 😉

eridani
11. okt 2011

@alpiinka Mne tiez uz par krat z latkovky.sk neodpovedali na mail. Neslo sice o ziadnu reklamaciu, len som chcela info, ale aj tak odpisat mohli. Tiez som si vsimla, ze v kamennom obchode maju na cenovkach na tovare rovnake ceny ako v eshope, ale kasa nauctuje a samozrejme zaplatite nieco ine! Ked som doma kontrolovala uctenku, tak tam boli ceny vyssie ako na cenovkach aj o vyse euro. Ked som sa stazovala, tak som dostala len lakonicku odpoved, ze predajna ma prevadzkove naklady a tie sa premietaju do vyssej ceny. Tiez sa mohli aspon ospravedlnit.
Rada som zvykla zbehnut do predajne, popozerat a kupit co sa mi paci, ale po tychto skusenostiach sa veru radsej poobzeram po inych obchodoch a nakupim radsej cez internet z inych eshopov.
Viem, ze som ti nepomohla, len pridavam svoju tiez nie prave najpozitivnejsiu skusenost s latkovky.sk. Ako ja na jednej strane chapem, ze nestihaju, maju toho dost vela, predajna, eshop, atd., ale takto si akurat vyrabaju nespokojne zakaznicky a ta negativna reklama sa vie sirit rychlo.
Dufam, ze sa tvoj problem podari vyriesit k plnej spokojnosti.

labutka
11. okt 2011

@eridani ano vsimla som si, ze su tam nejake veci nespravne nacenene (sme len ludia, vsetci sme omylni), ale cena na webke zodpoveda cene v pokladni.

sima.p
11. okt 2011

@alpiinka @eridani tiež som mala podobnú skúsenosť s týmto obchodíkom - a to dosť neskoré dodanie objednávky, napriek tomu, že položky, ktoré som objednávala, boli všetky označené, že majú skladom, ale nebola to pravda, potom zase na mňa zabudli.... Dostala som všetko, čo som objednala, aj v správnych farbách, len to tam proste všetko akosi pridlho trvá.... Ale aby som im zase nekrivdila, poslali mi 2x aj malé darčeky ako odškodné.... Na latkovkách je pre mna zaujímavá zľava 10% za Všeobecnú zdravotnú poisťovnu, tak preto som tam objednávala. Veľmi pozitívnu skúsenosť mám s obchodíkom ekoplienky, ten môžem len a len odporučiť, tam som asi nakupovala najviac.

sima.p
11. okt 2011

@labutka jasné, že každý je omylný, ale ak sa to stane v obchode, tak by to naozaj chcelo aspon ospravedlnenie zákazníkovi.... A nie som si istá, ale pokiaľ by zákazník na tom trval, tak obchod mu je povinný predať tovar za takú cenu, ako je to ocenené v predajni na cenovke, aj keby to bola chybná cena v neprospech obchodu.

eridani
11. okt 2011

@labutka Jasne, ze sme len ludia a keby sa to stalo pri jednej veci, tak to ani nespominam. Ale kupovala som 5 veci a bolo to pri vsetkych piatich. Naposledy som tam bola este v septembri, tak odvtedy snad cenovky zmenili.

estterka
11. okt 2011

ahojte.dnes som bola u nas v HMku a mali navleky na nozky,zobrala som hned trojo 😅 cena 2,95 ,pletene a su elasticke aj na nase stehienka. myslim si,ze aj na slovensku budu mat,mavaju rovnaku kolekciu vsade.

tinika
12. okt 2011

@eridani kazda predajna ma prevadzkove naklady, teba ako kupujuceho to nezaujima a ked raz na cenovke je určita cena, tato ma byt aj nablokovana, inač je to zavadzanie a klamanie zakaznika .(

tinika
12. okt 2011

kočky a tieto ste neskusali? http://www.latkoveplienky.sk/produkt-detail/bab... uvazujem aj ze tuto vyskusam no a ak mozte niekto skkuseny kuk do mojho albumu, ake plienky by ste este dokpuli? čo sa mi pri druhom krpcovi este zide vdakaaa

crysmile
12. okt 2011

baby v com periete vlniaky? ci treba speci prasok..

zajaciq
12. okt 2011

aaaahojte,
tak sme sa prisli pochvalit, ze sme naozaj odplienkovani, bol to sice 2tyzdnovy stres, ale vcera sme boli komplet bez nehodyyy a dnes si krasne donesie nocnik, povie cikooo , stiahne pancusky s gatkami, vycika sa, uteka po servitku, utrie sa , dvihne gate a zatlieska si a hotovo ! 😵 😵 😵
samozrejme cez obedny spanok jej dam, a v noci...
nepoznate dajaku stranku, kde predavaju este swadlebees tu velku ? mame jednu ruzovu, pred rokom a pol stala 23 eur.. no zdalo sa mi to strasne vela. keby som vedela, ze je to najlepsie plienka pod slnkom, tak nakupim aj viac. a uvazujem, ze nebudem predavat ziadne plienky, ze ked bude dalsie za par rokov , tak sa zide. Len ci dovtedy nebudu uz nejake super moderne plienky a ja zas pominam hrozne peniaze na novinky 😎 😀

a este som tuto z bazaru objednala 2 treningove nohavicky, predsa len na vonku keby jej trosku uslo, lepsie vymenit gatku ako komplet oblecko. 😵 😵 😵 a uz je chladno, dobre to izoluje ako napisala @labutka

labutka
12. okt 2011

@crysmile jasne, perem v prasku na vlnu. Mam ecover na vlnu, alebo nejaky perwol skus... Davam do pracky, normalne program na vlnu, na 40 stupnov a najmensie otacky. Do pracky davam len vlniaky, nic ine.

@sima.p @eridani jasne, s ospravedlnenim suhlasim. Ako je to s vratenim fin.rozdielu netusim, mne ked sa to stalo v potravinach, vzdy si odomna zobrali tovar a vratili celu sumu ktoru som mala nauctovanu. Ci je to mozne aj naopak - vratenie len rozdielu v moj prospech, to neviem.

labutka
12. okt 2011

@zajaciq hihi, aj ja davam na von treningace, vrati sa domov suchy ale s teplym zadkom. Uz ma tolko netrapi, kam si sadne. Este si musim zohnat nejake pre seba, sak co mam pri nom stat? 😀

tinika
12. okt 2011

@labutka ked zozenies daj tip mne by sa tiez zisli najma teraz v tehu :D

kape
12. okt 2011

@alpiinka - nie si sama s podobnou skusenostou, komunikacia velmi slaba ,mne tiez vyse 200 Eurovu objednavku vybavovali na 3 x, a v kuse bolo nieco popletene. Asi tam vladne poriadny chaos, alebo nie su tam "ti spravni" ludia. Povedala som si , ze to necham tak a ze tak skoro nebudem riesit nakup cez tento obchod, ale doporucila som ho znamej a ta tiez od nich nedostzala dlhu dobu odpoved na svoju objednavku, nastvala sa a kupila tovar nakoniec niekde inde.
@labutka - mali by ste s tym nieco robit, ak je to mozne, lebo to uz nie je ojedinely pripad. Este kedysi, ked latkovky.sk nemali kamenny obchod a fungovala majitelka sama, tak sa u nej velmi dobre nakupovalo, vsetko bolo rychlo a bezproblemovo vybavene. Aspon ja som mala vtedy taku skusenost viackrat. 😒

slibby
12. okt 2011

sice do tejto diskusie aktivne neprispievam, ale tiez som jedna z tych ktora sa vdaka tejto teme rozhodla pre latkovky aj ked nie hned od narodenia, ale podla mna toto nie je vhodna tema na staznosti na niektore obchody
@kape ,@eridani ,@alpiinka

amelia17
12. okt 2011

@zfidorka jeej, velmi pekne dakujem za super odpoved, popozeram si to vsetko!!!!

amelia17
12. okt 2011

@katka888 a vies mi povedat,ktore e shopy sa ti osvedcili? je ich strasna hromada a tym, ze lezim, nemam cas si objednavat a chodit na postu po zasielky zo vsetkych a testovat to