Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

bv_alexandra
1. nov 2011

@katka888
@tinika ja som ich minule aj vyvarila v hrnci a ostali mi flaky ☹ čo som bola prekvapená. ☹

tinika
1. nov 2011

@bv_alexandra aj mne sa občas stalo pri prvom bo zo začiatku som len vyvarala, ale po par praniach to bolo čiste a ked so mteraz ich chystala a prala pre riška dla som tam jeden prasok čo mam na tie latkove plienky čo som kupila a vsetko pustilo dokonca aj podbradniky čo rok stali flekate

katka888
1. nov 2011

@bv_alexandra
periem na 60 dlhy program v lovele od zaciarku plienkovania / vyse roka / a neostali mi flaky ani raz, len tento vikend, prala som u svokrovcov na dlhy program 60 a s persilom , lebo som zabudla prasok doma

zojec
1. nov 2011

@tinika co sa tyka dojcenia, skus v dojciacej teme, alebo tu: http://forum.dojcenie.eu/index.php, tu ti urcite pomozu 😉 a k okakanym plienkam.. uz som to vela krat pisala, ale nic ich nevybieli lepsie ako slnko.. 🙂

anelisa
1. nov 2011

ahojte, chystam sa doplnit vybavu o jeden kus jednovelkostnych puliek. Co si mam vybrat radsej little lamb alebo imse vimse (soft alebo organic?)?
Zatial mam doma 3 ks bg flip a som v podstate spokojna, len vymyslam, ze vyskusam aj nieco ine.

estterka
1. nov 2011
tinika
1. nov 2011

@zojec chystam sa večer ked bude klud troska postudova, ak nezalomim :D

miruss
1. nov 2011

@estterka: Vyzerajú super, ale mne sa páčia aj tie jednoveľkostné tréningové nohavičky.

juliam
1. nov 2011

@anelisa ahoj, mne sa viac ako LL páčia Thirsties duowrap, patentkami sa dá upraviť veľkosť, na LL to nie je. majú tiež krídelká okolo nožičiek, takže nám zatiaľ nepretiekli. som s nimi max. spokojná.
@tinika gratulka k bábu, tak konečne si sa dočkala aj ty 😉 my máme na koliku espumisan pre bábätká alebo sabsimplex sa kupuje. ale mám dojem, že nám nepomáha nič 😖
@estterka nepokúšaj 😀

crysmile
1. nov 2011

@tinika gratulujem k syncekovi, vela zdravicka zelam.. aky bol porod? a neboj, s dojcenim mozes aj na strankach mamily nieco kuknut.. ja periem inak vsetky plienky na 60 a prasok davam Batole.. plienky mam najradsej na slniecku, vtedy su biele, ale tu v byte susim v susicke, lebo nemam balkon, ale ked som u nasich, idu von na vzduch..

tinika
1. nov 2011

@juliam dakujem, no len čo viem tak ak by mal koliku tak by plakal polhodku po papani a nemal z čoho este mat sak som jedla v nemocke stravu, ale on reve hned ked dopapa a sa zgrca :( a potom sa mu čka a len by papal a papal

tinika
1. nov 2011

@crysmile dakujem, ja nemam susičku, porod no ako sekcia hihi strach pred bo so mto vnimala iz viac ako pri prvom ked som bola unavena z kontrakcii, prvy den des ovela horsi ako v prvom porode ale druhy den uz parada :D

estterka
1. nov 2011

@tinika urcite napis na to forum.dojcenie.eu a cim skor nech sa to zacne riesit,tam moze byt vselijaky problem a laktacna poradkyna najlepsie zhodnoti situaciu a poradi,ako pripadne upravit prisatie,polohu,dojcenie..vacsinou kvapky netreba 😉 a idealne ani dudlik nedavat,neviem ci ma. porad sa s nimi,drzte sa a samozrejme,gratulujem!!

zfidorka
1. nov 2011

@tinika ja tiez gratulujem 🙂 na stranke www.mamila.sk mozes rovno najst poradkynu u vas v presove a zavolat rovno jej...

zfidorka
1. nov 2011

@miruss tiez som pozerala tie bg treningace 😉
ale uplne uzasne vzory maju tieto blueberry
http://www.blueberrydiapers.com/Products_3/All-...

etuska
2. nov 2011

baby-videli ste vianocnu limitku Tots Bots?
http://www.totsbots.com/products/range/limited-...
esteze mame plienociek dost 😀 😀 😝

etuska
2. nov 2011

žienky-poradite mi aky vak na plienky kupit?????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕
mala som predtym jeden z bazaru ale potrhal sa mi.
doma uz skladujem plienky vo vedre s vekom,skor potrebujem nieco ak pojdeme von-skor vacsi vak tak na 4-5plienok
Little Lamb?Tots Bots???? 😕

janula18
2. nov 2011

@etuska ja používam normálne igelitky

katka888
2. nov 2011

@etuska
ja som velmi spokojna s grovia malym vakom , ale aj anavy je velmi dobry a zatvaranie ma na zips.
tots bots je vacsi , ten nie je vhodny tak na von.

tinika
2. nov 2011

@estterka dudlik ani nechce :D a prisavat sa problem nema skusala som aj inu polohu a krasne sa prisaje, prsniky uz su na tom lepsie, neuverite čo pomohlo :D kamoska poradila kapustne listky prikladat alebo postruhany zemiak, to druhe mi pomohlo, takze verte neverte, niekedy aj babske rady pomozu :D

etuska
2. nov 2011

@janula18
@katka888 zienky
ja mam este taky malicky vak Bambooty na zips no ten je len na 1plienku

zfidorka
2. nov 2011

@etuska ako ze dost plienok? saq pre tretie babo sa uuuuurcite nieco zide 😉 😎
ja mam popopliny maly vak, zapina sa na patentku, tie 3-4 plienky sa tam zmestia...

etuska
2. nov 2011

@zfidorka
uz som dokupila 😉
musim doplnit latkovu vybavu tu vo fotoblogu 😀

dooscoby
2. nov 2011

ahojte.mozem sa spytat aku mate skusenost pouzivanie latkovych plienok a psychomotoricky vyvoj dietatka? pytam sa preto lebo syn pouziva aj latkove plienocky ci mu to nebude dako branit v pretacani,lozeni a pod,predsa sa my zda ze pri tom sirokom baleni to pojde tahsie.pouzivam bum genius,tots boots,popoliny alebo klasicke stvorce.dakujem za kazdy nazor

zojec
2. nov 2011

@etuska ja mam gro via a som uplne spokojna, presne tych 4-5 plienok tam vojde 🙂

@dooscoby na moju malu nemali latkovky ziaden vplyv 😉

crysmile
2. nov 2011

@dooscoby ja tiez nemyslim ze by na moju malu mali vplyv.. aj ked ona isla vo vsetkom neskor..

wewe22
2. nov 2011

@zojec ahoj prosim ta mozem davat vrchne gate susit na radiator ak je v nich guma lastin nestane sa tomu nic?

zojec
2. nov 2011

@wewe22 priamo na radiator by som nedavala. nielen kvoli lastinu, ale ani kvoli pulu. predavaju take vesiaky na radiator, skus si kupit a vesat radsej na to 😉 mne ale pulky uschnu po preprani v ruke za pol dna v kupelni aj teraz v zime 😉

miruss
2. nov 2011

@zfidorka: Tie sú teda nádherné.

miruss
2. nov 2011

@etuska: Na von na 4-5 plienok je podľa mňa super vrecko na plienky Gro Via.

@wewe22: Pulky by som na radiátor určite nedávala.

@dooscoby: Na Zuzkin vývoj nemalo používanie látkoviek vplyv.