Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

lienka1
21. nov 2011

Ahojte baby viete mi poradit nejake AIO na silnejsie nozicky, aby maleho netlacili? Mame Gro Via a tie sa mi zdaju, ze ho tlacia. Dik.

miruss
21. nov 2011

@lienka1: Na silnejšie nožičky z AIO plienok: Anavy Easy, Bum Genius organic onesize, Imse 2v1, Bum Genius Flip organic alebo stay dry.

crysmile
21. nov 2011

@tinika kapsovky mam bg, wonderoos, a potom od katky.. a potom mam gro via sio, od katky sio.. ja tiez ak to nevychadza, ze ma velkost akoby medzi patentkami, tak davam na volnejsie..

katka888
21. nov 2011

@zuzanamolnarova
navod je aj v anglictine, na pravo od obrazka
ja davam 1 polievkovu do litra vody cca 20-25 stupnov, a nechavam ich namocene niekolko hodin

larosa
21. nov 2011

dnes som sa dala do prania a chystania 😀 a zistila som, že namiesto 35 štvorcov ich mám až 54 🙂 paráda a z toho 14 je úplne nových, normálne som zabudla, bože 5 rokov je strášne veľa 🙂
@crysmile ahojky 🙂 sušíš štvorce v sušičke?
@zfidorka Zuzi, nevieš mi poradiť, kde by som v KE alebo niekde na východe kúpila baby patentky na tie extendory? myslím, že ich budem potrebovať.... 😕

crysmile
21. nov 2011

@larosa ano, vsetko okrem pul..

larosa
21. nov 2011

@crysmile a kapsovky? tie majú tiež na vrchu pull, a ani flipky?

larosa
21. nov 2011

@katka888 Kati, nevieš kde by som zohnala baby patentky na extendor? myslím, že od teba mám sadu Wonderoo V2, nie? 😀

crysmile
21. nov 2011

@larosa ani kapsovky, ani nic co ma pul... ale robim tak, ze susicku mam oproti vani, tak prehodim po vyprati cez kraj vane a ked sa susi v susicke, tak toto mi pekne vyschne... a patentky budu v galanterke isto nejakej..

larosa
21. nov 2011

@crysmile OK, vďaka, lebo sa mi zdá, že BG 4.0 sa dajú na jemnom programe sušiť, ale keď si nesušila, asi ani ja nebudem dráždiť pull bosou nohou 🙂

zuzanamolnarova
21. nov 2011

@katka888 ďakujem 🙂 🙂 🙂 aj ja som si to už všimla 😀

kryska5
21. nov 2011

@moninka1 ja mám doma L-ka ... vpredu sú od vrchu po spodok 57cm, vzadu sú o kúsok vyššie. V kľudom stave keď meriam šírku tak majú 20cm, dajú sa natiahnuť tak cca na 30cm max. Nožičky sú cca 9cm (teda x2) ale dajú sa tiež natiahnuť. Malá má okolo 9,5kg a má ich v podstatne neobtiahnuté a celkovo väčšie o trochu 🙂

crysmile
21. nov 2011

@larosa zbytocne kvoli par plienkam davat jemny program.. takto ti to raz dva uschne.. najma ak je kapsa z umelinky..

kryska5
21. nov 2011

@crysmile no ja som na to tiež pozerala keď som to objavila, snáď sa to osvedčí 🙂 Ten sveter sa mi podarilo kúpiť v sekáči za 4€, som bola v sekáči asi po 100 rokoch, chcela som nejaké 100%vlnené svetre aj som kúpila 4 + ten merino, tiež som nemohla uveriť svojmu "šťastiu" 😀

@sliver odpoveď už si dostala 😉

crysmile
21. nov 2011

@kryska5 ticha zavist.. podla stitku si pozerala?

katka888
21. nov 2011

@larosa
🙂 ano 🙂
myslis patentky , z ktorych si spravis sama extendor? joj, neviem, myslim, ze v klasickych obchodoch ani nepredavaju, skus na www.detivbavlnke.sk

katka888
21. nov 2011

@zuzanamolnarova
v navode je ztusim, ze nechat chvilu v tom lanoline, ale ked somtak spravila prvykrat, bolo to malo, rpeto nechavam par hodin... kedy ako, teda, kedy sa po akom case dostanem k vyvesaniu.
minule som ich inteligentne dala do rpacky vyzmykat a asi mi vyzmykalo aj lanolin, lebo pretiekli 🙂
vyskusas tak, ze das lyzicku vody na ne, a ci sa vsiakne, alebo len ztecie po povrchu

zuzanamolnarova
21. nov 2011

@katka888 🙂

kryska5
21. nov 2011

@crysmile hej, som tam prekukala snáď všetky pánske svetre 🙂

kryska5
21. nov 2011

farebné tots bots easy fit môžem prať s bielym na 60 nie? To je PUL to by nemalo púšťať? Pardon za blbú otázku, no radšej sa uistím ako potom budem ľutovať 😅

crysmile
21. nov 2011

@kryska5 no pul by pustat nemal... ja periem vsetko dokopy, ale TB nemam..

mmariaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenka_l
21. nov 2011

Ahojte, chcela by som sa poradit, ake plienky davate na noc, tak aby vydrzala dlhsie sucha? doteraz som davala kalsicke stvorce do flipky, ale v posledne dobe maly v noci po kojeni hned zaspi takze ho nechcem budit prebalovanim a potom sa mi vzdy precika...

chichinka
21. nov 2011

babulky, prosim, balite tu niektora na siroko? ktore pliencoky na to by ste poradili? moc dakujem!!!

etuska
21. nov 2011

@lenka_l
Ellas House Bum Hugger
Little Lamb-bambusova+ mikroflisova vkladacka
Baby Lucy bambusova+mikroflis. vkladacka
Bum Genius Flip stay dry
BG AIO
Bambooty

zuzanockamt
21. nov 2011

@lenka_l ja davam len LL bambusove s original vkladackami+este poskladany kikko bambusovy stvorec alebo bavlneny prefold a vydrzi alebo este bambusovu anavy s tou istou vyplnou ako u LL

zfidorka
21. nov 2011

@moninka1 moja je dost chuda, ma len 9.5 kg, na nocnu plienku ich oblecie v pohode...
@larosa patentky na extendor podla bodynka, v galanterke by mali mat... alebo zober body a nabehni pozriet do sekaca... 🙂

moninka1
21. nov 2011

@zfidorka dakujem

@kryska5 dakujem za odmeranie

larosa
21. nov 2011

@katka888 Kati hej, tie som myslela, ale tie nemajú na detivbavlnke, len som myslela, či si náhodou nevidela niekde v KE 🙂

zfidorka
21. nov 2011

@mmariaa taku hroznu farebnu kombinaciu som este nevidela 😨

@lenka_l bambusovu nohavickovu, napr. anavy, tots bots stretch (tu este dovypchatu bambusovym stvorcom, original vkladacka je malo)...

@chichinka ja som na siroko davala na plienku este dalsi stvorec narovno (aby to splnalo predstavy nasho ortopeda)...
ale niektori lekari schvalili aj itti bitti ako balenie na siroko 🙂