• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

26. septembra 2016 
@labutka hehe no ktovie :D no aj som davala stay dry do novoskladu ale bars velke je to este pre maleho no mylsim ze dost oprate
24. nov 2011 o 16:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@crysmile
aj nasa voda je taka emoticon

@tinika
anavy easy mi vyhovuju, kym bol ondrik maly, tak mu nesadli som sa obavala, ze neponosime, ale teraz ich mam velmi rada, su tenucke, jemnucke, a s bambus vkladkou. aj @sulky ich pouziva a je spokojna. su prve po ktorych siaham. teda tretie prve dve su swaddleb a grobaby ale to len rpto, ze z prvych dvoch uz zachvilu vyrastieme, tak nech ich este mesiac ponosi...takze to neratam... emoticon
24. nov 2011 o 16:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@katka888 a tu velku vkladačku prekladas na polovicu? inac tie bg flip mam vkladačky ale tie sa daju len prelozit nie tak pekne zopnut ako napr. bg onesize a to je potom take velke, bo som mu ju chcela dat do novoskladu

inac baby strasne okolo noziciek aj tak divne ked dam novosklad sturam tu plienku dovnutra ale troska moze pretiecct
24. nov 2011 o 17:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinika 2v1 radšej nie, ale ak je málo miesta, tak asi nič iné neostáva- najlepšie sú vraj Ariston- teda 2v1... ja mám zvlášť emoticon
24. nov 2011 o 17:16  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@larosa no ja som rada ze mam vobec v kupelni vanu, povodne sme mysleli ze nevojde a tiez umyvadl oa pračku byvali majitelia mali pračku v kuchyni bo mali tak blbo riesenu kupelnu a je to spolu s wc takze len 2v1 dik za tip
24. nov 2011 o 17:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinika
hej, podhnem ju
ja som davala staz drz vkladacku od BG do flipliek prve tyzdne malemu na noc.. bez novoskladu
vynikajuce vrchne na novosklad mi pridu thirsties, inac nam bol prvz mesiac novosklad velky, tak som nepouzivala
24. nov 2011 o 17:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka888 no aj mne je velky teda malemu je velky :D na noc davam TB stretch onesize ale mam len dva tak neviem či tie dokupit alebo ine vyskusat ale zase kopu stvorcov mam tak asi nejak vydrzime kym podrastie, sice tb stretch onesize vyuzijeme este dost bo to jedna velkost tak uvidime
24. nov 2011 o 17:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinika
ja mam na noc este flexitots a som spokojna, su fajne malo objemne, nie je to sice komplex celz bambus, ale je dostatocne sava a ja nemam rada objemne .. o.i. su strihovo ako easyfit, maju kapsu, ak bude treba neskor dovypchat, dam hoc stvorec, ale bambus na zadocku ostane
24. nov 2011 o 17:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
24. nov 2011 o 17:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mate niektora to wonderoo v albume aj ako vyzera zvnutra?
24. nov 2011 o 17:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka888 asi tusim ktore to su idem hladat jojo presne na tu som raz pozerala sa mi pozdavala a aj cena fajn
24. nov 2011 o 17:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
24. nov 2011 o 17:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
24. nov 2011 o 17:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka aj ta tb fufle sa mi lubi :D
24. nov 2011 o 18:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ked tu uz rozoberate plienocky nove, co doplnit do nasej zostavy, mame: BG flip, econobum, onesize 4.0, Bamboozle Stretch, LL bamboo, Wonderoo V2, Itti Bitti Tutto, Pop-In a stvorce, viacvrstvove nejake. Zatial najradsej asi pouzivam Pop-In, paci sa mi len vymenit jadro ktore relativne rychlo schne emoticon inak sme zatial cez den novosklad, v noci zabieham nohavickove + Pop-In. Chcem kupit uz nieco skor do buducnosti, myslim ze s tym nasim vydrzime este kludne do 3.-4. mes, preto by som rada poradit. Rozmyslam nad kupou BL nejaka na noc a nejaku bud SIO, AIO alebo kapsovku emoticon
24. nov 2011 o 18:54  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, zas otravujem emoticon len toľko sa chcem spýtať či je normálne, že pri používaní nohavičkových plienočiek Anavy s dvoma vladačami mi premoknú nielen vkladačky ale aj plienka je totálne mokrá aj zvonka. (vlniačiky však zabránia aby mokro presiaklo do oblečenia malej).
24. nov 2011 o 19:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janulkan ako čitam tak bg flip, econobum ( tu predavam), onesize 4,0 mame aj my a pop in tiez aj tu predavam :D
24. nov 2011 o 19:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzanamolnarova jasne, uplne normalne emoticon
24. nov 2011 o 19:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinika och to je jasné, že keď je to také mini...myslím, že sa tá rada volá Hot Point, vraj sú super, švagor robil v Nay a vravel, že to je naj z tých 2v1 emoticon
24. nov 2011 o 19:19  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinika co sa ti na nej lubi?
24. nov 2011 o 19:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@larosa super dik za tip az idem kuk na net
24. nov 2011 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka na čom? teda na ktorej? econobum? neviem, proste ma nejako netrhla za srdce :D
24. nov 2011 o 19:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak moj slavny novosklad, trocha nakryvo
24. nov 2011 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinika ved je super ten novosklad.. emoticon a ty zehlis plienky? ze taky peknucky hladky emoticon
24. nov 2011 o 22:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@crysmile jo zehlim starsiemu som uz nezehlila ale ked bol maly tiez som zehlila, mne sa pači ked to tak kranse rovno poukladane aj vydenzifikovane hehe to este sa vytgesujem zo zehlenia takych veci horsie s nasimi .D

zajtra napr. musim zehlit perinku a koselu bo v sobotu krstiny na to sa az tak netesim :D
24. nov 2011 o 22:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tinika to ta obdivujem, ja som leniva zehlit, zehlila som mozno 3x.... a perinku uz na krst ozehlis, ved to je take krasne, ze si ho takto pripravis, krasavca maleho.. emoticon
24. nov 2011 o 22:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@crysmile :D no este aj oblečko do krstu si vychutnam no ja som tiez leniva ale toto sa dobre zehli to rovne tak kukam film a zehlim
24. nov 2011 o 22:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinika ja som malemu na krst este aj gro via dala, ze nech je fesak, jasne ze na tom nezalezi, ale mne ano..
24. nov 2011 o 22:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@crysmile :D ved kopu je nohavičkovych čo na nich este pulky idu a su vzorovane a vyberame si podla toho ake sa nam pačia uz len pre pocit :D pohoda :D
24. nov 2011 o 22:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš