Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

latea1
29. nov 2011

@eridani
aha, dakujem a ako skladujes plienky?

eridani
29. nov 2011

@latea1 Ja ich mam vnutri vo velkom vaku na plienky, periem kazdy druhy den.

katka888
29. nov 2011

@eridani
no on ma tie anavy po dcerke, cize ich perieme uz rok a pol, tak kto vie, ci sa nejak casom nezrazili.... , vika ich mala tak do 11 mesiacov

katka888
29. nov 2011

@latea1
treba prat do troch dni kvoli bakteriam.
ja skladujem vo vaku na plienky, predtym sm mala vedro, a teraz si este jedno edro dokupim, kedze mi je jeden vak malo pri dvoch detoch.
ak ides na viac ako tri dni, bud si vezmi plienky na posledne tri dni a prve daj jednorazoky, alebo si na dofcu ak sa neda prat vezmi jendorazovky. ved na t boli vymyslene, na cesty a tam kde nemas moznost prat... no ludia spohodlneli a pouzivaju ich denne

monuska342
29. nov 2011

@zfidorka neviem aky to je dali mi ho moja mama je taky husty a priesvitny tak sa bojim aby bol dobry...ako zistim ze su vlniaciky nalanolinovane?

monuska342
29. nov 2011

@kryska5 ano to som citala ale ako to mam lanolinovat s tekutym tam nepisu 😒

tinika
29. nov 2011

@latea1 ja mam plienky v kupelni vo vedre zavretom

mihouk
29. nov 2011

Ahojte, mohla by som sa pripojit a zaroven poziadat o radu. O 6tyzdnov, cakame babo a rozmyslala som ze tentoraz skusim latkove plienky, ale nemam paru kde zacat, aky tip si vybrat, kolko toho nakupit. Mate najake vyskusane zancky. Prosiiiim pomoc, citim sa v tom mori plienok uplne stratena. 😉

zfidorka
29. nov 2011

@latea1 ja mam plienky okrem kapsoviek s pul-om vonku vo vedre... kapsovky mam v malom vaku v kupelni...
ja ked som bola prec na viac dni a nebola k dispozicii pracka a v rukach sa mi nechcelo prat a susit kade tade, tak som na prve dni zobrala jednorazovky alany a latkove davala posledne 3 dni a ked sme prisli domov, tak som ich vyprala... pozeram ze to iste ti pisala aj @katka888 😉

@monuska342 skus dat dvojnasobne mnozstvo... ci su dobre nalanolinovane zistis, ze ti neprepustia mokro 🙂 baby tu robia aj test s vodou, na vnutro kvapnes kvapku vodu a ked nevsiakne, ale ostane navrchu, tak by mali byt ok...

crysmile
30. nov 2011

@monuska342 ak je taky biely, to je vodovy lanolin, treba ho dat nie pol lyzicky, ale celu lyzicku a ak je zlty, to je cisty lanolin, toho staci polovicku lyzicky.. ja som urobila kuru na vlniaky ale s prirodnym samponom a zle sa mi rozpustil.. tak odporucam pouzit komercny nejaky.. takze som musela kuru opakovat este raz.... teraz akurat v nich spinka, lepia ako slak, ale to prestane po case..

emonicka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sladkasue
30. nov 2011

@mihouk skus pozret najskor tuto stranku🙂 http://www.latkovepleny.info/

mihouk
30. nov 2011

@sladkasue Dakujem si zlata 🙂

tinika
30. nov 2011

@katka888 ja som prave počitala v obehu mam momentalne 15 hehe a este idem dnes zehlit velku kopu ti napisem kolko ich vlastne mam :D

monuska342
30. nov 2011

@zfidorka
@crysmile dakujem baby ja som dala dve lyzicky pre istotu uvidim ci vydrzia 😉

katka888
30. nov 2011

@tinika
ja mam cez 25 rozmer 70x70 a nieco nad 10 rozmer 80x80, ale tie pouzivam pod hlavicku, do kociara a pri kupani

latea1
30. nov 2011

@zfidorka
nemozu byt kapsovky a pulky vonku? preco? lebo je teraz zima? ci? 😒

katka888
30. nov 2011

@latea1
aby mrazom pul vrstva nepopukala

crysmile
30. nov 2011

@tinika
@katka888 sa bavite kolko mate stvorcov? ja mam cca 60 ks.. nepocitam pod hlavicku.. 50 je z toho 70x70 a 10 80x80 ale teda uz nemaju povodny rozmer...

crysmile
30. nov 2011

@mihouk vitaj medzi nami.. tvoje rozhodnutie je urcite spravne, neboj, my ta v tom mori nenechame utopit, precitaj si pojmy a prid medzi nas sa poradit..

tinika
30. nov 2011

@katka888 ja mam tiez velke aj male a dokupila som si kiko 3ks a take flanelove 4 a este 5ks vzorovanych tie mam na prikrytie a pod hlavičku :D

tinika
1. dec 2011

@katka888 tak mam 36kusov :D+farebne

tinika
1. dec 2011

kočky mate niekto Tots Easyfit rainbow http://www.latkoveplienky.sk/produkt-detail/tot...

tinika
1. dec 2011

kočky neviete kde zmizla moznost si zobrazit inzeraty ktore som si pridala medzi oblubene? vdaka

sjuzocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nenocka
1. dec 2011

@tinika klikni "moje nákupy" a tam máš "môj wishlist" a tam by si ich mala mať 😉

tinika
1. dec 2011

@nenocka vdaka, uz som to aj nasla :D

janulkan
1. dec 2011

na kolko stupnov periete plienky? ja som az dnes zistila ze LL bamboo sa moze len na 40ke prat ☹ inak som prala na 60ke, ale teraz neviem, kedze mam pocit ze ak budem prat na 60ke bude sa mi zrazat velmi, podobne ako Kikko bamusove a zase neviem ci staci prat na 40ke 😀 dilema 😝

crysmile
1. dec 2011

@janulkan ja vsetko na 60 teraz... pri malej som netusila ze treba prat na vyssej, tak som prala aj vsetky bambusky na 40 a kratky program.. a LL nam bola v roku mala.. takze myslim ze sa nic nestane...