Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

ludka77
1. mar 2009

Ahojte dievčatá, tak ďakujem moc pekne za pomoc. Kúpim si teda aj nejaké bamboo aj classic a najviac tých organic 3v1, som rada že ste mi odpísali inak by som asi potom tiež doobjednávala a predávala tie čo by som mala. Už sa na ne teším ešte aby sme vedeli či budeme mať dievčatko alebo chlapčeka a už aj objednávam ale asi počkám aspoň na máj aby som nekupovala tolko dopredu.

pa

bambusko
1. mar 2009

ludka, len daj pozor, aby si neskoncila ako maniacka 😝 ale zas sa budes moct vyhovarat, ze vyuzijes pri druhom 🙂

zitaje
1. mar 2009

Tiez by som nekupovala naraz vela rovnakych plienok - ja som tiez nakupila na zaciatok plno, a teraz mam doma celu kopu flaneliek, ktore su uz po roku aj dost vyprate a saju mizerne, takze musim dokupovat kadejake vkladacky. A navyse aka to je radost, raz za cas si dopriat novu plienku. 😉
Inak my asi ciastocne prejdeme na jednorazovky, lebo pomalicky zacinam pracovat a mame je jednoduchsie davat jednorazovku - ale este zabojujem, hadam ju presvedcim. 😖

quika
2. mar 2009

zitaje, mna mama poslala s hnuskami do kelu, ze take je pre nu komplikovanejsie ako latkovka 😀 dost som zirala 😀

a nezda sa vam ze sa labutka nejako dlho neozvala? ze by uz to mala za sebou? 🙂

telinka ja tiez pouzivam HHS na snapku a neviem si to vynachvalit 😎

dudri
2. mar 2009

co je to hnusky?

nenasla som skratky-slovnik latk.plienky

miri.b
2. mar 2009

hnusky-pampersky 😉

inka04
2. mar 2009

mozem este poprosit o radu? ako je to s prvym pranim (novych) vrchnych nohaviciek Popolini...? vraj sa pranim poskodzuju bocne gumicky! mam ich radsej preplachnut v rukach? alebo ich mozem dat do pracky na 40°? mozu sa vobec zmykat? vdaka 🙂

crysmile
2. mar 2009

inka ja vsetko okrem vlnenych nohaviciek periem v pracke, zatial som nespozorovala nic take ako bocne gumicky ze by sa mi nicili.. ale ja nemam Popoliny ale Babylucy vrchne.. ale ja si myslim ze sa im nic nestane, ked ich operies v pracke na 40

quika
2. mar 2009

ja tiez myslim ze gumkam sa nic nestane, vsetky nohavicky periem v pracke vacsinou na 60 a mam aj take po 3 detoch a stale su ok 😵 sice nemam popo, len BL a BM, ale myslim ze to je jedno.

bihan
2. mar 2009

ja perime úplne všetko v práčke, aj vlňáky som dokonca skúsila na 50 a prežili to bez újmy 😀

Inak bambusové farebné Kikáče sú úúúúžasné 😵 Na druhé mimi asi dokúpim len tie a pár vrchných gatí a mám výbavu hotovú 😀

inka04
2. mar 2009

dakujem velmi pekne za ochotne rady 😉 a zmykanie je v pohode? ci mam ich len volne vysusit?

inka04
2. mar 2009

a este mala otazocka... mamicky ktore pouzivate plienky bambino mio, zehlia sa tie plienky alebo nie? lebo z toho navodu som jelen 😀

quika
2. mar 2009

inka, zmykat mozes v pohode. viacvrstvove plienky pouzivam a nezehlim, je to rovnake ako so stvorcami - mozu sa zehlit ak by si z toho mala lepsi pocit ale je to uplne zbytocne.

olinka6226
2. mar 2009

inka radsej per poponohavicky v pracke kludne aj na 60, pranim v rukach tym nasim klasickym suchanim (snad chapete co myslim) sa moze poskodit pul vrstva.

sjuzi mrzi ma ze ste v nemocke, tak prajem skore uzdravenie a drzte sa. prehliadla som tvoju otazku, ano mam tie stvorce BL ale len tie mensie.

ziadne plienky nezehlim.

miracle
2. mar 2009

Sjuzocke a matiasovi prajem rychly navrat z nemocnice. Snad to nebude nic vazne.

petusaaa
4. mar 2009

baby, labutka uz porodila? 😕 😕 😕

olinka6226
4. mar 2009

peti neviem, ale dlho tu uz nebola tak snad ano a snad mala pohodovy porod.

dudri
4. mar 2009

olinka budete expo, dajte mi vediet v ktorom cislo budete sadnut v kabinke...aby som nemusela hladat v hale... dakujem

potulka
4. mar 2009

dievcence, vy ste take expertky na pranie v slize... akej konzistencie by ta hmota mala byt? dnes som ho robila prvykrat a zda sa mi to prilis huste. ledva to ide zamiesat. ma to tak byt, ci este treba pridat vody? dakujem. 🙂

lovacka
4. mar 2009

ahojte
este mam taku otazocku daju sa vidiet niekde nazivo tieto plienky a vsetko to prislusenstvo k nim?
lebo ked to vidim na fotkach nemam ani paru ako sa to bude pouzivat
sme z kosic

bezaz
4. mar 2009

lovacka na nosime.sk sa skus opytat, oni su z presova 😉
zuzka s malym su zasa v nemocke? mi nieco uslo? chudatka, snad budu coskoro ok
labutkaaaa uz nie si 2v1??? 😲 😵

bambusko
4. mar 2009

potulka, rozmiesaj varechou, ja to mam take ako puding 😉

potulka
4. mar 2009

bambusko, dakujem. je to presne ako puding, vystihla si to. 🙂
vsetky, ktore sa zaujimate o labutku - porodila este v sobotu vecer maleho adamka. velmi rychly porod, cca tri hodiny pred tym s nami na marcovkach konzultovala, ci to, co citi, mozu byt porodne bolesti. teraz jej vsetky tehule zavidime. 😉

petusaaa
4. mar 2009

labutka gratulujeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵 mozes vyuzivat nove plienocky o chvilku 😵

ludka77
4. mar 2009

Ahojte dievčatá. Mne už z tých plienok načisto šibe!!! K tým nohavičkovým baby lucy čo som tu už písala chcem kúpiť aj volaké klasické látkové našla som stránku kde predávajú KIKKO plienky. máte niekto s nimi skúsenosti??? Napríklad tieto by som si zobrala: http://www.plienky.sk/bavl-detske-plienky/70x70... alebo odporúčate iné??? Sa mi vidia dosť lacné tak som taká zmetená

sisa.b
4. mar 2009

jeeej, labutke gratulujeme 😵 😵 😵

olinka6226
4. mar 2009

ludka, tie kikko deluxe ujdu. ale ziadna slava to nie je. ak chces kvalitu tak si kup od kikko bambusove stvorce. tie si baby chvalia velmi.

labutke blahozelame 😵

bambusko
4. mar 2009

labutka je najslavnejsia v tejto teme 😀 aby jej velky slovanista nezacal zavidiet 😝

ludka77
4. mar 2009

olinka ďakujem