• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

16. novembra 2016 
@anelisa my uz sme si kupili take latkove :grinning:
2. feb 2012 o 17:20  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ako dlho vam schnu vlniaky? bo od rana schnu a furt rovnako mokre :( a to som uz dnes chcela dat malemu :((
2. feb 2012 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinika mne asi 4 hodiny, mame super suchy byt
2. feb 2012 o 20:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka888 moj aj nohavičkove po 2-3 hodkach ma akoby ich polieval polievakom :D
2. feb 2012 o 20:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ta to zavidim ja neviem ako ich vysusit na radiator sa nemaju davat, do susičky asi tiez nie
2. feb 2012 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinika na vlniaky pomoze, ked ich pred susenim este zakrutis do uteraka, a tym odsajes dalsiu vodu. Ale ajtak teraz daju aj 24 hodin...
2. feb 2012 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinika to myslis toho maleho tolko nacura? :slight_smile:
2. feb 2012 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@labutka no oni boli na uteraku prv a som ich trocha postlačla aby odtielka voda

@zajaciq hej maleho :D
2. feb 2012 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinika ja dam normalne velky uterak, na polku dam vlniaky, prikryjem druhou polkou a zatocim do sulca. A potom uz dam susit na snuru. Pomoze to, skus to aj teraz.
2. feb 2012 o 21:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: chcela by som zacat pouzivat latkove plienky, viete mi poradit nejaku zostavu plienok, ktore musim mat? nejako sa v tom este neviem orientovat, ze co vsetko by som potrebovala a ktore su dobre. Moja mala ma uz 9mesiacov, ale myslim, ze nikdy nieje neskoro zacat, co poviete? kakanie vacsinou chytime do nocnika a skusame aj cikanie :slight_smile:
2. feb 2012 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@labutka dik a vesas ich? bo som čitala ze sa nemaju aby sa nenatiahli
2. feb 2012 o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anelisa my máme happy nappy svetlomodré a už mesiac v nich chodíme na plávanie bábätiek a aj inštruktorka mi ich hneď pochválila a všetkým odporučila, sedia super, stoja za tie peniaze :dizzy_face:
2. feb 2012 o 21:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinika nie nevesiam, davam ich na susiak vodorovne.
2. feb 2012 o 23:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@anelisa ak das do TB stretch napr. baby idea twofold, little lamb vkladacku do kapsovej plienky alebo nejaku inu vacsiu bambusovu (najlepsie flausovu) vkladacku, tak by mali potiahnut noc...

@wewe22 vkladacky v bg kapse musis vymenit za bambusove, aspon ciastocne, mojej na tie 2 hodky vonku stacila velka original vkladacka a 1 maly baby lucy bambusovy stvorec...
3. feb 2012 o 01:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, prosím vás, viete mi poradiť, ake treningove nohavičky na oducanie mám kupit dcerke? ona sa uz pocika malokedy, len dakedy ešte cvrkne :D Poznáte niekto tieto: uciace-plienkove-nohavicky-bambino-mio ? Rozmýšlala som nad imse vimse a fox fibre, len potom som nasla tie bambinomio a su o polovicu lacnejsie.. moc dakujem
3. feb 2012 o 02:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
plienocky sa peru a moja bambi roxy ostala v pracovni na posteli na obdiv :cry: ... tak nic, tak vyperiem s bielymi vecami, na zaciatok aj tak staci 40.st. :confounded:
3. feb 2012 o 08:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka no uz mam po skuskach tak konecne posijem tie plienocky bambusove frote uz ledva caka :wink:
3. feb 2012 o 09:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@juliam
@katka888 nam sa tiez anavy zbehli :cry: nerada ich davam, som z nich sklamana, je v nich napratany, ale este ich obcas oblecie, mame 11kg a 80cm.
3. feb 2012 o 09:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petah82 a tú XL anavy plienku nemáš? ale ináč si dobrá, že ho do toho ešte vpraceš, lebo náš má 7,5 kg a už mu riťka skoro vytŕča :grinning:
3. feb 2012 o 09:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@juliam xl nemame. ja som tiez mala jeden cas pocit, ze ju ma tak do pol zadku, ale teraz ho tam vprace. po oprani ju aj natahujem, mozno tym :wink: a zmenili sa mu mozno proporcie, ked uz beha...
3. feb 2012 o 09:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Anavy sklamala aj mna a už som nemienila toľké peniaze investovať do XL, zatiaľ BR sú super
3. feb 2012 o 09:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janulkan Ty si tiez uz asi nazhavena na vodu, ked uz mate doma plavky, ze? :grinning:
@luciavan dakujem, uz som ich pozerala, ale pre dievcatko maju divne farebne kombinacie. Inak vyzeraju dobre, tak mozno pri nich predsa skoncime :slight_smile:
@zfidorka BI twofold nemam, ale mam site bmb vkladacky, tak skusim s tym dovypchat. A diky, ze si mi pripomenula vkladacku z LL, kapsovka c.1 je uz mala, dala som ju dozadu do skrine aj s vkladackou a celkom som zabudla, ze ved vkladacku mozem pouzivat :sweat_smile:
3. feb 2012 o 11:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anelisa ja chcem chodit plavat od ukonceneho 4. mes :grinning: to uz som nazhavena skoro este pred porodom a maly mi vodu miluje, tak som zvedava o mesiac co a ako...inak tiez mame happy nappy a su super :slight_smile:
3. feb 2012 o 11:30  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janulkan ake si kupila? ja som tiez pri objednavke neodolala :sweat_smile:
3. feb 2012 o 12:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
3. feb 2012 o 13:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no vlniaky by uz mali do večera vyschnut snad :D sa nečudujem sak kosa tu jak ... vonku tiez
3. feb 2012 o 14:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinika
Mati, ja ich po ybrani z lan kury vyzmykam stocene v uteraku a nechavam na susiaku co najblizsie k radiatoru, viem ze u teba to az tak nejde, ale ak mas moznost dat niekde suchy uterak na lezato k radiatotu a na ne daj vlnaiciky, ze nie cely vesiak.. a ja ked som uz nastvana, ked sa nesusia, tak dam uterak na radiator a na ne encham ale len doschnut vlniaciky. ze nie su priamo na radiatore... ale na tom uteraku nejakom suchom...
3. feb 2012 o 14:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pifina happy nappy sa mi najaviac tvarovo pacili na takeho drobca :slight_smile:
3. feb 2012 o 14:45  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinika fukaj na ne fenom :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2012 o 14:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok