• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

16. novembra 2016 
@ebenka
mam suchac aj patentky, suchac je v poriadku, funguje dobre
6. feb 2012 o 08:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nenocka
savost by mala byt porovnatelna, s tym ze aksamit je jemnejsi... ale na dotyk sa mi nezdal rozdiel vyrazny...
6. feb 2012 o 08:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka888 pisala som ti spravu, neviem či si čitala :D
6. feb 2012 o 09:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka888 dakujem pekne :slight_smile: asi kupim. maju akciu v ekoplienkach. aj ked moje oblubene si LL :slight_smile:
6. feb 2012 o 09:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: mam doma zopar vkladaciek z ceskeho bmb flisu a neviem odhadnut kolko vrstiev by bolo treba dat napr. na noc :confused: Momentalne nam staci bud wonderoo s original vkladackami (obcas prevlhne okolo noziciek, ale to je skor chyba kapsovky - zvlnene okraje) alebo BG s original vkladackami + vkladacka z TB bamboozle stretch.
Nechce sa mi riskovat precikanie, tak privitam uz overenu skusenost :slight_smile:
6. feb 2012 o 10:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anelisa do nohavickovej davam 8 vrstviev...
6. feb 2012 o 11:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte látkarky, čo je podľa vás najlepšie ako stay dry? suedecloth, fleese alebo niečo iné? :confounded: Ď.
6. feb 2012 o 11:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aký super nákup som urobila? Dve flipky za cenu jednej, supeeer! To bolo asi znamenie z nebies :grinning: , že som tam klikla predtým, než som objednala použité z bazárika. Jedna je síce Zinnia (ružová), ale čo na tom-hlavne, že splní účel :wink:
6. feb 2012 o 12:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka fuha, tak do kapsovky by som asi o dost viac potrebovala :confused: Ale zase moja urcite cika zatial menej ako Tvoja, takze mozno 8 by som mohla skusit risknut do kapsovky.
6. feb 2012 o 12:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nenocka a kde? inak ja na farby tiež kašlem, mám aj kvetinkové plienočky pre chalana :wink:
6. feb 2012 o 12:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nenocka ja som si objednala tie zlte, predsa len pre chlapca lepsie :grinning: a patentky mam, tak teraz suchy zisp, este sobotu som sa rozhodovala ake vrchnaciky objednam, ale nakoniec ze nie je treba, ze pockam a aha ani som nemusela dlho cakat :slight_smile:
6. feb 2012 o 12:44  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@janulkan jáááj, to sa aj tak dalo a ja trúbka som si myslela, že len v kombinácii sa to dá objednať :grinning: no nevadí, aspoň vyskúšam aj sucháč, aj patentky :slight_smile:
@argyro tak nakoniec som ti to zle napísala-môžeš objednať aj 2ks z jednej farby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. feb 2012 o 12:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nenocka no dufam ze som to ja spravne pochopila, ze 2 kusy z jednej farby... :grinning: tiez som si nebola ista ako je to myslene :slight_smile:
6. feb 2012 o 12:50  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nenocka jasné aspoň vyskúšaš obojo a uvidíš, čo je lepšie :wink:
Inak čo máte radšej, patentky alebo sucháče? Ja už plienkujem cez 9 mesiacov, vyskúšala som celkom pestré množstvo plienok a neviem sa jednoznačne rozhodnúť. Sucháče sú jednoduchšie na manipuláciu najmä od obdobia, keď skoro každé prebaľovanie je "boj", ale mám rada aj patentky - v práčke sa mi neprilepia na iné plienky a celkovo sú fajn..
6. feb 2012 o 12:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janulkan no či sa nám netreba @miruss opýtať, ako tá akcia platí? :wink: dva ks v jednej farbe, alebo kombinácia? :sweat_smile:
6. feb 2012 o 12:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nenocka no snad sa ukaze a zodpovie nam ci sme to spravne objednali :slight_smile: mne je to v podstate jedno, ja potrebujem jedny a jedny budu do zalohy ked tak :grinning:
6. feb 2012 o 12:58  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@argyro čo ja viem... sucháčom sa mi podarí lepšie nastaviť obvod, ale aj patentky sú fajn, keď už vieš, ako potrebuješ zapnúť a hlavne nie sú také hlučné :grinning:
6. feb 2012 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janulkan mne tiež, veď sme viac-menej doma, takže môžme kľudne ležkať aj v ružových :sweat_smile: veď dnes už ružovú nosia aj chlapi :slight_smile:
6. feb 2012 o 13:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nenocka presne, môj tu práve lozí vo fialových pančuškách :wink: snáď nebudeme všetko modré a sivé kupovať :slight_smile:
6. feb 2012 o 13:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@argyro za tie peniažky by bolo hlúpe nekúpiť kvôli farbe :wink:
6. feb 2012 o 13:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nenocka pravda s tým, že sucháče sú hlučné, hlavne v noci.. a napr. také blueberry majú tie sucháče tak pevné, že niekedy ich v noci ledva odlepím :sweat_smile:
6. feb 2012 o 13:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka dakujem, pomohla mi tvoja odpoved, takze Mko nebudme kupovat :-}...mam 2 balenia S-ko , plus 2 dalsie viacvrstvove a 20 ks klasickych stvorcekov..tak musi stacit...:-}
6. feb 2012 o 15:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
davala som otazocku, nikto mi zatial neporadil :-}..chcem dokupit este jendu kapsovku...co by ste volili na mojom mieste? minilala alebo blueberry? mate niekto skusenost? :wink:
6. feb 2012 o 15:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brumka111
preco prave z tych dvoch? nemas nejake odskusne, co by si dokupila?
6. feb 2012 o 15:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anelisa skus 8 vrstiev a uvidis...

@argyro mne sa suchace v pracke nelepia, zapinam ich do protikusov, pripadne mozes zapnut na predny diel...
6. feb 2012 o 15:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zfidorka no áno áno, len keď na to často zabudnem, či nemám čas, či sa mi nechce, alebo ich tam hádže manžel :sweat_smile: ale máš pravdu, toto je riešenie
6. feb 2012 o 16:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brumka111 blueberry! minilala som síce neskúšala, ale videla som ju... ale blueberry je moja top favoritka zo všetkých favoritiek :slight_smile: vnútro plienku z mäkučkého kvalitného flísu, nie je príliš objemná.. vkladačky môžu byť bambusové alebo z mikrovlákna.. oboje sú super a rýchlo schnú
6. feb 2012 o 16:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luciavan najjemnejsi je suedecloth, flis (mikroflis) zvykne zozmolkaviet, stay dry je aj chlpaty polyester (little lamb separacky)
6. feb 2012 o 16:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nenocka a kde si kupila? :-}
6. feb 2012 o 16:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok