Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

argyro
21. feb 2012

@katka888 ešte je v ponuke? lebo som ju nikde nepostrehla pri mojich internetových nájazdoch 😀 ale je možné, že som prehliadla, ja som nohavičkové po skúsenostiach s TB už potom ani nepozerala len tie, na ktoré už netreba vrchné nohavičky..

katka888
21. feb 2012

@argyro
je, v australii 😀 a do SR je to drahe doviest, plienka by vysla cez 20 eur tusim..

vavrenka
21. feb 2012

@katka888
@argyro
hehe, no , ja uz som zmatena. takze katka si opisovala baby bh bambus a argyo tebe sa nepacili totsbambus strech a bbh magic predavas, lebo vam nesedela? a co teda davas na noc? ja som si tie tb strech objednala a aj flisove separacky kvoli pocitu sucha.. uf.. no som zvedava

sima.p
21. feb 2012

@euka210 nechápem - do Bum Huger nesmie ísť iná vkladačka? ja tám dávam 1 až 2 prefolky BI....

katka888
22. feb 2012

@vavrenka
🙂
tots bamboozle strech je dobra volba, gro mamiciek je spokojna s touto plienkou , takze sa nemusis obavat 🙂

euka210
22. feb 2012

@sima.p no tak som tusim pri nej citala, ze potom sa zmeni ten absorbcny system...ma sa dat vkladacka medzi plienku a vrchne nohavicky. Mne do vnutra ani vela toho nevojde, dost uzke to je a napchat tam uz len ten chobot je robota 🙂

sima.p
22. feb 2012

@euka210 😎 čo sa človek nedozvie.... ja som na to nenatrafila nikde. Inak čo mám jednu novšiu, tá je akoby užšia a čo mám jednu staršiu, tá je zase akoby širšia, lebo do tej sa mi to ľahšie vkladá...

duratlicka
22. feb 2012

Chcela by som kupit zopar kapsoviek. Nejde mi o imidz, takze nemusia byt nejake vycackane, hlavne nech su bambusove a dobre save. Ktore by ste mi poradili? Mala by byt jednovelkostna na cele plienkove obdobie.

duratlicka
22. feb 2012

@tortelinka Myslis, ze ich rychlo pocika a potom mrnci alebo preco dlho nevydrzia?

tortelinka
22. feb 2012

@duratlicka ano, precika ich dost rychlo

duratlicka
22. feb 2012

@tortelinka To mas tie bambusove s bambusovou vkladackou alebo tie fleecove?

katka888
22. feb 2012

@duratlicka
chces kapsovky s bambus vkladackou, alebo chces kapsovky, kde je bambus na pokozke dietata?

tortelinka
22. feb 2012

@duratlicka mam obidva druhy

duratlicka
22. feb 2012

@katka888 Kapsovku, kde je hlavne bambusova vkladacka. Navrchu moze byt aj napr fleece len urcite nie bavlna.

katka888
22. feb 2012

@duratlicka
mne sa pri starsej osvecila kombinacia kapsovka bum genius / teraz verzia 4.0/ s vkladackou z kapsovky wonderoo a najma strihoo kapsovka little lamb s vkladackou z kapsovky wonderoo

katka888
22. feb 2012

@duratlicka
neksoro som kukla, mas mensie dietatko, ondrikovi najradsej davam AIO easyfit od tots bots, ta ma ale aj kapsu do ktorej len zahynas bambusovy chobot.

nenocka
22. feb 2012

Dnes dorazili Bambi Roxy 🙂 Mladší fotomodel ich hneď skúšal... 🙂

nenocka
22. feb 2012

ti suchozipsové sú nám asi ešte poväčšie... uvidíme o koľko sa zmenšia po opraní... neviete, či sa tie krídelka majú tak odúvať?

duratlicka
22. feb 2012

@katka888 Dakujem za radu, idem to pozriet🙂

gabika84
22. feb 2012

kocky, pouzivate niektora nohavickove TB Flexitot? aku mate s nimi skusenost?

katka888
22. feb 2012

@gabika84
my, mam ich radsej ako bamboozle, zdaju sa mi uzsie a je to ronaky strih a sposob ako easyfit tots bots

zfidorka
22. feb 2012

@duratlicka dobre save, jednovelkostne a za prijatelnu cenu su wonderoos V2

vavrenka
22. feb 2012

baby, pomooc zbalznila som sa do plienok, su take krasneeee vzory a farby, jaaaaaajjjj 😝 😵 😵 😵

lopula
22. feb 2012

@gabika84 ja osobne mam radsej bamboozle, lebo flexitot maju taky pre mna umely povrch ( taky mi je na dotyk neprijemny ), ale vrstva, co je v styku s pokozkou, je z bambusu, co je ok. a este gumka vzadu sa mi zda byt menej pruzna ako na bamboozle ( ale nas maly je buclos, takze to moze byt aj tym )

lopula
22. feb 2012

@gabika84 ale inac co sa tyka savosti, bez vyhrad

kkl82
22. feb 2012

@vavrenka vitaj v klube 😀 ja uz mam plny suflik a babo este len na ceste 😝 ono sa im niektorym neda odolat a vyvolavaju prudku zberatelsku zavislost...

korinka27
22. feb 2012

ahoj, len odporucam neolutujes

vavrenka
22. feb 2012

@kkl82 keby sa dali dat aspon 4 like, tak urcite ti naklikam aspon tolko 😀 😀 , hej, je to o vasni, chichi..
najlepsia je moja mama, uz mi zavelila - tuto das k doktorke, tuto si nechas na leto-.. 😀

vavrenka
23. feb 2012

dievcata, poradte, ktroa vlna je najemnejsia na vlnaiciky? chcem si jedny ustrikvat.
nasla som tuto stranku
http://www.zlaticko.cz/index.php?page=obchod&id...
ale ak viete o niecom inom, jemnom, plis, napiste mi. vdakaaa