Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

tortelinka
27. feb 2012

@katka888 dakujem asi si kupim ale to uz dostanem na zadok od muza 😀

katka888
27. feb 2012

@tortelinka
kebyze mam dostat za kazdu plienku po zadocku, tak mam vybavu pre 10 deti hahaha

zfidorka
27. feb 2012

@tortelinka zalezi ci chces na den, alebo na nocnu plienku... ja som malej davala na den nieco podobne ako BOJ, na noc su uplne mna uplne nauzasnejsie baby idea shorties, krasne prekryju nocnu plienu aj chrbatik 🙂

taanak
28. feb 2012

suhlasim s zfidorka - BI shorties su naj 😉

estterka
28. feb 2012

@hhenike ja mam velke dieta a na noc nam sedia super little lamb pulky.

komisakpd
28. feb 2012

ako riesite ked sa vam babo na navsteve pokaka do latkovky?

mirca
28. feb 2012

@komisakpd s úsmevom ju zabalíš do nepremokavého vrecka alebo sáčku a doma sa o ňu postaras 😀

steffi22
28. feb 2012

baby viete mi poradit ci je v sirsom okoli Ziliny kamenny obchod kde predavaju tieto eko plienky? chcem ich tiez pouzivat,ale predtym ako ich kupim ich chcem normalne vidiet,ale co je hlavne,osobne sa o tom s niekym porozpravat,aby mi to pekne polopate vysvetlil pripadne aj ukazal

vavrenka
28. feb 2012

kocky - nejako neviem zllozt ib lish skladacky do plienky, patentky mam poricvakavane, ale ten stvorec, co snim? nejako sa mi nevie po dlzke zmestit do plienocky 😕 😕

tinika
28. feb 2012

no neviem čo robim zle ale po prvom lanolinovani mi vlniaky vydrzali dlhsie terza som pouzila kazde raz a premokli durch a to som dala 4 lyzicky lanolinu, a smrdia zase idem znova vyprat a lanolinovat a uvidime

katka888
28. feb 2012

@tinika
neporadim, ty mas tusim lanolin z lekarne, ja pouzivam disana lanolin

katka888
28. feb 2012

@komisakpd
zabalit , dat do vrecka na plienky... ak navsteva nema z toho stres, tak oplachnem u nich.
ak je diea vacsie, ma tuhsiu stolicu, tak to tuhe len vysypes do wc .

katka888
28. feb 2012

@komisakpd
joj a samozrejme, medzi tym ytiahnes asi 4 rozne kapsovky najlepsie s najkrajsimmi vzormy ake mas a kukas, ako oci vyvaluju a ochkaju 😀

tinika
28. feb 2012

@katka888 nie nie ja mam ten čo aj ty :D ale teraz som mala trosku aj hrudky, asi sa zle rozpustil tak musim poriadne hehe si pekne to pisala komsakpd ja som tak machrovala s novou BG aio u nasich :D

tunylyk
28. feb 2012

@katka888
@tinika moja mamina tiez skumala a hladkala pelusky,no zatial videla len tieto🙂 kedze mame dlhu cestu a behali sme aj po lekaroch,tak som pre istotu dala nase nocne,este ze ich mam 5 😀 inak frcime na novosklade.

komisakpd
28. feb 2012

@katka888 hej toto som uz u jednych znamych zazila..a ako to robite na dlhsie cesty s pobytom?

zfidorka
28. feb 2012

@vavrenka musis plienku ohnut (ako ked je na dietati) a tym padom sa ti ta dlha vkladacka zmesti, kedze ten vonkajsi pul sa ti natiahne...

zfidorka
28. feb 2012

@tinika ked si mala hrudky, tak to nebol lanolin dobre rozpusteny, ja som kuru zalievala horucou vodou a nechala vychladnut - mam v blogu clanok o lanolinovani...

vavrenka
28. feb 2012

@zfidorka dakujem, aj som si myslela, aj sa mi to nezdalo. vyzera to, ze ibdlish mojej malej sadne, teda dala som jej ju skusobne na vecer na 3h a pohoda, valala sa v nej, a nic nikde neprecikla, ale ani velmi necikala, tak sa tesim, dufam, ze nie predcasne, lebo som z nej mala obavu kvoli tomu, ze viacerym kockam nesadla.. ufffff.

tinika
28. feb 2012

@zfidorka aj ja som zaliala horucou vodou a miesala ono nie ze hrudky ale na vrchu troska bolo vidno akoby zrazeny lanolik, a ja som zabudla vlniaky otočit naruby tak dnes som to napravila a osm zvedava :D vdaka

ivica7793
28. feb 2012

ahojte...rada by som začala používať látkové plienky...malý má už 4 mesiace, chystala som sa na to už počas tehotnosti, ale akosi som sa nevedela k tomu dostať..viete mi poradiť s nejakou zostavou plienok...čo takto: Wonderoo V2 Minky (3ks s vkladačkami), BG Flip Stay-dry (2+6), Bambi Roxy froté 1ks, Bum Hugger 1ks, Grovia shell 1ks, Little Lamb bambus.plienka 1ks, mám asi 50 klasických štvorcových plienok. Postačí to na začiatok, alebo je to zlá kombinácia plienok? Budem rada, ak mi niekto poradí. Ďakujem.

vavrenka
28. feb 2012

@tinika 😕 mne tiez na povrchu plavali take mini zrazeninky a to som zalievala horucou vodou.. tak dufam, ze nebudeme mat v psoteli potopu.. pozeram, ze posielas dalej ecobu. preco? uvazovala som o nej..

tinika
28. feb 2012

@vavrenka ako je fajn, ale mne tam vadi ze vkladačky sa pricvakuju suchym zipsom a tym padom sa to stale lepi na tie zaklapky na plienke ked sa to perie a tak

vavrenka
28. feb 2012

@tinika aha, no suchace nie su nic moc, aj ked uznavam, ze je s nimi rychlejsia manipulacia ako s cvokmi.

tinika
28. feb 2012

@vavrenka ale ja nemyslim teraz sposob zapinania plienky navruchu ale vnutri sa vkladačky tymto pripinaju, ja mam suchacove plienky a pohoda, ale toto sa prichytava o plienku a niči to troska material podla mna a ma to rozculovalo :D tak osm namiesto nej kupila inu:D

vavrenka
28. feb 2012

@tinika hej, hej, pochopila som ta, ja v principe neznasam suchace. pricucnu sa vsade 😝 , ale mam aj suchacovu plienku a ocenujem rychlost pripevnenia na revuce zmieajuce sa dieta 😀 . a aku si si kupila?
ja zas premyslam o 😀 predaji nocnej anavy XL, bud musi mala do nej dorast, alebo prec s nou. je velmi mohutna (plienka)aj vkladacka a hanuska sa v nej ledva pohne ☹ , inak matros je uuuzaasssnyy

tinika
28. feb 2012

@vavrenka no ja som prv kupovala len patentkove a manzel ani nechcel suchače, ale tak na male babo sa dobre nastavia, ked patentky bud su bars pritesne alebo privolne :D no kupila som viac :D :D BG onesize, BG AIO starsi tym aj novy a este anavy AIO a easyfit raibow :D :D

tinika
28. feb 2012

@vavrenka nočne ja mam bambozlee stretch a flexytots a uz som ine nekupovala

vavrenka
28. feb 2012

@tinika 😀 😀 , to poznam a s flexytots si spokojna?

tinika
28. feb 2012

@vavrenka ano su super tak ako aj tie druhe