Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

vavrenka
11. mar 2012

@blovitc120 a si pevne rozhodnuta pre eko riesenie aj do porodnice? bg jednorazovky myslis bumgenius jednorazovky? tie su dost velke.. inak, ak by si nechcela platit psotovne, ja ti ich mozem tuto v ba kupit a poslat bud 1.triedou to je 0,7 centov alebo druhou triedou... co ty na to?

kkl82
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petah82
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janulkan
12. mar 2012

@petah82 si ma predbehla 😀

matja
12. mar 2012

aj ja som si všimla akciu na plienky. Viete mi povedať rozdiel medzi novou verziou 4.0 a starou 3.0?

rebroza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tunylyk
12. mar 2012

@petah82
@janulkan babule ako to s tou zlavou funguje,este som sa s tym nestretla 😉

vavrenka
12. mar 2012

@tunylyk ja to prave studujem, ak so dobre pochopila, ked clovek nakupi cez teu strankyu, tak ma zlavu, mi to pride ako sprostredkovany predaj, ale nie som si ista 😕 , poradi niekto mudry a zbehly? 😉

miruss
12. mar 2012

@vavrenka ,
@tunylyk ,
@matja Odpoviem Vám ja ak môžem. Lebo je to zľava na tovar v mojom obchode. Ide o predaj na podobnom princípe ako zľavomat. Kúpite si kupón a ten si uplatníte v mojom obchode. ak máte ďalšie otázky, napíšte mi cez IP.

@matja : v4.0 je novšia verzia pôvodných v3.0.

matja
12. mar 2012

@miruss - viem, že novšia, ale v čom je iná? Je aj lepšia?

miruss
12. mar 2012

@matja: Má lepší strih. Je vhodná aj pre väčšie detičky, má pružnejšie a kvalitnejšie gumičky, širší otvor na vkladanie vkladačiek a lepšie tesní na brušku.

micicka
12. mar 2012

ahojte maminky, nečítala som diskusiu... tak snáď tu nebola taká otázka stranu do zadu!

chcela by som používať bavlnené plienky, a chcem poradiť, aké vrchné nohavičky mi odporučíte. ja mám doma tie klasické bavlnené plienky, aj som kúpila jedny vrchné od g-mini, ale tie sa mi veľmi "nepáčia"

ďakujem veľmi pekne za rady 😉

katka888
12. mar 2012

@micicka
pouzivas klasicke plienky narovno, ci na novocklad?
na novosklad, alebo na nohavickove su dobre thirsties, blueberry,
na plienku na rovno BG flip alebo weehugers / weehugers skor ked mas viacvrstvove vkladacky, hrubsie ako klasicky stvorec narovno /

micicka
12. mar 2012

@katka888 ja mám klasické a zatiaľ som ich skladala len na rovno, novosklad som si pozrela až teraz 🙂 idem pohľadať tie čo si mi odporučila, ďakujem 🙂

juliam
12. mar 2012

@miruss ahoj. o akú zľavu sa jedná?

limoni
12. mar 2012

dievcata,
kupila som malemu happy nappy plavky velkost XL na 13 - 18 kg, ale dnes som mu ich vyskusala a sa mi zda, ze su mu dost tesne, okolo stehienok a na pase sa ten lem tak ohol pod faldicky na polovice a ten neopren mu je nejako fest obtiahnuty, ma iba 12,5 kg stehienka ma take buclate aj brusko ma vypukle, ale sa mi zdalo, ze do 18 kg by sa mal vopchat, tak neviem ci to ma tak byt alebo ich radsej vymenim za inu velkost?
dakujem

sliver
12. mar 2012

@limoni - aj moja ich má okolo stehienok fest obtiahnuté ale na plávaní mi povedali že to musí byť aby neunikla kaka... že keby som jej kupila väčšie tak by stratili význam, že by ma nepustili do vodičky s takými volnými 😒
zakaždým sa trápim kým jej ich natiahnem....

iron
12. mar 2012

@micicka v podstate akekolvek vrchne nohavicky. Ktore sa ti pacia 😀

blovitc120
12. mar 2012

@kkl82 tak vôbec neviem, čo si mi napísala, lebo príspevok je zmazaný 😕, neverím, že tam bolo niečo extra kontaktné, ale dobre, pošli mi to prosím ťa do IP, keď to bolo také strašné...

@vavrenka nemusím mať zakaždú cenu eko, len som sa chcela vyhnúť tomu smradu... vieš, o čom hovorím 🙂. Ďakujem veľmi pekne za ponuku, dám ti vedieť, ako som sa rozhodla a prípadne využijem 🙂

babyzlava
12. mar 2012

@vavrenka , @tunylyk , @blovitc120 , @juliam , viac info o zlave najdete tu: https://www.modrykonik.sk/katalog/firma/babyzlava/
Zrejme tam dievcata dali link na nasu stranku, tak sa to adminom zdalo ako reklama. Link na nas konikovsky profil je povoleny, tam nejdete aj web na BABYzlavu ;)
@vavrenka , ano nas portal poskytuje sprostredkovanie predaja, podmienkou je min 40% zlava. Obchodnik za jeho investiciu do zlavy dostane na nasej stranke velky reklamny priestor a zakaznik je zase spokojny, lebo nakupi za nezvycajne vyhodnych podmienok. Je to presne to iste ako zlavadna.sk a pod. , len sme specializovany na mamicky s detmi.

kloranebb
12. mar 2012

Baby poradte nieco na dezinfekciu plienok. Ja ich sice zehlim aj vkladacky ale separacky pratelne nemozem preto hladam daky pripravok. Ked uz bude svietit slnko dam von susit a pripravok pouzivat nebudem.

zfidorka
12. mar 2012

@kloranebb mio fresh, maju ho aj v tescu

ekoplienky
12. mar 2012

@kloranebb: Na dezinfekciu je dobrý miofresh.

vavrenka
12. mar 2012

@kloranebb pridaam sa k babam- miofresh 😉 , ja som ho kupovala v tescu

blovitc120
12. mar 2012

@kloranebb napr. u nás v Tescu ho nemajú ☹

vavrenka
12. mar 2012

kocky, idem kpovat pulky bummis, ktore su lespie tie super brite alebo super whisper wrap? zdaju sa mi byt dost podobne..

kloranebb
12. mar 2012

@zfidorka
@ekoplienky
@vavrenka
@blovitc120
Vraj sol na skvrny je to iste, perkarbonat sodny. Co vy na to?

tunylyk
13. mar 2012

pokus o odfotenie mojeho plienkaca 😀

sladkasue
13. mar 2012

cafte babulky... po dlhsom case zase tu... musim sa spytat, ci mate niektora podobny " problem" ?
nas drobec(18mes) sa teda este nepyta na nocnik, ale vzdy ked sa pocika, pokaka - povie "KAKA" 🙂 tak ho idem samozrejme prebalit... aj ked tam ma iba cvrknute, alebo naopak - mokra plienka, ze sa z nej moze zmykat 🙂

normalne mi uz nestacia stvorce, tak som povedala, ze obetujem este 10 bavlnenych - ktore som pouzivala na utretie uz cistej moktej ritky... kapsovky pouzivame len na von - ale aj to mi hlasi, ze cikal..

moja otazocka... tie co pouzivate na doma stvorce +- nas vek... kolko ich mate, resp. ako dlho vam tento pocet vydrzi? dik...
uz 2-3krat som prala len len, ze nam vysli plienky.... dokonca som obetovala nocnu bambusku - lebo som nemala co dat na den 😎

katka888
13. mar 2012

@sladkasue
nasa ked mala rok a pol tak jej stvorce uz nestacili vobec