Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

zuzanamolnarova
14. apr 2012

@lyongirl ja mám anavy flisáky. sú super 🙂 dávam ich na noc so striedačkou s vlniakmi - nám zatial nerpevlhli, nepretiekli 🙂 neodporúčajú sa na väčšie deti pri sedení či v nosičoch lebo môžu prevlhnúť 😝

juliam
14. apr 2012

@lyongirl anavy flisáčiky používame na noc a sme spokojní. ako píše zuzkamolnarova, môžu prevlhnúť tlakom, ale malý spáva na chrbátiku a keďže ciká dopredu, tak je to v pohode 🙂
@ginepra aký druh plienok by si chcela? napr. TB Easyfit, Anavy Easy, Wonderoo V2...

nenocka
14. apr 2012

@lyongirl nie, nemyslela som LL kapsovky 😉 vkladačky mám tiež tieto http://www.ekoplienky.sk/product/little-lamb-ba... a používala som ich ako mirka @ekoplienky na obyčajný štvorec, keď som predpokladala, že bude napr. dlhšie spať a štvorec by to nepotiahol. tie veľké-veľké 😀 , čo sa dajú poskladať na tretiny nemám. takúto veľkú mám od bambi roxi (2ks). žienky odporúčajú aj tieto, vraj sú výborne savé https://www.modrykonik.sk/shopy/plienky/jn6k/ba...

@handricky ja viem, kde ich kúpiť 😉 len som myslela, že v tom článku sa píše, že plienky by sa nemali prať v skutočnom mydle a bupi vložky majú 80% podiel mydla... idem kuk ten link... ďakujem 🙂

zdraveplienky
14. apr 2012

@ginepra ja ti odporucam vyskusat Rumparooz - su to americke plienky, velmi dobre a kvalitne, najdes ich tu 😉 http://www.zdraveplienky.sk/product/rumparooz-o...

zdraveplienky
14. apr 2012

@lyongirl LL stvorcovu plienku zlozenu na tretiny tiez odporucam do kapsovych plienok ako vkladacku a tu mensiu obdlznikovu odporucam pridat k stvorcovej plienke, u nas bude pocas tyzdna latkoviek na ne zlava 😉

tikivikiniki
14. apr 2012

@zdraveplienky Kedy bude ten týždeň látkoviek?

liviapeto
14. apr 2012

baby, poradte mi pls - prisli mi Pop in plienocky a chcem ich dat prat, no neviem ako mam chranit ten suchy zips. Bambi roxy co mam sa da pekne zapnut a tu to neviem :( ci som len blondinka 🙂 ?

ginepra
14. apr 2012

@juliam neviem... porad, co sa oplati... ja mam vela stvorcov, tak frcim na nich ale rychlo sa precikaju
mam aj bmb prefoldy, site plienky od katky, asi troje BG V3, potom 2 nejake uz neviem ako sa volaju (take jednovelkostne pomerne save) --- tie vsetky su super, ale potrebujem viac takychto jednoduchych, aby som ich tocila stvorce uz nestihaju...

ginepra
14. apr 2012

@zdraveplienky dakujem za tip. no vkladacky z mikrovlakna sa mi zdaju slabe. mam od BG a velmi malo ich pouzivam...

zfidorka
14. apr 2012

@liviapeto ked nemaju zaklapky tak zapni dopredu, ako sa zapina plienka ked je na babatku...

@tikivikiniki 16.-22.4.

juliam
14. apr 2012

žienky čo máte e-shopy, dúfam, že ste na týždeň látkových plienok dobre zásobené, lebo to bude iná nákupná horúčka. ja už mám riadny zoznam. sa tešíííím 😀
@tikivikiniki teraz od pondelka 16.-22.4.
@ginepra dávaš bambusové vkladačky na štvorec?

zfidorka
14. apr 2012

@ginepra bmb vkladacku maju napr. wonderoos V2

janulkan
14. apr 2012

@liviapeto pop-in maju na zadnej strane co ide ku chrbatiku taku bielu cast kde sa maju pripnut suchace 🙂

peluskovo
14. apr 2012

@ginepra ako pise
@zfidorka vynikajuce su wonderoo, ja som davala wonderoo vkladacku do kapsovky bum genius a bola to teda spolahliv aplienka, a ak riesis strih, ze je mensi tak vynikajuci strih ma kapsova little lam, vel 2 postacuje aj na vasie babo, mame aj ine farby ako biela , ale na nete to bude az v pondelok 🙂

ekoplienky
14. apr 2012

@juliam 🙂

zdraveplienky
14. apr 2012

@tikivikiniki tak ako napisali ine baby, zacina od pondelka 🙂

zdraveplienky
14. apr 2012

@ginepra tieto vkladacky su dost save, koniec-koncov sa daju pouzit aj ine vkladacky, myslela som skor na samotnu plienku, ze je kvalitna, hebka 😉

zdraveplienky
14. apr 2012

@juliam my teda sme zasobeni a tiez sa tesime 🙂

liviapeto
14. apr 2012

@janulkan
@zfidorka dakujem krasne

nenocka
14. apr 2012

@handricky pravdu si mala s tým flaušom 😉 je to flís, fleece => http://ekozahrada.blog.cz/1202/nevylecitelna-po...

nenocka
14. apr 2012

Baby, pred nejakým časom (mesiac-dva, možno aj tri 😀 ) tu písala nejaká mamina, čo sa zaoberá spánkom, spánkovými návykmi... neviete mi poradiť nick? 😵 Ďakujeeeeem 😵

blovitc120
14. apr 2012

@nenocka je to layla84

nenocka
14. apr 2012

@blovitc120 vďakaaa 😉

zuzanamolnarova
14. apr 2012

@lyongirl aj ja ti dávam do pozornosti tie babmusové vkladačky čo ti hodila @nenocka. Ja z nich už mám kopu, sú suprové - naozaj veľa nasajú a za takú cenu!!! - obchod nr.1 😀
nájdeš ich v e-shope @handricky, - naozaj len odporúčať viem 🙂 🙂 🙂

siss_sz
14. apr 2012

baby, kedy je ten tyzden latkovych plienok? bionos hlasi, "ze uz teraz, ale ine este nehlasia... chi...
dakujem... 😉

majka1981
14. apr 2012

@siss_sz od pondelka je ten tyzden

siss_sz
14. apr 2012

aha, uz vidim..od pondelka...
pardon, ze otravujem 😉

mary939
14. apr 2012

@janulkan mas skusenosti s plienkami pop-in?

susul
14. apr 2012

@mary939 ja pouzivam plienky pop in (teda okrem inych), co ta zaujima?