• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

16. novembra 2016 
@luciferkax ahoj, ďakujem za odpoveď, ja som ich nemala v pláne kupovať, ale nakoniec som si včera 2 na skúšku objednala, no jednoducho som neodolala :grinning:, tak som rada, že si s nimi spokojná, dúfam, že budem aj ja, za takú cenu niet o čom :slight_smile:
16. apr 2012 o 11:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
16. apr 2012 o 11:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vie mi niekto napísať, ktoré stránky majú tú akciu s plienkami? Viem, že peluskovo, latkoveplienky a ekoplienky, aké sú ešte nejaké iné stránky?
16. apr 2012 o 11:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj zdraveplienky som našla...
16. apr 2012 o 11:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lyongirl aj my bionos.sk máme akcie
16. apr 2012 o 11:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
baby na starsich (chodiacich) detickach pouzivat flip stay dry vkladacku alebo uz len tu organic vkladacku? rozmyslam co sa mi oplati viac dokupit :slight_smile:
16. apr 2012 o 11:40  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janulkan toto sa iste oplatí, len a len odporúčať viem, kvaltiné, extra savé:
http://www.modrykonik.sk/shopy/plienky/jn6k/bambusove-plienky-vkladacky/
ja som dnes zase doobjendávala :slight_smile:
16. apr 2012 o 11:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@peluskovo bludila som v starsich spravach a nasla som, ako si mi pisala, ze na noc mam davat nohavickove plienky. teraz ale neviem, preco prave nohavickove, ake vyhody maju na noc?
16. apr 2012 o 11:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby, koľko stáli nové vrchné nohavičky Tots Bots tá staršia verzia, tie jednoduché?
16. apr 2012 o 11:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sima.p: Stáli 11€.
16. apr 2012 o 12:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
16. apr 2012 o 12:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mary939: Odpoviem, ak môžem. Na noc sa odporúčajú noahvičkové plienky, najlepšie bambusové, pretože sú najsavejšie.
16. apr 2012 o 12:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzanamolnarova tam mi ale chyba trosku stay dry na den :slight_smile: aj ked mojmu dietatu je to jedno co ma v plienke :grinning: asi pouvazujem nad tym... :slight_smile:
16. apr 2012 o 12:14  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ekoplienky a nestaci dovypchavat kapsovky? ci potom su prilis hrube?
16. apr 2012 o 12:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mary939 ak sa mozem pripliest i ja :D. Na noc mam odskusanu WOndero kapsovku a potiahla v pohode, ale noahvickove podla mna nasaju viac, predsalen su usite cele zo saveho materialu a pekne sa nacucaju, pripadne sa tam da pekne strcit este sava vrstva naviac. Narozdiel od kapsy tam, ked to chces napachat poriadne tak male babo obcas skonci dole hlavou z toho baliku na ritule.:slight_smile:
Ja som nocne latkovanie vzdala, plienky to zvladali, ale pokozka maleho nebola zrovna v pohode z pobytu v celonocnej ocikanej plienke a ja kojim pospiacky a prebalovat sa mi faaakt nechce takze riesime ekojednorazovkami noc, ale raz sa mozno opat odvazim a pustim sa do latkovania na noc.....
16. apr 2012 o 12:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mary939 ja tiez odporucam na noc radsej nohavickove, nasaju ovela viac ako kapsovka hoci aj dovypchata
16. apr 2012 o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@susul
@zdraveplienky tak mi ale budete musiet poradit, ktore nohavickove a co k nim dokupit....
16. apr 2012 o 12:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janulkan no ale ani organic nemá stay dray, či? :grinning:
16. apr 2012 o 12:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
16. apr 2012 o 12:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mary939 skús bambi roxy, je to nová slovenská značka a teraz je na nich tiež akcia - sú dobré - porovnatelné s anavy či tot bots bambozle strech
16. apr 2012 o 12:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mary939: Kapsovky, ak veľmi dovypcháš, tak začnú odstávať a môžu pretekať okolo nožičiek.
Dobré nohavičkové sú: Tots Bots stretch, Anavy, bambi roxy, Bum Hugger.
16. apr 2012 o 12:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aká plienka je naj do nosiča alebo šatky? :confused:
16. apr 2012 o 13:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby poradíte mi? Ja len začínam s látkovaním,tak neviem,dajú sa separačné vložky či kúpiť aj v kamenných obchodoch? Ja som už pobehala všetky okolitné obchody,drogérie a nikde som nenašla. Zatial to vidím len v internetových obchodoch,ale všade je strašne drahé poštovné.
16. apr 2012 o 13:03  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mary939 ja ma odskusane tots bots babozole - ta je fajn, vela vydrzi ale je taka mohutnejsia, babylucy bamboo - tiez znesie vela, ale je to bambusove frote a je take tvrdsie na dotyk a robi strasne velku ritku, anavy - tie su super makkulnke, ale nevydrzia cele plienkovanie i ked su jednovelkostne, synator bude mat 7 mesiacov a cca do 9 kg a uz mu ju zapinam nezmensenu. Teraz som si objednala Bambi Roxy, baby ich tu chvalili tak idem vyskusat sama som zvedava, ze ake budu.
16. apr 2012 o 13:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tikivikiniki skus pozriet i tu na bazariku, niekedy baby predavaju separacne vlozky do plienok. Inak ja som oprala vlhcene utierky co mi ostali a tie som tiez vyuziala na tento ucel, ale nie je to uplne ono.
16. apr 2012 o 13:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ramzesa: Podľa mňa BG v4.0.
16. apr 2012 o 13:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mary939
nohavickove, ako baby uz opisali , su vhodnejsie,lebo je tam oela viac saveho materialu ako pri kapsovkach / cela plienka je zo savejsieho materialu,
vynikajuce nohavickove,ktore tu vacsina odporuca: tots bots bamboozle, anavy bambusove, bambi roxy, ja mam vynikajucu skusenost aj s pastelkami / http://www.peluskovo.sk/latkove-plienky/haipa-daipa-pastelka-bio / a aj little lamb mam rada, ale najiac pozit je na tots bots bamboozle, anavy a najnovsie bambi roxy
najcastejsie ale u nas pouzivam flexitots, lebo nie je taka objemna ako bamboozle, ja v noci prebalujem cca 1 x, cize nemam s nou odskusanu celu noc.

@tikivikiniki
niekto tu spominal, ze nieco videl aj v DM, kamenny shop je v BA, ak si z ineho mesta skus si zistit, ci nom nie je eshop a dohodnut sa, u nas je napr dorucenie vramci mesta zadarmo pre vsetky objednavky / aj jednu snap sponku :grinning: /
16. apr 2012 o 13:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Potrebovala by som poradit, co dokupit. Hlavne by som chcela nejake kapsovky , AIO a na noc plienky. Ake, to si necham poradit, co ste mi uz napisali :slight_smile:, ale hlavne pocet by ma zaujimal.
Toto mam:
stvorce: popoliny 15ks nebielene, Kikko bambusove 3ks, a cez 20 ks bielych stvorcov no name este po starsich
LL kapsovky vel.1 -2ks
Disany zaväzovacie-3ks
BL classic SML-10ks
BL organic SML-2ks
vkladacky BL cca 10ks
vkladacky LL tie uzke cca 6ks
PULky:Flip-3ks, BabyLucy -XS,S,M
a doma site HD-asi 3ks
Dakujem :slight_smile:.
16. apr 2012 o 13:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ekoplienky @ramzesa bg v 4.0 do satky urcite nie - iba ak tak na zaciatku pri novorodencovi, neskor to nestiha - je dost uzka, nesaje tak vela. skorej nohavickove a na to pulky. mam to odskusane - bg a aj flipky VZDY predtiekli!
16. apr 2012 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok