• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

26. septembra 2016 
@majka1981: Ja som BG kapsovku používala do nosiča a vyhovovala mi.
16. apr 2012 o 14:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@majka1981 dakujem a ake nohavickove a ake pulky odporucas? Lebo mam zatial len Flipky a od Babylucy vrchne nohavicky.
16. apr 2012 o 14:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ekoplienky vyskusam aj tu, ved ak by sa neujala do nosica, tak sa vyuzije mimo nosic :slight_smile:. Inak ako dlho trva dodanie tovaru z eshopu, ak je tovar na sklade? A je to rychlejsie platbou na ucet alebo dobierkou? :confused:
16. apr 2012 o 14:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ramzesa
AIO: easyfit, anavy easy / easyfit nasa najoblubenejsia uz od narodenia,m nerobila mohutny objem na zadocku
kapsove: BG 4.0, wonderoo v2 ale uz by om nebrala minky verziu, prevacsie dieta little lamb - prisiel mi prakticky strih na starsie dieta /
nohaickove. tots bots bamboozle, bambi roxy, pre mensie nerobi elky objem flexitots, je strihoo podobna ako easyfit, a pastelka od haipa daipa vyssie som dala link /

pocet podla toho, ako casto peries, rataj priklad 2 kapsovky / AIO na den - rano vonku, poobede vonku - pranie kazdy 3ti den + den rezerva na susenie = 2 ks na 4 dni = 8 ks
nohavickove, ak v noci prebalujes, tak taka ista matematika :slight_smile:
16. apr 2012 o 14:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ramzesa: Ak je tovar skladom, tak dobierku posielam nasledujúci pracovný deň. A pri platbe prevodom, nasledujúci pracovný deň po pripísaní platby na účet.
16. apr 2012 o 14:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
16. apr 2012 o 14:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ramzesa my tiez vacsinou posielame na druhy den, ale mali sme zakaznicku, co si objednala a na druhy den mala plienky doma (takze po dohode je vela veci moznych :wink: ) a rychlejsie je na dobierku, lebo inak musim cakat, kym pridu peniaze na ucet, az potom mozem poslat
16. apr 2012 o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
a tie Bumkins AIO su ake?
16. apr 2012 o 14:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ramzesa Bumkins dovazame z Ameriky, tie AIO su nieco medzi kapsovkou a klasickymi AIO, maju vkladacku, ktora sa vytahuje pri prani alebo schnuti, zlozena z bambusu a bavlny, celkovo sa dobre predavaju
16. apr 2012 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ramzesa
ja mam bumkins AIO - su na rovnakom systeme ako easyfit, strihovo mi pridu trosku vacsie, saci jazyk ma vacsi podiel bambusu, no pokrytie bambusivej casit pri pokozke dietata je uzsie, cize po bokoch je viac umelinka , easyfit ma bambus skro az ku svom, ale co mi prislo menej prakticke ako easyfit je vkladanie toho chobota dnu, ked mam plienku nastavenu na 10 mes dieta, tak ked dam dnu chobot, trci z neho dost velka cast, takze ho skladam na 3x a tym padom ma vpredu viac vrestiev a na chrbatiku ziadnu, lebo ked je poskladany chobot na 3 casti, ta je zas kratsi ako to vnutro :grinning:
cize easyfit by som povedala od narodenia a bumkins pre starsie deti, kde easyfit uz moze byt tak ze LTT
16. apr 2012 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ekoplienky zakolko mi asi pride faktura ked platim prevodom?
16. apr 2012 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monuska342 : Určite v ten istý deň ako si poslala objednávku, ak je objednávka poslaná do 20.00. Objednávky po 20:00 - faktúra príde nasledujúci deň.
16. apr 2012 o 14:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
chcela by som sa niekoho spytat na tu AIO kapsovku REAL EASY :slight_smile: mate ju niekto, resp. baby co ju mate v shopoch... v porovnani s V2 sa mi zda taka ista len ma 2radave zapinanie a tensie vkladacku?
alebo este v nieco je ina?
dik za skore odpovede, lebo po nej poskulujem:slight_smile: i ked asi by som ani nemusela :slight_smile:
16. apr 2012 o 14:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ekoplienky objednavala som uz rano ale platit budem az zajtra.....kedy mi asi dorazi objednavka?
16. apr 2012 o 14:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monuska342: Ďakujem za objednávku. Spracovávam ich postupne. Hneď ako sa dostanem k Tvojej objednávke, Ti v maily prídu info o odoslaní plus faktúra.
16. apr 2012 o 15:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ekoplienky vase akcie sa mi najviac pacili :slight_smile: len som objednala za 49 eur a teraz pozeram ze nad 50 eur je neaky darcek ...nieco mi uz prislo ale faktura este neprisla
16. apr 2012 o 15:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja si uz pisem zoznam... asi naj je objednat po jednom kuse na skusku, alebo? :confused: Asi to tu este supnem, nech mi to skritizujete :sweat_smile: .
16. apr 2012 o 15:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ramzesa do nosica som malej davala BG 4.00, plienka je to super, aj strihovo /uzka podla mna nie je.. je to priemerna sirka medzi nozickami.. viac ako 17cm ma malokotroa plienka) ale uz by mohli pani z USA do nej navrhnut bambusove vkladacky :wink: pokial to neurobia, je dobre tie mikrovlaknove vymenit za bambusove, alebo aspon jednu z nich.. pri malej sa mi osvedcilo davat original mikrovlaknovu tu vacsiu a na to dlhy sliz 13x60 v 3 vrstvach zlozeny napoly :slight_smile: takto nikdy nepretiekla :wink:
16. apr 2012 o 15:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@monuska342: Ďakujem. Darček pošlem. :slight_smile:
16. apr 2012 o 15:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@peluskovo z plienociek, co su u vas v akcii sa mi zapacili BG onesize 4.0 a aj BG organic Day pack. Je medzi tymito dvoma nejaky rozdiel, ktore by si mi odporucila. Tiez neviem, ci uprednostnit patentky, alebo suchy zips...
16. apr 2012 o 15:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ramzesa najlepsie je zobrat 1-2 ks na skusku, lebo nevies ze ako babatku sadnu strihovo...
16. apr 2012 o 15:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mary939
rozpisala som v IP :slight_smile:
16. apr 2012 o 15:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ekoplienky Mirka, mňa tiež zaujali tie AIO real easy :slight_smile: všetky sú v minky prevedení?
16. apr 2012 o 15:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sladkasue
@nenocka : Podľa mňa bude menej objemná ako wonderoo a aj o čosi menej savá.

@nenocka : Máš záujem aj o pul prevedenie?
16. apr 2012 o 15:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nenocka
real su aj v nie minky prevedeni :wink: / http://latkoveplienky.com/content/real-easy-vel-m - farby seaspray, soft green, soft blue , sunshine /
16. apr 2012 o 15:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@peluskovo díky, Katuška :wink: a tvoj názor na ne?
16. apr 2012 o 15:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nenocka
systemom porovnatelne s easyfit a osobne preferujem prave ten typ aio s vyberajucim chobotom, rychle schne, lahko sa sklada, viacvelkostna plienka lepsie sadne dietatu, ako pise Mirka, budu sihlejsie ako wonderoo, sice nemaju bambus, ale ten chobot urcite poskytne dobru savost, prehnes si podla potreby ...
16. apr 2012 o 15:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby vy tu s tymi real easy neprovokujte .. :slight_smile: nemat 200 plienok a asi tolko materialu na ne, tak uz su v kosiku :grinning: :grinning:
16. apr 2012 o 15:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@nenocka
co sa tyka dvojradoveho zapinania, pri vike som ocenila na little lamb, napr wonderoo jej uz na rok a tristvrte boli tak na boky a ono tak nesadlo ako pri little lamb
real mi pridu pomer cena vykon ako little lamb kapsovky, dobre , za rozumnu cenu
16. apr 2012 o 15:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojec
ved to :grinning:
13 ci 14 kapsoviek a AIO, 12 vkladaciek a vv plienok, cez 40 stvorociv, zo 10 nohavickovych, asi 8 vrchnych pul a 5 vlniacikov / esteze sme z 2 vyrastli / a ja si uz prajem dalsie dieta, lebo mi to tu stoji :grinning:
16. apr 2012 o 15:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (5)
Choď na stranu:   Zruš