• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

25. septembra 2016 
@tatya
ja som za tots bots
18. apr 2012 o 19:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anelisa ja som tu Lou Bambou videla naživo, je úžasne makučká, jemnučká, celá bambusová...
ja som si kúpila odtiaľ TE2, pozri príspevky vyššie, je tam môj malý odfotený v TE2 a príspevok vyššie je odfotený malinký v Max Bambou emoticon
18. apr 2012 o 19:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tatya suhlasim s peluskovo jednoznacne tots bamboozole stretch, je aj mohutnejsia ako anavy a hlavne vydrzi aj na vacsie dieta. Nas maly ma cca 7 mesiacov do devat kil a uz mu ju davam nezmensenu emoticon , takze o chvilu nam bude z nej trcat ritula.
18. apr 2012 o 19:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tunylyk Matka ktore si nakoniec objednala? Ja rozmyslam nad tou real easy co je teraz za polovicu a bambusovou bambi roxy na noc
@ekoplienky Mirka, takze aj ked je v real easy ta bavlnena vkladacka prisita da sa to dovypchat bambusom? Nie je prilis bedrova ako wonderka? Je rozdiel medzi minky a pul tak ako pri wonderkach? vdaka
18. apr 2012 o 19:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anelisa ja ju mam, zatial som ju prala len 3x, ale som spokojna emoticon Mam aj Max Bambou, pozri o par prispevkov vyssie, su tam 2 foto mojho syna (21 mesiacov) v plienocke
18. apr 2012 o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anelisa, @lindauciatko súhlasím so @zojec za tú cenu sa určite oplatí. Dá sa dovypchať bambusom, takže savosť nebude problém a keďže je viacveľkostná je určite vačšia ako jednoveľkostné zmenšené na jednotlivé veľkosti. Rozdiel minky a pul bude ako pri wonderoo. Aj keď ja som používala wonderoo minky a nepretekala mi.
18. apr 2012 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lemurko tvoj nick mi v bazari bol nejak podozrivo znamy... emoticon
Prosimta a co si davala na noc - flipku ci nohavickovu plienku + pulky? Ja planujem davat novosklad + pulky, mozno flisaky. Flipky nemam a ani nebudem mat...
a pouzivala si aj kapsovky? Tiez to odstavalo?
18. apr 2012 o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lyongirl no ved za tú cenu, mám doma aj drahšie plienky, asi tri, ale tie tak ensadli, ako tieto :D daj potom vedieť, ako si spokojná :D
18. apr 2012 o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luciferkax no dúfam, že nezabudnem, lebo plienky ešte doma nemám a kým sa pár krát operú aby dobre sali, snáď fakt na teba nezabudnem emoticon
18. apr 2012 o 21:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@labutka na noc som vobec nedavala latkovky zatial. Ked bol uplne malicky, tak som mu davala tu snuzu aj cez den a vtedy som ju zapinala na flipku. Na kapsovku sa mi to davalo tazsie, lebo je ta latka pri brusku sirsia. Na nohavickove neviem, asi by drzala na tych vrchnych gatkach, ale asi by bol problem aby dociahla na brusko, kedze to je pri snuze to najdolezitejsie, aby sa tou spickou stale dotykala bruska a snimala pohyb. Ak je dalej, nevie snimat nic a potom zbytocne pipa. Ked bol malicky uplne krpatucky, tak poriadne nedrzala ani na tych pamperskach. Lebo aj tie najmensie mu boli obrovske.
18. apr 2012 o 21:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tatya Tots bots je super.
18. apr 2012 o 22:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@peluskovo @susul @juliam dakujem krasne za odpovede, este musim ist do nejakeho kamenneho obchodu si tie plienky ohmatat emoticon ale 3x za tots bots ma asi presvedcilo emoticon
18. apr 2012 o 22:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojec tak teda vyskusam :o)
18. apr 2012 o 22:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tatya budeš určite spokojná emoticon aj anavy mám rada, ale už nám budú pomaly malé, takže už len jedine anavy XL.
18. apr 2012 o 22:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No tak toto je vysoko navykove emoticon emoticon emoticon !!! Objednala som Wonderoo V2, BG onesize V 4.0, LL bambusovu, Bumkins a Real easy... To by mi uz mohlo aj stacit emoticon . Ale ked tie plienocky su take uzasne emoticon .
19. apr 2012 o 00:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte! má niekto skúsenosti s plavkami Charley Banana?
19. apr 2012 o 00:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tatya ahoj, kde su na tie dve plienocky zlavy? Mas tip?
19. apr 2012 o 07:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ikuza
každý eshop s látkovými plienkami má tento týždeň zľavy emoticon
19. apr 2012 o 08:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojec @ekoplienky ved to, ze tu cenu asi kupim aj ked nepotrebujem emoticon emoticon emoticon
@lyongirl @sonkab dakujem, aj TE2 vyzera dobre, ale ta uz stoji dost. Sice nevyuzivam ani vsetky plienky, ktore mam doma, ale premyslim, mozno vezmem aj tu lou bambou do zasoby, ved co ked ju budem nahodou potrebovat? emoticon emoticon
19. apr 2012 o 09:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@anelisa ani nepis.. tiez som sa zobudila s takymi zajacimi umyslami, ze aj ked netreba.. jedna by ma nezabila emoticon
19. apr 2012 o 09:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@zojec co jedna, aspon dve.....ved co ked budu nahodou uplne super a budem si potom buchat hlavu, ze som len jednu kupila emoticon emoticon emoticon
ale Ty si vies usit krasne originalne plienocky, tak neviem, ci by som taketo tuctove kupovala na Tvojom mieste emoticon
19. apr 2012 o 09:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anelisa a vies ze uz mam 2 v kosiku?? ale este si to rozmyslim emoticon emoticon ide mi hlavne o tu cenu, lebo za taku cenu si ich ani neusijem emoticon
19. apr 2012 o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojec,
@anelisa emoticon
Táto téma by sa mala premenovať na Plienková mánia. emoticon
19. apr 2012 o 10:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (5)
@ekoplienky no pekne, tak uz mas objednavku emoticon emoticon emoticon a to som uz skoro rok nekupila ziadnu plienku, ale ved nech aj maly ma nejake nove a znackove emoticon
19. apr 2012 o 10:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zojec: Ďakujem. No nehovorím, že mánia. emoticon
19. apr 2012 o 10:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojec zajacie umysli? emoticon Ja som mala vcera v noci uz taky plny kosik, ked som zrazu zacala mazat. A rano som sa zobudila, ze a predsa este aspon jednu plienku chcem. emoticon resp. chcem vela, ale aspon jednu este objednam, ak sa da emoticon . Urcite sa mi o tych plienkach aj snivalo emoticon .
19. apr 2012 o 10:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ramzesa Bumkins si objednala od nas?
19. apr 2012 o 11:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zdraveplienky áno emoticon . Už som ich aj vyprala, akurát schnú.
19. apr 2012 o 11:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zdraveplienky a ake su tie plienky Cover?
19. apr 2012 o 11:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ramzesa tak nech dobre posluzia emoticon
19. apr 2012 o 11:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš