• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

16. novembra 2016 
@ramzesa ako to myslis? ci su dobre?
19. apr 2012 o 11:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ramzesa snivanie s plienkami poznam :D ale neboj, to prejde :grinning: ale budes si musiet najst inu "zavislost" ja som vymenila za nakupovanie latok :grinning: :grinning: teraz neviem co je lacnejsie :confounded: radsej som mala zacat zbierat servitky :grinning: :grinning:
19. apr 2012 o 12:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@zdraveplienky dakujem :slight_smile:. Tie plienky som myslela, ze ako funguju :slight_smile:. Ci ako AIO alebo kapsa...
@zojec servitky som uz zbierala :sweat_smile: , latky tiez nakupovala, len cas sit nejak nebol a nie je :sweat_smile: . Asi zacnem zbierat sklenene gulicky, tie este u nas neboli :sweat_smile: .
19. apr 2012 o 12:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte mam otazocku pokukujem po plienocke real easy len sa mi ta cena nezda nie su dobre? ja totiz nemam takmer ziadne original a chcela by som aspon jednu AIO poradte prosim
19. apr 2012 o 12:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@wewe22 dobre su.. :slight_smile: ale je tyzden latkovych plienok, tak je na ne akcia.. :slight_smile: kazdy rok jeden tyzden byva akcia na nejake plienky.. teraz to "vyhrala" tato plienka.. min. rok, alebo 2 dozadu to bola napr. BG kapsovka :wink: kludne do nech chod, bude fajn :wink: ja som tiez prave 2 zakupila.. a teda plienok tu mam za 2 sufliky :grinning:
19. apr 2012 o 12:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievcata dnes mi prisli prve latkove plienky, co som objednavala z bazark.Na nove estelen cakam, ale ide o to, ze ked ne to kukam, tak pomaly ale isto zacinam mat z toho obavy :slight_smile:. aj ked sa na to velmi tesim, ked pozeam na tie plienocky tak nechapem ako do toho budem balit :DDD
19. apr 2012 o 12:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@indys aj mne dnes prisli z ekoplienok a su super :slight_smile: ale uz by som sa mala krotit lebo uz mam obrovsku vybavu....asi aj na dvojicky :slight_smile:
19. apr 2012 o 12:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ramzesa a nestretli sme sa nahodou vcera pri "osobnom odbere"? :wink:
cover su vrchne nohavicky, ani AIO ani kapsa, tie su bud na nohavickove alebo do nich idu stvorce ci vkladacky
19. apr 2012 o 12:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zojec no ved aj ja toho mam uz dost a MM uz ma mozno z domu vyhodi :grinning: ale mam este nejaky pul a chcela by som si usit este AIO ale ziadnu nemam tak neni podla coho
19. apr 2012 o 12:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@indys neboooj, ja som tiez mala obavy, hlavne zo stvorcov a novoskladu, ale zaroven som sa na to tesila. Najhorsie bolo zacat, potom to uz ide samo :wink: . Uz aj jeden zazitok mam od Dr. :sweat_smile: , resp. od jeho sestricky :sweat_smile: , kukala na tu nohavickovu plienku ako puk. Ze to co potom s tym robite? Periete to? :confused: :sweat_smile: A o PULkach si myslela, ze to su postolky :sweat_smile: . Ze toto dajte dole a nechajte len tu pampersku :sweat_smile: . Nabuduce beriem AIO :sweat_smile: .
19. apr 2012 o 12:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@monuska342 ta ja nemam este nic teraz prve, ja som cakala na tyzdenlatkovych lienok a v pondelok so objednala co som chcela a terat sa uz neviem dockat kedy pridu ze sa budem vytesovat :slight_smile:) no len to prebalovanie bude zo zaciatku dora sranda
19. apr 2012 o 12:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ramzesa ked teraz uz skoro kazdy bali do pampersiek tak sa jej ani necudujem. no aspon je potom veselo.
19. apr 2012 o 12:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zdraveplienky ano stretli :slight_smile: . Myslela som si, ze cosi "navrch" podla toho nazvu, len na obrazku to vyzeralo dost nafuknuto :slight_smile: . Inak ma velmi potesilo, ze aj Kosice maju eshop :wink: .
19. apr 2012 o 12:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@indys aj ja sa uz vytesujem :slight_smile: tiez som cakala na tyzden latkoviek no to by bolo aj pri jednorazovkach ja si pametam ze som ju malemu zapla z opacnej strany :slight_smile: ani neviem ako sa mi to podarilo....nuz prvy pokus o prebalenie :grinning:
19. apr 2012 o 12:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@indys no kedze to bolo na ortopedii, tak som sa jej aj cosi ohladom babysatky pytala... odpoved?... neviem o akej satke hovorite :confused: . Tie pampers pochopim, ale babysatku, co tu je uz par rokov... to tam nikto s nou neprisiel? :confused:
19. apr 2012 o 12:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ramzesa juuuj a ja som priniesla nalepku pre dievcatko a vidim, ze mas 3 deticky :unamused:
obrazky su kopirovane z original stranky... ale je to obycajna PULka :slight_smile:
19. apr 2012 o 12:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@monuska342 mne sa to podarilo teraz pri tretom s tou 1raz., len som ju nezapla :grinning: , kukala som na to ako puk a potom mi doslo, ze to mam naopak :sweat_smile: . Myslim, ze to bolo niekedy v noci :confused: .
19. apr 2012 o 12:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@indys
@ramzesa
nasa Dr. tiez nic take nevidela, so sestrickou sa cudovali, ze ake su to plienky a ze vraj nikto, kto k nim chodi, take nema :confounded:
19. apr 2012 o 12:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zdraveplienky nevadi :slight_smile:, uz nalepku na aute pre starsich mame :wink: . A dakujem za take skore dodanie :slight_smile: .
19. apr 2012 o 12:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zdraveplienky chce to reklamne letaciky a poroznasat po cakarnach :slight_smile: .
19. apr 2012 o 12:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ramzesa horsie je ze u mna to bolo cez den :grinning: a tak som sa tomu cudovala :sweat_smile:
19. apr 2012 o 13:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@wewe22 no neviem, ci tato bude vhodna na okopcenie... asi by som podla nej nesila, aj kvoli tomu, ze su len jednovelkostne.. a tie co mas doteraz nasite, si sila podla coho?
19. apr 2012 o 13:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A ja mam doma vyse 2tyzdnovu slecnu, ale kedze som prisla z nemocnice totalne grogy a vladala som len kojit a vymenit jednorazovku (aj to nie vzdy) a vsetko ostatne robil manzel, tak sme este na jednorazovkach... ale sily sa pomaly vracaju a zbieram odvahu. Len mi je luto ze ten tyzden je uz teraz, lebo som nemala este sancu poskusat na malej veci... :D
19. apr 2012 o 13:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ramzesa
kosice maju uz davno eshop s osobnym odberom zadarmo :wink:
kuk k nam
19. apr 2012 o 13:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zojec strih som si spravila povodne z elas konopnej a uska ako BG a podla novodou na nete som to dotiahla na kapsu a tak rozne
19. apr 2012 o 13:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@peluskovo super :wink: . Tak to ma potesilo :slight_smile: .
19. apr 2012 o 13:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ramzesa letaky uz riesime, ale vdaka za tip :slight_smile:
19. apr 2012 o 13:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ivanka.7 no gratulujem, tak to este si daj oddych a potom sup na to:slight_smile:
19. apr 2012 o 13:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte. maminky,ktore mate skusenosti s plienockou little lamb bamboo, napiste mi prosim ake mate s nou skusenosti. Dakujem. A plienocka tots bots easyfit fialova, myslite ze mi bude pustat farba? Vsetky ostatne plienky mam svetle, kremove.
19. apr 2012 o 13:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@peluskovo s osobným doručením vrámci Košíc ZADARMO alebo :wink: nie?
19. apr 2012 o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok