Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

ivanka.7
27. apr 2012

@zfidorka davala som dnes stvorec plus dlhu uzku (cize prelozenu na polovicu) home made bambusovo-konopnu vkladacku 🙂 skusim bmb cistu, mam tu 30*30 stvorce aj nejake uzke asi

zfidorka
27. apr 2012

@ivanka.7 mozes aj tu uzku davat... ono ked si zacala len teraz davat latkovky a mas ich len par krat vyprane, tak prirodne materialy este nedosiahli max. savost 😉

zuzanamolnarova
27. apr 2012

naša baculka v real easy 😀

etuska
27. apr 2012

http://www.bambooty.com.au/catalog/product.php?...
mal by niekto zaujem o plienocku Bambooty?takato svetla zlta,minimalne pouzivana,vel. M
ma 2 vkladacky-stay dry+bambusovu,ktore su prisite k plienke.Je super sava,aj na noc,ale nam vobec nesadol strih,je dost bedrovy

kkl82
27. apr 2012

@blovitc120 a to som si myslela, ze moj bubo je ucurany 😀 ale u nas je to skor o tom, ze pusta vela v malych davkach, aj ked niekedy prekvapi aj objemom 😉 ja cez den prebalujem kazdu chvilu a preto ani neviem, kolko ktora plienka vlastne znesie. jedine v noci vydrzi dlhsie...

latkove_plienky
27. apr 2012

@zuzanamolnarova jej to je krasa.
Dnes mi prisli tiez Mka real easy, su krasne...

vavrenka
27. apr 2012

@zuzanamolnarova zuzi, ty mas nadhernu dcerku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zuzanamolnarova
27. apr 2012

@vavrenka diiiiky 🙂 malá michelin bábika 😀

juliam
27. apr 2012

@zuzanamolnarova ty nepokúšaj s tými bumkins AIO 😀
@ivanka.7 ničoho sa neboj, len skúšaj. veď keď preciká, tak preciká. pri ďalšom prebalení už budeš vedieť, čo máš urobiť inak. držím palce 😉

ivanka.7
27. apr 2012

@juliam to, ze daco precika, mi vobec nevadi, trochu ma vydesil ten cervensi zadocek a otlacene na nozickach a brusku... ale skusam dalej 🙂

juliam
27. apr 2012

@ivanka.7 môj malý mával tiež 1-2 mesiace červenšiu riťulu - myslím, že to bolo tým, že detičky často kakajú, tak im to dráždi pokožku. ale keď som na noc dala bambusovú nohavičkovú plienku, pekne mu to do rána pohaslo. a teraz o červenej ritke nemáme ani šajn 🙂 koľko má maličká kg? ja som thirsties dávala hneď č.2, nikdy sme nemali nič otlačené a to je fajný chlapina 🙂

ivanka.7
27. apr 2012

@juliam budem vediet v pondelok, podla nasej vahy doma (nie urcenej na deti) ma cosi lahko cez 4 kila 🙂 thirsties mam jednotky, ale ked bude treba, dokupim si dvojky, to je najmenej a potom na plienky narovno mam dvoje flipky (okrem ineho)

ekoplienky
28. apr 2012

@zuzanamolnarova: Zuzka malá je nádherná. 🙂

ramzesa
28. apr 2012

Aka je panda prefold od babylucy? 😕 Ma ju niekto vyskusanu? 😕

ekoplienky
28. apr 2012

@ramzesa: Vyskúšaný ho nemám, ale príde mi veľmi podobný tomu babyida.

nenocka
28. apr 2012

@zuzanamolnarova nádherná bambulka v krásnej plienočke 😉 sadli?

zuzanamolnarova
28. apr 2012

@nenocka ďakujem, sadli 🙂 robí veľký zadoček ale pod sukničky či satičky bude ideálna 🙂

susul
28. apr 2012

@zuzanamolnarova juj ako zavidim tie suknicky, ja len teplaky pri chalanoch nakupujem 😠
Dievcata, co mate AIO Bumkins, nie je to vsite save jadro moc uzke? Som kukala nejake recenzie na tu plienocku tak sa stazovali na pomerne uzku vkladacku, ktora je dlha a pri mensich velkostiach sa tam zle vklada.

ramzesa
28. apr 2012

@susul ja som si uz nasla system, ako ju tam naskladat 🙂 . V zadnej casti ju zahnem dovnutra a aj mi to tak vyhovuje, lebo mala ked lezi, najviac napiska dole 🙂 . Mne na nej aj dost vyhovuje strih, pekne malej sadne 🙂 . Napr. Wonderoos sa mi na nu nejak nedobre dava 😒 , musi vyrast a aj LL kapsovka nam je volna 😒 .

ramzesa
28. apr 2012

@ekoplienky a vkladacia plienka Bamboo stvorec od Bambi Roxy? 😕

ekoplienky
28. apr 2012

@ramzesa: Tie bambi roxy sa mi páča. Nemajú froté úpravu ako Babylucy, tak nepúšťajú chlpy a sú aj hrubšie, takže podľa mňa budú aj savé.

ramzesa
28. apr 2012

@ekoplienky dakujem 🙂.

janulkan
28. apr 2012

@susul ja davam plienku teraz na stredne patentky a vkladacka je pohode, ja ju naskladam prave dopredu, to nam vyhovuje, ale nam vydrzi len dve hodiny ☹ dovypchata jednou vkladackou potiahla 2,5h (pouzivam na von a to sa obcas flakame aj 3,5h)...ono je pravda ze este je len 2x oprana, tak uvidime...
@ramzesa bamboo stvorce mam doma, davam na noc do Bambi roxy plienocky ale obcas to nevydrzi celu noc (maly spava niekedy az 12h 😀 ) takze pridavam este uzku od nich a to potiahne noc pohode...takze som kupila teraz ine vkladacky a idem ich testovat 😝

ivanka.7
28. apr 2012

Tak dnes kikko bmb stvorce plus bmb-konopna uzka home made vkladacka - 2 hodiny akurat potiahne, ani pulky nie su velmi mokre. Len kazdu plienku musim zaprat zlcovym mydlom, no :D separacky som dnes ani nedavala, aj tak to vcera skrz ne preslo a flaky som mala tiez. Zadocek dnes nie je cerveny, aj sme vetrali pekne na podlozke. Tak uvidim co dalej (a ako dlho sa mi budu dat tie bmb kikko skladat na novosklad, kedze tu viacere hlasite, ze sa rychlo zbehnu na obdlznik).

nenocka
28. apr 2012

@ramzesa
@ekoplienky my ich máme, dávam staršiemu na noc (preložený na tretiny) a nasaje krásne 😉

ramzesa
28. apr 2012

@janulkan no je pravda, ze my sme este malicky 🙂 . Ale ak bude treba, tak dovypcham 🙂 . Boli sme von uz aj 4 hod. a zatial nam vydrzala. Tak uvidime neskor.
A uz som si objednala Sendy ortop. nohavicky aj s nahradnou latkovou castou bez vystuze plus dve vanilky 😅 , neodolala som. Ale rozdiel u tych Sendy cca 4 eura priamo z ich stranky a v zdrav. potrebach 😕 .

ramzesa
28. apr 2012

@ivanka.7 mne este drzia tvar tie kikko 🙂 (ale zatial pouzivam len mesiac). Inac ja nic zlcovym mydlom nezapieram a nemam flaky 😉 . A to som uz aj len na 40 prala 😅 .

ramzesa
28. apr 2012

@nenocka tie BL panda prefoldy alebo bambi roxy?

nenocka
28. apr 2012

@ramzesa bambi roxy veľká štvorcová M-L

mmacca
28. apr 2012

Dnes som malej išla dať prvý raz kapsovku Bumkins a patenty na zmenšovanie sa odopli ešte skôr, než som jej ju založila, vôbec nedržia. Pozerala som druhú, čo máme doma, ešte nepoužitá, tam tie patenty držia aj po potiahnutí. Mám to reklamovať, uznajú to vôbec?