Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

zuzanamolnarova
2. máj 2012

@mimuka ahoj aj som ti chcela napísať 🙂 blueberry versus capri - strih totálne ten istý aj veľkosť je tá istá, len blueberry sú jednoveľkostné a capri dvojveľkostné 🙂 avšak capri sa mi zdajú pre mňa praktickejšie v tom mysle, že my frčíme na štvorcoch či bmb vkladačkách a lepšie sa mi plienočka dáva za tie záklopy ako keby len na samotný pul - ale to je len môj názor 🙂 Tiež sú dvojité gumičky pri nožičkách ktoré bránia pretekaniu. Konklúzia - bueberry lepšie sadnú na nohavičkové ale dajú sa v pohode pužívať aj na klasické štvorce a capri sú ako flipky - len vzorové s dvojitými gumičkami pri nožičkách 🙂 dúfam že sa dá rozumieť tomu čo som chcela napísať 😀

taanak
2. máj 2012

@mimuka @zuzanamolnarova tie capri vyzeraju velmi podobne ako weehuggers, len weeh. mali tie zaklopky z bavlneneho upletu, u tych capri to vyzera, ze ich maju ako flipky - z polyesteru. Vzory su krasne 😉

juliam
2. máj 2012

@zuzanamolnarova čauko, už si objednávala loviky? koľko to vyšlo s poštou? aj ja totižto chcem 😀

ivanka.7
2. máj 2012

ja este vlniaky nemam, ak bude niekto objednavat loviky, zviezla by som sa 🙂

ivanka.7
2. máj 2012

A inak pokracujem a nevzdavam sa, teraz skusam stvorce narovno v pulkach, striedam thirsties, flipky a bumkins 🙂 uz som skusala aj kapsovku, ale strcila som tam 2 vkladacky (zrejme zbytocne) a mala vyzerala ako mravec s kravskym zadkom :D

blovitc120
2. máj 2012

@ivanka.7 ja som zistila, ze stvorce narovno neznasam. Kazdy den aspon raz sa mi nechce dat novosklad a dam len rovno a maly mi vzdy prekaka plienku az na pulky a musim ich prat. V novosklade sa mi to nikdy nestalo, ten udrzi hocijaku naloz a setri pulky. Vlastne tam bez obav davam vlniaky uz skoro mesiac a nemusela som ich este prat, su uplne cistucke.

taanak
2. máj 2012

@ivanka.7 na mesacne babo su 2 vkladacky skutocne vela 😉 Este by mozno stacila samostatne iba ta mensia

ivanka.7
2. máj 2012

@blovitc120 mne sa dnes nechcelo viazat novosklad a mala mi ani raz dnes pri prebalovani neplakala... za to plakala dost kvoli brusku... a ani sa mi neprecikala ani neprekakala, mala som stastie asi 🙂

@taanak no jo, ved mne to doslo 🙂 ale ona teda cika vela, dnes urobila veeelku mlaku na zem, ked som ju len prenasala (co som si dovolila preto, lebo mi asi minutu predtym ocikala naplno podlozku na prebalovanie :D)

vavrenka
3. máj 2012

@ivanka.7 no citam, ze mala enianka chce ist na bkm 😀 😀 😀

vavrenka
3. máj 2012

@vavrenka jejda enianka=elianka

zfidorka
3. máj 2012

@jankka21 pul vrstva sa nemoze skladovat ani susit ked vonku mrzne, takisto ju moze poskodit susenie na slnku alebo na radiatore... pri rucnom prani ju nemozes suchat...

marcelka11
3. máj 2012

Ahojte,
mimo temu ale mal by niekto zaujem pridat sa k objednavke z UK? Blizsie info cez IP.

susul
3. máj 2012

@sonkab dnes mi prisli max babou a na prvy pohlad som milo prekvapena, strih je fajn uzky, su makkulinke (uvidime casom, co sa s nimi bude diat), patentky sa velmi jednoducho zapinaju. Som podla navodu namocila do vody a potom teda operiem na 30tke, tak dam vediet, ci sa nezbehne i napriek dodrzaniu pokynov 😀

tunylyk
3. máj 2012

@ekoplienky Mirka balicek dorazil,dakujeeeem 😉 nadhera 🙂

olivia6
3. máj 2012

zienky poradte prosim: mam Flipky a ked sa maly pokaka, tak ich mam vzdy spinave a musim prat a kedze mam len dvoje, tak nestiham susit :( Davam stvorce a original vkladacky stay dry do flipiek.
Na rozsireni portfolia puliek pracujem, len sa chcem spytat, ci sa vobec da pokakat sa a nemusiet stale prat pulky. Dakujem za radu od skusenych 🙂

tunylyk
3. máj 2012

@olivia6 u nas len v pripade,ze dam novosklad,inak nie,ked dam original vkladacku,pripadne plienku narovno,tak to schytaju aj flipky 😉

olivia6
3. máj 2012

aha, takze novosklad to isti 🙂 no budem sa ho musiet konecne naucit 😀 manzel ho ovlada - je to neuveritelne ale pamata si ho z rodicovskeho kurzu!

tunylyk
3. máj 2012

@olivia6 ja uz skladam aj poslepiacky,ked zberam suche plienky automaticky aj skladam 😉 prvy krat sa mi to zdalo tiez zlozite,ale ked som si to skusila,tak uplna parada 😀

latkove_plienky
3. máj 2012

@olivia6 novosklad a nohavickove plienky

olivia6
3. máj 2012

@tunylyk dakujem za radu, urcite to zvladnem 🙂

@latkove_plienky myslis stvorec na novosklad, nato nohavickovu plienku a este flipky ako vrchne? Lebo ja mam nohavickove len bambusky Tots Bots (tusim) a Little Lamb, na tie musia ist vrchne.

sonkab
3. máj 2012

@susul hej, su presne take, ako si popisala 🙂 Ty mas tiez tu s bielym vnutrom ? Teda z kolekcie 2011? Ked pojdes podla navodu, urcite sa s nimi nic nestane. Ja ich teraz periem normalne na 40 a su stale take makkucke, ako na zaciatku. Dokonca aj to save jadro je stale prijemne, naopak na nohavickovych anavy z klasickeho bambusu mi vnutro rychlo ztvrdlo. Tak daj potom vediet ako ste dopadli 🙂

zfidorka
3. máj 2012

@olivia6 bud novosklad, alebo nohavickovu plienku, alebo zavazovaciu plienku a na to vrchne.. ide o to, aby ti sacie vnutro tesnilo okolo noziciek...

susul
3. máj 2012

@sonkab ano, som ju zobrala, ze vyskusame. Zatial ju macam vo vode a vecer operiem, som zvedava hlavne, ci vydrzi, lebo je fakt super. Normalne lutujem, ze som nezobrala aspon dve, vsak bola za supre cenu.

sonkab
3. máj 2012

@susul ved vyskusas a uvidis, este vzdy mozes doobjednat 🙂

sonkab
3. máj 2012

@susul a aj si ich malinkemu skusala ako sedia ? Budes mu ich zmensovat, ci uz je dost velky na najvacsiu velkost ? Ked budes mat cas, hod aj foto, ako vyzera fotka na takom drobcovi, predsa len ten moj 21 mesacny je uz velky cap 🙂

latkove_plienky
3. máj 2012

@olivia6 @zfidorka odpovedala 🙂

olivia6
3. máj 2012

@zfidorka dakujem, budem skusat 🙂 som zaciatocnik 😉

zfidorka
3. máj 2012

@olivia6 tak nech sa ti v baleni dari a kludne sa prid hocikedy poradit 😉

olivia6
3. máj 2012

@zfidorka dakujem, citam vas stale, len nie vsetky plienky poznam, tak sa postupne orientujem 🙂

cia1988
3. máj 2012

ahojte,čakam moje prve babetko a nemam vela skusenosti,preto sa chcem povyzvedat na plienky..musim davat na začiatku látkove??a do kedy??