• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

26. septembra 2016 
@nenocka tie bambusky na noc, zatial mam len 4 kusy emoticon . Teraz som malej dala disanu zavezovaciu a do nej tu velku vkladacku z wonderoo V2, tak som zvedava, co to spravi. Inak kym tu disanu zaviazem, tak ju musim niekolkokrat stelovat, lebo mala ako sa vrti, tak mi to cele poposuva emoticon.
10. máj 2012 o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ramzesa aké máš? viem, že 2ks BR a tie zvyšné? v noci prebaľuješ? ak nie, tak 4-5ks by ti mohlo byť aj dosť emoticon
10. máj 2012 o 22:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nenocka tie druhe mam 2ks little lamb vel.1...cize tak ci tak mi neskor nejake bude treba. Tie LL mi pridu nejake kratke. emoticon dufam, ze ich nebudeme mat o chvilku do pol zadku emoticon . Inak su fajn. Prebalujem tak 1-krat v noci a potom niekedy nadranom, ale nadranom uz davam bud BL classic alebo stvorec. Neviem presne kolko je vtedy hodin, ale vtaciky uz stebocu emoticon .
10. máj 2012 o 22:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ramzesa mne vsetky tieto S-ka a 1-ky pridu male uz teraz pomaly :D
10. máj 2012 o 22:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivanka.7 ja mam vsetky jednovelkostne, len tieto LL mam vel.1 , mozno preto sa mi to tak vidi emoticon . Vlastne este mam kapsovky vel.1, tiez LL, ale tie mi pridu vacsie, preto som aj bambusovu kupila vel.1.
10. máj 2012 o 22:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ramzesa
@ivanka.7 oni sú také bedrovejšie, ja som LL 1-ky používala na noc tak 2,5 mesiaca. hneď ako prestal v noci kakať, tak som prestala prebaľovať emoticon a vydržali s vkladačkou celú noc. potom sme ich mali už iba na dlhší spánok alebo cestovanie. viac ako 7 kg dítku už, podľa mojej skúsenosti, z nich bude trčať ritulka emoticon
10. máj 2012 o 22:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@nenocka takze uz ich asi dlho neponosime, no co uz emoticon . 2,5 mesiaca budeme mat zachvilku emoticon .
10. máj 2012 o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ramzesa netráp sa, šupneš do bazárika emoticon za tri mesiace sa opotrebovať nestihnú emoticon
10. máj 2012 o 22:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@nenocka tak mame ich mozno 2 tyzdne, ak vobec emoticon .
10. máj 2012 o 22:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ramzesa
@nenocka ja nemam LL emoticon ja mam thirsties pulky jednotky, baby lucy XS-S nohavickove a pulky tak z toho vychadzam emoticon tie thirsties este ponosi mala, ale tie baby lucy neviem veru dokedy este :D ale tie BL mam z druhej ruky za uplne lacno, takze to ma nemrzi emoticon zvysok mam uz tusim tiez jednovelkostne emoticon a stvorce su univerzal :D
10. máj 2012 o 22:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ramzesa ešte lepšie emoticon
@ivanka.7 ja mám väčšinu jednoveľkostných, keďže mám plienkáčov dvoch, takže ako vyzerajú XS-S plienočky ani neviem emoticon
10. máj 2012 o 22:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nenocka vyzeraju normalne, az kym sa ich nepokusis zapnut na puciacom sa decku :D
10. máj 2012 o 22:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ramzesa @ivanka.7 ja som kúpila rovno LL veľ.2, lebo som vedela, že budeme väčší, aj baby mi tak poradili. tie 1 sú podľa mňa pre úplne malinké bábätká.
10. máj 2012 o 22:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@juliam ved ja som tie BL kupovala dakedy v polke tehotenstva emoticon a za uplne smiesnu cenu, ze na tom sa budem ucit - aspon mi nie je luto, ked ich cele okaka emoticon
10. máj 2012 o 22:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ivanka.7 BL pulky mam aj ja tie XS a aj S a M. Zatial davam XS na nohavickove. Su fajne. A ani ako nove neboli drahe. Aj na LL bambusovu plienocku mi zatial pekne pasuju.

@nenocka no lepsie, ale neplanovala som ich tak kratko pouzivat emoticon . Reku aspon do pol roka emoticon .
10. máj 2012 o 22:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@juliam ja som sa riadila podla hmotnosti emoticon . Moja sa nejako extra velka/tazka nenarodila, tak som predpokladala, ze jej vel.1 bude na dlhsie. No uvidime emoticon .
10. máj 2012 o 23:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ramzesa pri LL nohavičkových veľ.1 mi vraveli, že sú dosť maličké, ostatné plienky neviem ako sú na tom emoticon
11. máj 2012 o 00:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ramzesa
@tinika
aj na nasej stranke je rpepocet emoticon
11. máj 2012 o 08:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@dadenka1 ja si nepamatam, ze by sme mali prehnuty chrbatik a to pouzivame latkovky od 2. tyzdna. ale teraz som si uvedomila, ze bubo sa od porodnice vzdy pretocil na bok a spal na boku prvy mesiac. tak mozno aj preto ho plienka vobec netrapila... my sme kapsovky a aio pouzivali od zaciatku, stredavo s novoskladom a pulkami. skus na malej vyskusat tie kapsovky, ak to nema volne okolo stehienok, tak by jej mali uz byt dobre emoticon
11. máj 2012 o 09:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@peluskovo ano, tam som tiez pozerala ten prepocet. To potom mam toho asi viac ako treba emoticon . A to nemam vela vkladaciek emoticon .
11. máj 2012 o 09:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievcata neplanujete predavat niektora natahovacie vlnene nohavicky Bundle of Joy vel. M. Ak ano, tak do IP, daakuujem emoticon
11. máj 2012 o 09:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dievcata ak teda budete niekto objednavat tie loveybums z USA, ja sa pridam @juliam a spol., neviem, kto chcel objednavat
11. máj 2012 o 09:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.. takže zatiaľ úspešne látkujeme.. akurát som musela utekať na úrad súrne a malinká má novosklad z jediného štvorca, mala ju na starosti svokra a ja som utekala domov aby som ju rýchlo prebalila a svokra mi ju uspala emoticon emoticon tak teraz bude drnda mokrá hodiny v jednom štvorci... neznášam, keď veci dopadnú inak ako si naplánujem emoticon emoticon emoticon ale bábo mi to ešte riadne osladí emoticon emoticon
A hneď ráno mi dala malinká do novej bambusovej kikko takú riadnu zelenú kakačku emoticon emoticon .. ale nevadí, hlevne že je spokojná..
@kkl82 skúsim veru hádam aj tú kapsovku.. malá dlho spáva, bude mať suchšie... vďaka
11. máj 2012 o 10:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@dadenka1 tak moja by sa na mokro urcite zobudila emoticon . Aspon mokre stvorce a BL classic jej vadia.
11. máj 2012 o 10:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blovitc120 super, tak kto sa ešte pridá?
11. máj 2012 o 11:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Akurat som si vsimla, ze BabyLucy ma aj AIO plienocky emoticon .
11. máj 2012 o 11:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dadenka1 ako keby si o mojej krpatej hovorila :D vecer zalomila uplne necakane tiez v jednom stvorci, manzel ju potom prebaloval, ale dobre to dopadlo, neprecikala sa, aj ked stvorec bol mokry az az :D a do kikko bambusiek sa mi pokakala niekolkokrat ako naschval :D ale neriesim, mam 6 takych bmb kde mi to nevadi a 3 obrazkove bmb pouzivam cisto ako podlozky emoticon
@blovitc120
@juliam ja by som do tych lovikov sla emoticon
11. máj 2012 o 11:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ivanka.7 mne to tiež nevadí, nech si kadí, do čoho chce.. hlavne, že je zdravá.. a to spanie.. no comment.. krpec malý, zalomí to kedy chce, nič sa nedá naplánovať emoticon emoticon
@ramzesa spala v tom mokrom 3 hodiny... a vôbec sa netvárila, že by jej to vadilo.. emoticon
11. máj 2012 o 12:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@blovitc120
@juliam
ktore loviki chcete kupovat? rozmyslam, ze vyskusam aj ine, tak by som sa mozno pridala,mame teraz lightky ale su super aj v tom, ze maly mi ich uz 2x pokakal a krasne vypralo co pri disanach a anavy nehrozilo , dokonca dnes pokakal 3tikrat, ale taaaaaaaaaaaaaaaak a neviem co ho chytilo, cele boky vlniacikov boli riadne spinave , este sa mi to nestalo, no krasne zislo. aj z nitiek .
11. máj 2012 o 16:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@peluskovo cim a ako peries vlniaciky?
11. máj 2012 o 19:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš