Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

ramzesa
10. máj 2012

@nenocka tie bambusky na noc, zatial mam len 4 kusy 😅 . Teraz som malej dala disanu zavezovaciu a do nej tu velku vkladacku z wonderoo V2, tak som zvedava, co to spravi. Inak kym tu disanu zaviazem, tak ju musim niekolkokrat stelovat, lebo mala ako sa vrti, tak mi to cele poposuva 😅.

nenocka
10. máj 2012

@ramzesa aké máš? viem, že 2ks BR a tie zvyšné? v noci prebaľuješ? ak nie, tak 4-5ks by ti mohlo byť aj dosť 😉

ramzesa
10. máj 2012

@nenocka tie druhe mam 2ks little lamb vel.1...cize tak ci tak mi neskor nejake bude treba. Tie LL mi pridu nejake kratke. 😕 dufam, ze ich nebudeme mat o chvilku do pol zadku 😝 . Inak su fajn. Prebalujem tak 1-krat v noci a potom niekedy nadranom, ale nadranom uz davam bud BL classic alebo stvorec. Neviem presne kolko je vtedy hodin, ale vtaciky uz stebocu 😅 .

ivanka.7
10. máj 2012

@ramzesa mne vsetky tieto S-ka a 1-ky pridu male uz teraz pomaly :D

ramzesa
10. máj 2012

@ivanka.7 ja mam vsetky jednovelkostne, len tieto LL mam vel.1 , mozno preto sa mi to tak vidi 😕 . Vlastne este mam kapsovky vel.1, tiez LL, ale tie mi pridu vacsie, preto som aj bambusovu kupila vel.1.

nenocka
10. máj 2012

@ramzesa
@ivanka.7 oni sú také bedrovejšie, ja som LL 1-ky používala na noc tak 2,5 mesiaca. hneď ako prestal v noci kakať, tak som prestala prebaľovať 😅 a vydržali s vkladačkou celú noc. potom sme ich mali už iba na dlhší spánok alebo cestovanie. viac ako 7 kg dítku už, podľa mojej skúsenosti, z nich bude trčať ritulka 😀

ramzesa
10. máj 2012

@nenocka takze uz ich asi dlho neponosime, no co uz 🙄 . 2,5 mesiaca budeme mat zachvilku 😝 .

nenocka
10. máj 2012

@ramzesa netráp sa, šupneš do bazárika 😉 za tri mesiace sa opotrebovať nestihnú 😝

ramzesa
10. máj 2012

@nenocka tak mame ich mozno 2 tyzdne, ak vobec 😅 .

ivanka.7
10. máj 2012

@ramzesa
@nenocka ja nemam LL 🙂 ja mam thirsties pulky jednotky, baby lucy XS-S nohavickove a pulky tak z toho vychadzam 🙂 tie thirsties este ponosi mala, ale tie baby lucy neviem veru dokedy este :D ale tie BL mam z druhej ruky za uplne lacno, takze to ma nemrzi 🙂 zvysok mam uz tusim tiez jednovelkostne 🙂 a stvorce su univerzal :D

nenocka
10. máj 2012

@ramzesa ešte lepšie 😀
@ivanka.7 ja mám väčšinu jednoveľkostných, keďže mám plienkáčov dvoch, takže ako vyzerajú XS-S plienočky ani neviem 😀

ivanka.7
10. máj 2012

@nenocka vyzeraju normalne, az kym sa ich nepokusis zapnut na puciacom sa decku :D

juliam
10. máj 2012

@ramzesa @ivanka.7 ja som kúpila rovno LL veľ.2, lebo som vedela, že budeme väčší, aj baby mi tak poradili. tie 1 sú podľa mňa pre úplne malinké bábätká.

ivanka.7
10. máj 2012

@juliam ved ja som tie BL kupovala dakedy v polke tehotenstva 🙂 a za uplne smiesnu cenu, ze na tom sa budem ucit - aspon mi nie je luto, ked ich cele okaka 🙂

ramzesa
10. máj 2012

@ivanka.7 BL pulky mam aj ja tie XS a aj S a M. Zatial davam XS na nohavickove. Su fajne. A ani ako nove neboli drahe. Aj na LL bambusovu plienocku mi zatial pekne pasuju.

@nenocka no lepsie, ale neplanovala som ich tak kratko pouzivat 😅 . Reku aspon do pol roka 😅 .

ramzesa
10. máj 2012

@juliam ja som sa riadila podla hmotnosti 😅 . Moja sa nejako extra velka/tazka nenarodila, tak som predpokladala, ze jej vel.1 bude na dlhsie. No uvidime 🙂 .

juliam
10. máj 2012

@ramzesa pri LL nohavičkových veľ.1 mi vraveli, že sú dosť maličké, ostatné plienky neviem ako sú na tom 😉

peluskovo
11. máj 2012

@ramzesa
@tinika
aj na nasej stranke je rpepocet 🙂

kkl82
11. máj 2012

@dadenka1 ja si nepamatam, ze by sme mali prehnuty chrbatik a to pouzivame latkovky od 2. tyzdna. ale teraz som si uvedomila, ze bubo sa od porodnice vzdy pretocil na bok a spal na boku prvy mesiac. tak mozno aj preto ho plienka vobec netrapila... my sme kapsovky a aio pouzivali od zaciatku, stredavo s novoskladom a pulkami. skus na malej vyskusat tie kapsovky, ak to nema volne okolo stehienok, tak by jej mali uz byt dobre 😉

ramzesa
11. máj 2012

@peluskovo ano, tam som tiez pozerala ten prepocet. To potom mam toho asi viac ako treba 😅 . A to nemam vela vkladaciek 😕 .

susul
11. máj 2012

dievcata neplanujete predavat niektora natahovacie vlnene nohavicky Bundle of Joy vel. M. Ak ano, tak do IP, daakuujem 😉

blovitc120
11. máj 2012

Dievcata ak teda budete niekto objednavat tie loveybums z USA, ja sa pridam @juliam a spol., neviem, kto chcel objednavat

dadenka1
11. máj 2012

ahojte.. takže zatiaľ úspešne látkujeme.. akurát som musela utekať na úrad súrne a malinká má novosklad z jediného štvorca, mala ju na starosti svokra a ja som utekala domov aby som ju rýchlo prebalila a svokra mi ju uspala 😠 😠 tak teraz bude drnda mokrá hodiny v jednom štvorci... neznášam, keď veci dopadnú inak ako si naplánujem 😀 😀 😀 ale bábo mi to ešte riadne osladí 😀 😀
A hneď ráno mi dala malinká do novej bambusovej kikko takú riadnu zelenú kakačku 😀 😀 .. ale nevadí, hlevne že je spokojná..
@kkl82 skúsim veru hádam aj tú kapsovku.. malá dlho spáva, bude mať suchšie... vďaka

ramzesa
11. máj 2012

@dadenka1 tak moja by sa na mokro urcite zobudila 😅 . Aspon mokre stvorce a BL classic jej vadia.

juliam
11. máj 2012

@blovitc120 super, tak kto sa ešte pridá?

ramzesa
11. máj 2012

Akurat som si vsimla, ze BabyLucy ma aj AIO plienocky 😕 .

ivanka.7
11. máj 2012

@dadenka1 ako keby si o mojej krpatej hovorila :D vecer zalomila uplne necakane tiez v jednom stvorci, manzel ju potom prebaloval, ale dobre to dopadlo, neprecikala sa, aj ked stvorec bol mokry az az :D a do kikko bambusiek sa mi pokakala niekolkokrat ako naschval :D ale neriesim, mam 6 takych bmb kde mi to nevadi a 3 obrazkove bmb pouzivam cisto ako podlozky 🙂
@blovitc120
@juliam ja by som do tych lovikov sla 🙂

dadenka1
11. máj 2012

@ivanka.7 mne to tiež nevadí, nech si kadí, do čoho chce.. hlavne, že je zdravá.. a to spanie.. no comment.. krpec malý, zalomí to kedy chce, nič sa nedá naplánovať 😀 😀
@ramzesa spala v tom mokrom 3 hodiny... a vôbec sa netvárila, že by jej to vadilo.. 😎

peluskovo
11. máj 2012

@blovitc120
@juliam
ktore loviki chcete kupovat? rozmyslam, ze vyskusam aj ine, tak by som sa mozno pridala,mame teraz lightky ale su super aj v tom, ze maly mi ich uz 2x pokakal a krasne vypralo co pri disanach a anavy nehrozilo , dokonca dnes pokakal 3tikrat, ale taaaaaaaaaaaaaaaak a neviem co ho chytilo, cele boky vlniacikov boli riadne spinave , este sa mi to nestalo, no krasne zislo. aj z nitiek .

vavrenka
11. máj 2012

@peluskovo cim a ako peries vlniaciky?