Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

luciabah
24. mar 2009

sjuzocka... na zaciatku sa mi velmi econappi nepacila, ale teraz som velmi spokojna a este sa chystam dokupit

sasiki
24. mar 2009

ahojte, tak sa pridavam, my čakáme na balíček prvých látkových plienočiek (okrem štvorcov, ktoré máme doma) a tešíme sa na ne, náš Adamko má zase zaparenú ritku ☹ a štvorcové mi väčšinou preciká.....

dudri
24. mar 2009

vidim Vas neoslovia BL color? preco?

citala som hamburger-bum hugger smrdi a precika? inak chvali , druhe nie...
neviem mam alebo nemam kupit??????? 😒

dudri
24. mar 2009

BL color su nohavickove plienky...

Preco chcem kupit latkove plienky? lebo som zamilovana do nohaviciek 😵

crysmile
24. mar 2009

dudri, pre nas hamburger v pohode, neprecika, ale nam stvrdol.. rovnaku sluzbu nam urobia BL bamboo s dvoma vkladackami..
no a hamburger dost smrdi, ale to u nas aj bambus, lebo berieme zelezo, v moci ho dost citit.. neviem posudit, ci aj u inych deti je to tak..
no ja som mala BL color, asi 5 ks, ale tiez mi stvrdli.. teraz by som si uz kupila len bambusky od BL alebo organic, ale tie robia vacsi zadocek..

bezaz
24. mar 2009

nam zatial nesmrdi ziadna plienka, ani precikat sme nic neprecikali.. to bude tym kojenim asi 😅

sasiki
24. mar 2009

BL color stvrdnu? 😖 Aj taká nám príde 😅

bezaz
24. mar 2009

my sme mali colorky a moc nam nesadli, aj som ich predala 😉 stvrdnut nemali kedy

quika
24. mar 2009

color malo saju ale su pekne 🙂 u nas sa uzivia aj malo save plienky - na kakanie, alebo napr. vecer uz len malicko pije tak skoro vobec necika. zalezi na dietatku, ci aj take vyuzijes 😉

crysmile
24. mar 2009

my mame hrozne tvrdu vodu, mozno je to tym.. aj ocot vobec nepomaha..

sasiki
24. mar 2009

no uvidime, každopádne si sem budem chodiť po rady 😉

zuzanat
24. mar 2009

Ahojte, ak by ste mali zaujem, mam na predaj 3ks BL Bamboo vel. M-L, ku kazdej je naviac jedna vlozka, 3ks Sep. fleecovych vloziek, 2ks vrchnych nohaviciek FIX vel. L a tiez Sep. plienky v roli- Popoliny-nove zabalene.
V pripade zaujmu mi prosim napiste ip, poslem aj foto.
Dakujem 😉

topzuzana
24. mar 2009

musim doplnit vybavu o vv,ale zatial som nasla len od dvoch vyrobcov - TotsBots a Popoliny. Viete este o nejakych? A ake mate skusenosti. Ja mam doma dve farebne TotsBots. A tie Popoliny velkost L nie su az velmi velke? Ako ich skladate? dakujem

marcelka11
24. mar 2009

topzuzana, mam odskusane Tots Bots, Bambino Mio, Swaddlebees aj male Kikko. Tie vacsie SWD za zlozia na uzsie ako ostane a nevidno na nich kazdy fliacik. Kvalitou su asi vsetky rovnake, zasadne rozdiely som nepostrehla. Myslim ze Popolini L budu az velmi velke.

potulka
24. mar 2009

sjuzocka a topzuzana, dakujem. 🙂

sisa.b
24. mar 2009

ahojte. tak ja som sa dnes odvazila prvykrat k doktorke s latkovymi plienkami a rovno som na malu natiahla starbunz. doktorka sa ale tvarila, akoby ju ani nevidela ☹ no co uz, aj tak je v nej frajerka 😎

sisa.b
24. mar 2009

marcelka a ake velkosti mas tie vv?

marcelka11
24. mar 2009

sisa - dcera ma 1,5 roka a pouzivam velkost 2 resp. M a uplne v pohode. Vel 1 alebo S davam do kapsoviek.

crysmile
24. mar 2009

sisa, doktorku si nevsimaj, aj ja som sa s tym stretla, ze to doktori odignorovali, ale nasli sa aj taki, ktorych to zaujimalo a pytali sa na systemy latkovych plienok..

olinka6226
24. mar 2009

tak to musim pochvalit jednu mudr z malaciek si na vystave pobrala dost letakov ze sa jej na to mamicky pytaju a nevedela kam odkazat. bola strasne zlata.

sisa.b
24. mar 2009

ale doktorka je z rodiny - je to sesternica mojej svokry, takze sme tam po znamosti. a akosi nereagovala ani na bkm, ani na tie plienocky 😒 vzdy tadial len tak "prejdeme". teda dnes sa nemozem stazovat, lebo nas vysetrovala po ordinacnych hodinach 😀 a niekedy chodi vysetrovat k nam domov 😝

crysmile
24. mar 2009

mna sa na to pytala doktorka z rizikovej poradne, vraj ze uz to kdesi na letakoch videla, ale nazivo este nie, tak som jej to tam vysvetlovala..

standu
24. mar 2009

nasa doktorka to uplne odignorovala....trosku kukli, ake pekne a dost....fyzioterapeutky detto.
myslim, ze mimo nas maminiek to takmer nikoho nezaujima, vsak naco aj.

standu
24. mar 2009

chcela by som kupit SWB econappi, IB sio a tots bots easyfit.....

nemal by nahodou niekto na predaj?

sisa.b
24. mar 2009

standu nemame. ja som tie nase nove plienky akurat napchala do pracky a uz sa tesim, ako ich vyskusame 😵

baby, poznate plienky upsy daisy? potrebujem nejake referencie

standu
24. mar 2009

nic sa nedeje, objednam, len som skusala 🙂

inak aj ja kukam po tej daisy, ruzova, so strasidlom na zadku..zacina ma matat 😀 ..kto vie, nech napise..

standu
24. mar 2009

sisa, co si pokupila? nech ticho zavidim 😎

musim pockat, mali sme nejake neocakavane vydavky, plienky nehoria, aj tak ich mam dost....manzel sa uz sklabi pri slovach plienky...take hentake onake paradne..

co uz, ked ma to tak chytilo 🙂

bezaz
24. mar 2009

standu no ja som nakupila vsetko od vymyslu sveta, este aj prikupujem a nakoniec mozno zvladneme aj bkm, takze mi plienky nebude treba.. teda aspon v takom mnozstve 😅 😵

standu
24. mar 2009

popredas....co je od vymyslu sveta? pisni, ja sa aj z cudzich vytesujem...... 😀

olinka6226
24. mar 2009

sisa ja som zobrala jednu upsy daisy nocnu na skusanie, som zvedava ako sa prejavi.