• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

16. novembra 2016 
sjuzocka... na zaciatku sa mi velmi econappi nepacila, ale teraz som velmi spokojna a este sa chystam dokupit
24. mar 2009 o 08:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, tak sa pridavam, my čakáme na balíček prvých látkových plienočiek (okrem štvorcov, ktoré máme doma) a tešíme sa na ne, náš Adamko má zase zaparenú ritku :frowning2: a štvorcové mi väčšinou preciká.....
24. mar 2009 o 08:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vidim Vas neoslovia BL color? preco?

citala som hamburger-bum hugger smrdi a precika? inak chvali , druhe nie...
neviem mam alebo nemam kupit??????? :unamused:
24. mar 2009 o 09:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
BL color su nohavickove plienky...

Preco chcem kupit latkove plienky? lebo som zamilovana do nohaviciek :dizzy_face:
24. mar 2009 o 09:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dudri, pre nas hamburger v pohode, neprecika, ale nam stvrdol.. rovnaku sluzbu nam urobia BL bamboo s dvoma vkladackami..
no a hamburger dost smrdi, ale to u nas aj bambus, lebo berieme zelezo, v moci ho dost citit.. neviem posudit, ci aj u inych deti je to tak..
no ja som mala BL color, asi 5 ks, ale tiez mi stvrdli.. teraz by som si uz kupila len bambusky od BL alebo organic, ale tie robia vacsi zadocek..
24. mar 2009 o 10:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nam zatial nesmrdi ziadna plienka, ani precikat sme nic neprecikali.. to bude tym kojenim asi :sweat_smile:
24. mar 2009 o 10:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
BL color stvrdnu? :confounded: Aj taká nám príde :sweat_smile:
24. mar 2009 o 11:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme mali colorky a moc nam nesadli, aj som ich predala :wink: stvrdnut nemali kedy
24. mar 2009 o 11:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
color malo saju ale su pekne :slight_smile: u nas sa uzivia aj malo save plienky - na kakanie, alebo napr. vecer uz len malicko pije tak skoro vobec necika. zalezi na dietatku, ci aj take vyuzijes :wink:
24. mar 2009 o 12:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my mame hrozne tvrdu vodu, mozno je to tym.. aj ocot vobec nepomaha..
24. mar 2009 o 12:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no uvidime, každopádne si sem budem chodiť po rady :wink:
24. mar 2009 o 12:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, ak by ste mali zaujem, mam na predaj 3ks BL Bamboo vel. M-L, ku kazdej je naviac jedna vlozka, 3ks Sep. fleecovych vloziek, 2ks vrchnych nohaviciek FIX vel. L a tiez Sep. plienky v roli- Popoliny-nove zabalene.
V pripade zaujmu mi prosim napiste ip, poslem aj foto.
Dakujem :wink:
24. mar 2009 o 12:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
musim doplnit vybavu o vv,ale zatial som nasla len od dvoch vyrobcov - TotsBots a Popoliny. Viete este o nejakych? A ake mate skusenosti. Ja mam doma dve farebne TotsBots. A tie Popoliny velkost L nie su az velmi velke? Ako ich skladate? dakujem
24. mar 2009 o 12:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
topzuzana, mam odskusane Tots Bots, Bambino Mio, Swaddlebees aj male Kikko. Tie vacsie SWD za zlozia na uzsie ako ostane a nevidno na nich kazdy fliacik. Kvalitou su asi vsetky rovnake, zasadne rozdiely som nepostrehla. Myslim ze Popolini L budu az velmi velke.
24. mar 2009 o 12:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sjuzocka a topzuzana, dakujem. :slight_smile:
24. mar 2009 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte. tak ja som sa dnes odvazila prvykrat k doktorke s latkovymi plienkami a rovno som na malu natiahla starbunz. doktorka sa ale tvarila, akoby ju ani nevidela :frowning2: no co uz, aj tak je v nej frajerka :sunglasses:
24. mar 2009 o 15:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
marcelka a ake velkosti mas tie vv?
24. mar 2009 o 15:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sisa - dcera ma 1,5 roka a pouzivam velkost 2 resp. M a uplne v pohode. Vel 1 alebo S davam do kapsoviek.
24. mar 2009 o 15:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sisa, doktorku si nevsimaj, aj ja som sa s tym stretla, ze to doktori odignorovali, ale nasli sa aj taki, ktorych to zaujimalo a pytali sa na systemy latkovych plienok..
24. mar 2009 o 15:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to musim pochvalit jednu mudr z malaciek si na vystave pobrala dost letakov ze sa jej na to mamicky pytaju a nevedela kam odkazat. bola strasne zlata.
24. mar 2009 o 15:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale doktorka je z rodiny - je to sesternica mojej svokry, takze sme tam po znamosti. a akosi nereagovala ani na bkm, ani na tie plienocky :unamused: vzdy tadial len tak "prejdeme". teda dnes sa nemozem stazovat, lebo nas vysetrovala po ordinacnych hodinach :grinning: a niekedy chodi vysetrovat k nam domov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. mar 2009 o 16:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mna sa na to pytala doktorka z rizikovej poradne, vraj ze uz to kdesi na letakoch videla, ale nazivo este nie, tak som jej to tam vysvetlovala..
24. mar 2009 o 16:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nasa doktorka to uplne odignorovala....trosku kukli, ake pekne a dost....fyzioterapeutky detto.
myslim, ze mimo nas maminiek to takmer nikoho nezaujima, vsak naco aj.
24. mar 2009 o 17:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
chcela by som kupit SWB econappi, IB sio a tots bots easyfit.....

nemal by nahodou niekto na predaj?
24. mar 2009 o 17:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
standu nemame. ja som tie nase nove plienky akurat napchala do pracky a uz sa tesim, ako ich vyskusame :dizzy_face:

baby, poznate plienky upsy daisy? potrebujem nejake referencie
24. mar 2009 o 18:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nic sa nedeje, objednam, len som skusala :slight_smile:

inak aj ja kukam po tej daisy, ruzova, so strasidlom na zadku..zacina ma matat :grinning: ..kto vie, nech napise..
24. mar 2009 o 19:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sisa, co si pokupila? nech ticho zavidim :sunglasses:

musim pockat, mali sme nejake neocakavane vydavky, plienky nehoria, aj tak ich mam dost....manzel sa uz sklabi pri slovach plienky...take hentake onake paradne..

co uz, ked ma to tak chytilo :slight_smile:
24. mar 2009 o 19:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
standu no ja som nakupila vsetko od vymyslu sveta, este aj prikupujem a nakoniec mozno zvladneme aj bkm, takze mi plienky nebude treba.. teda aspon v takom mnozstve :sweat_smile: :dizzy_face:
24. mar 2009 o 19:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
popredas....co je od vymyslu sveta? pisni, ja sa aj z cudzich vytesujem...... :grinning:
24. mar 2009 o 19:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sisa ja som zobrala jednu upsy daisy nocnu na skusanie, som zvedava ako sa prejavi.
24. mar 2009 o 19:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok