Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

zfidorka
11. jún 2012

@chavele skus sa spytat dr, mohla by to byt aj mykoza, tak pomoze len antimykoticky krem - napr. imazol krempasta... nema mala v puse take biele skvrny (soor)?

chavele
11. jún 2012

@zfidorka ma, tiez som si myslela, ze by to mohlo byt ono, zajtra idem k dr, tak uvidime, vdaka

ramzesa
11. jún 2012

@strociatka s tou velkostou oblecenia sme mali problem uz pri prvom synovi a to sme pouzivali 1razovky... ale... balili sme do postolkov. Tiez slo vsetko LTT zapnut 😒 . A dobre ze sa patentky nevyrvali 😠 . Ale nohavice nam boli vacsinou velke a siroke 😅 . Esteze teraz Tesco a vacsina aj inych detskych obleceni maju tu gumicku na dotiahnutie.

Ja sa chcem maminky opytat, ze dokedy Vam vyhovovali stvorce na obdlznik do flipiek... Mam tych plienociek nejak dost a rozmyslam, ze niektore pustim dalej. Len aby som to neskor nelutovala 😒 . Taky Kikko bambusovy stvorec do flipiek viem k comu porovnat savostou? Samo, pokial sa nezbehne na obdlznik 😒 . Rozmyslam, ze pustim dalej BabyLucy Classic SML. 😖

ekoplienky
11. jún 2012

@michaela80: Mne sa osvedčili Imse tréningové a pozdávajú sa mi aj Gro Via a Bum Genius.

strociatka
11. jún 2012

@ramzesa u nas su najvacsi problem prave gatusky, teplacky, mam pocit, ze nasa knedlicka ma pol tela len zadok 😠

sladkasue
11. jún 2012

nas drobec zacal nejako casto cikat... a zakazdym, ked sa pocika, aj mi to oznami... este musime prist do bodu, ked sa bude pytat skor, ako sa pocika 🙂
neviem, ci to stihneme cez toto leto sa odducit, resp. aspon sa pytat?!

loralo
11. jún 2012

este sa chcem poradit, ktore bavlnene plienky z tychto moznosti je lepsie kupit a preco
70x80 - 10ks - 140 g/m2 - 9,86eur
70x80 - 10ks - 115 g/m2 - 7,77eur
80x80 - 10ks - 115 g/m2 - 8,83eur

ivanka.7
11. jún 2012

@loralo ak chces viazat novosklad, tak 80*80 - tzn. stvorec, z obdlznika to poskladat asi nejde dobre 🙂

loralo
11. jún 2012

@ivanka.7 no dobre a ta gramaz je dostacujuca pri tom stvorci? lebo je o dost menej ako pri tej obdlznikovej. ked vidim tie dnesne priesvitne bavlnene plienky, tak mam dost

susul
11. jún 2012

@strociatka no nas misiak je tiez vacsi ako priemer ma 8 mesiacov a vazi cosi okolo 10 kg, ale on je aj dost dlhy, tera som mu kupila v HM rifle velkost 92, su sice dlhe, maju taky elasticky pas ako tehu rifle :D. Normalne mi nosi 80 tku a este tam ma dost rezervu a riesim to tak, ze mu davam teplaky , tie kupujem v LIndexe. Ja by som mozno skusila nejake leginky mozno o cislo vacsie, tie su elasticke.No a tak ako pise majka1981, zacnu lozit a behat a proporcie sa zmenia.

ivanka.7
11. jún 2012

@loralo nie, ja by som ich nebrala, Kikko Lux eco maju tusim 145g/m2 a MaM Happy square 155g/m2 a ja viazem z tychto a tie Kikko su u mna tak na hranici, radsej pouzivam MaM. Takze by som hladala asi dalej 🙂

loralo
11. jún 2012

@ivanka.7 jaaaaaaj si ma potesila 😀 no a z obdlznikovej nic rozumne nevykuzlim do vrchnych nohaviciek? 😝

ivanka.7
11. jún 2012

@loralo asi vykuzlis plienku narovno 🙂 ale ja som to u malej skusala len chvilu, vzdy mi to prekakala, tak som to po dni vzdala a vratila sa k novoskladu 🙂 teraz sem tam dam, lebo viem uz celkom odhadnut kedy bude kakat a vacsinou to chytime do umyvadla...

lyongirl
11. jún 2012

@strociatka asi mi neuveríš 😀, ale ja som posledne kúpila malému tepláčiky v Tescu, sú tenučké, presne na toto počasie a sú šité tak, že majú veľkú riťulu, normálne, keď som ich tam zbadala, tak som nechcela veriť, pretože vyzerali šité akoby presne na látkovky 🙂. No zrovna 3 dni dozadu som kúpila 2ks za 7,50€, len som si včera všimla, že ich musím vymeniť, na jednych tepláčkoch je jedna nohavica dlhšia, ako druhá, v obchode som si to nevšimla...
tu je foto tých jedných...

lyongirl
11. jún 2012

jasné, že ruka bola rýchlejšia, ako fotky 😀. A ešte neviem, čo sa tam dá zohnať na dievčatko, ale tú sadu, čo som kúpila 3 dni dozadu je unisex 🙂
@strociatka

ivanka.7
11. jún 2012

@lyongirl budem ignorovat ze tvoje 9 mesacne dieta chodi... ale ze ma v ruke pistol! 😀 to uz sa ignoruje tazsie :D

strociatka
11. jún 2012

@lyongirl zajtra idem do tesca 😉

strociatka
11. jún 2012

@lyongirl jaky chutny 🙂

kkl82
11. jún 2012

@lyongirl no veru, s tou zbranou to je fakt nebezpecne 😉

lyongirl
11. jún 2012

@strociatka toto sú tie unisex, jedny sú také ako biela káva/fotené zozadu/ a druhé s hnedými pásikmi/fotené z predu/, tú jednu dlhšiu nohavicu si nevšímajte, to idem reklamovať, som si nevšimla....

@kkl82 no a odfotiť toto mi dalo riadne zabrať, lebo vždy, keď zapnem foťák, tak zloží zbraň 😀, ale tie tepláčky na plienku sú jednoducho úžasné, škoda, že ich vždy hneď zašpiní od chrumky, alebo piškóty a nedajú sa nosiť viac dní 😀

juliam
11. jún 2012

@ivanka.7 @lyongirl podsunul mu to nejaký "gangster" 😀

lyongirl
11. jún 2012

@ivanka.7 juj, tvoj príspevok som nejak prehliadla, no toto je fakt super situácia, keď ukradne chalanom hračku a ja ho nestíham ani odfotiť a v hlave sa to bohužiaľ neuchová, ale tentoraz sa mi to podarilo 🙂

ianitka
12. jún 2012

@lyongirl dnes idem do tesca - mali to tam pri tych chlapcenskych veciach? nech sa tam dlho nezdrziavam, ja prilis tesco nemusim 🙂

ianitka
12. jún 2012

A inak k teme - mne sa bodynka z CA a HM zdaju take fakt dlhsie, ze latkovku v pohode....
extendor som kupila, ale nestihla vyskusat, lebo som ho niekam zalozila 😀

matja
12. jún 2012

dievčatá, ste tu viaceré, ktorým preteká bum genius freetime vzor lovelace cez ten sev, co je pod patentkami na zmensovanie velkosti? Prave mi prisla tato plienocka domov a toto som sa o nej teraz docitala. Az sa ju bojim vyskusat.

susul
12. jún 2012

@matja mne pretekala kapsovka albert, akurat minuly tyzden som ju posielala predajcovi. Vraj pomoze susicka alebo ten sev fenom akoby zatavit, priznam sa, ze fenovat som sa ju bala, lebo ten pul je dost haklivy ak by som presvihla teplotu, aby som ho neposkodila. Vsak treba vyskusat, mozno Vasa plienocka pretekat nebu. Mala som aj Freetimku rovnakeho vzoru, tiez bola presita, ale tu mi precikal popri nozicke, lebo predsalen bolo to mikrovlakno a nam uz nestacilo, sev na nej v pohode drzal.

behulka
12. jún 2012

@loralo aj stvorcove plienky sa mozu zbehnut na obdlznik. Zmerala som MaM a maju 68x75 (ako nove mali 80x80), ale novosklad sa da poskladat. Akurat pre novorodeniatko je velmi velky.
Kikko Lux mam uz niektore derave po jednom dietatku, cakala som od nich viac. Este boli dobre aj cenovo prijatelne Popoliny, no neviem ako je to s nimi teraz.

myska2233
12. jún 2012

@strociatka ahojky...mne sa celkom osvedčili pančušky na traky z tatrasvitu...tie majú na riťulke tooooolko miesta...a bodynká najviac asi z HM-ka tie sú užšia a dlhšie...príp. keď bodynko nezapnem tak tie pančušky to super držia a vôbec nemá holý chrbátik🙂

myska2233
12. jún 2012

ozik babenky...trúba zle som objednala plienku...neviem ako sa mi to mohlo stať ale objednala som túto ružovú /no pre chlapca mi je nanič/...kupované cez latkove plienky...je úplne nová ak by ste mala niektorá záujem kuk do môjho bazáriku. ide o plienočku real easy.

loralo
12. jún 2012

@behulka novosklad je pre novorodeniatko velky? nerozumiem 🙂 potom ako mam davat latkove plienky stvorce?