Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

zfidorka
27. jún 2012

@risolino ked chces nieco podobne, tak napis priamo majitelkam e-shopov...

susul
27. jún 2012

@lyongirl mozno malo samponu a lanolin sa nerozpustil, lebo ja som zistila, ze som davala malo samponu a vymenila som decky za nas normalny a teraz sa mi to pekne rozpusti, tak ako pisala zfidorka pomer 1:2 lanolin/sampon

@risolino ja ma pop in separacky a zvladnu take tri opratia, ked su iba ocikane, ine odskusane nemam, ale tieto su v pohode.

ivanka.7
27. jún 2012

@risolino ja pouzivam pratelne flisove little lamb a potom jednorazove (2x ich tiez periem, lebo vydrzia) pop-in celulozove; spokojna som s obomi; flisove pouzivam hlavne na noc, pop-in tak rozne, ked sa mi zda, ze by mohol ist do plienky naklad :D

lyongirl
27. jún 2012

@susul takže šampónu až toľko 😕 , no ja som dala možno 1/2 ČL a lanolínu cca 1,5 ČL...ale on sa rozpustil pekne, ale keď to vychladlo, tak to zostalo také hrčkové...

latkove_plienky
27. jún 2012

baby, nové vzory Easyfitiek

ivanka.7
27. jún 2012

@latkove_plienky pozerala som par dni dozadu na ich stranke a veru tie predtym sa mi pacili asi viac :D

euka210
27. jún 2012

viete mi poradit vlnene gate vhodne na stvorce narovno? Ale nie so suchacmi...ten moj ich zboznuje odlepovat 🙂

latkove_plienky
27. jún 2012

@ivanka.7 mne sa zase viac pacia tieto. Su take pestrejsie 🙂

ivanka.7
27. jún 2012

@latkove_plienky akoze, vedela by som si vybrat :D ale ja uz mam plienok, obavam sa, dost aj na dve deti :D takze teraz budem predavat co sa mi neosvedcilo, resp. co som nepouzivala a skusat to, co mi este stoji v skrini, lebo frcim hlavne na stvorcoch a vrchnych a potom budem rozmyslat o pripadnych novych vzoroch... 🙂

latkove_plienky
27. jún 2012

@ivanka.7 jasne, casom uvidis. Ja tiez doma triedim co sa mi neosvedcili, resp. uz nepouzivam. Ale ja uz mam malu dost velku, ta uz nocnikuje jedna radost, darmo jej hovorim, ze ma na to cas

behulka
27. jún 2012

@euka210 loveybums jersey alebo crepe. Ak by nestačili a prevlhali, dá sa pridať vlnený obdĺžnik. Veľkosť na štvorce na rovno radšej akurát podľa kg, nie väčšiu - i tak sú tieto vlniačiky dosť naťahovacie.

ivanka.7
27. jún 2012

@latkove_plienky ja uz by som mala aj veci v bazariku, ale pri malej nemam cas to povytahovat, nafotit, nahodit fotky a popisy :D pri nej som este stale rada, ked si stihnem zuby umyt. Na MK vacsinou pisem, ked sa krmi (najlepsie sa mi koji v pocitacovom kresle) a ked mi tu po kojeni zaspi a ja ju nechcem budit prekladanim...

Inak bumkins aj freetimky sedia krasne, na freetimoch este sem tam vychytavam patentkove zapinanie, aby to nemala velmi volne alebo ju to neotlacalo. A ked som teda videla, aky naklad freetimka bezpecne "uzavrela" a nepustila na oblecenie, tak som bola veeelmi rada, ze som jej dala prave tu :D

simulienka24
27. jún 2012

@peluskovo no uz som skusala bambino mio 🙂 ale tieto bambi roxy su take jemnuline...skoda ze z nich nevyrabaju aj vlozky do podprsenky pre mamicky na kojenie 🙂

zfidorka
27. jún 2012

@simulienka24 velurove vlozky do podprsenky robi anavy

ivanka.7
27. jún 2012

@simulienka24 ja mam bambusove vlozky do podprsenky little lamb a su tiez dobre 🙂

simulienka24
27. jún 2012

@zfidorka dakujem, tie su najlepsie? ja som uvazovala o Aventkach..viete to porovnat? Zatial pouzivam chicco jednorazovky, ale nemam az tak enormne mnozstvo mlieka 🙂 zdaju sa mi dost dobre, mala som aj z DMka a tie nic moc, lansinoh take normalne...

zfidorka
27. jún 2012

@simulienka24 neviem ich porovnat, ja som mala len popoliny a potom doma site materialovo podobne tym anavy...

simulienka24
27. jún 2012

@zfidorka dakujem za napad 🙂

simulienka24
27. jún 2012

@ivanka.7 dakujem a mas skusenost aj s inymi? ked su vyrobene len z bambusu nepretecu? nie je tam nejake save jadro v nich este?

ivanka.7
27. jún 2012

@simulienka24 je tam este polyester (z tej strany, ktora sa dotyka podprsenky), ci su echt nepremokave, neviem, mne este ani raz nepretiekli a to mi mlieko sem tam az strieka, nielen tecie 🙂 potom uz mam uz len bavlnene carriwell, tie su ok, ale little lamb su urcite prijemnejsie - su vsak makke, takze nedrzia nejaky super tvar - co nevadi, len po tych jednorazovkach a tvrdsich latkovych je to nezvyk

wewe22
27. jún 2012

@zfidorka blahozelam prajem prijemne tehu

handricky
27. jún 2012

@wewe22
@zfidorka
@zojec
@kkl82 vdaka zienky za info

indys
28. jún 2012

@susul co su LBZ stovrce stvorce?

susul
28. jún 2012

@indys zle som dala skratku Lipstatske

ivanka.7
28. jún 2012

Tak, vcera som si konecne kupila sampon na vlnu, takze vlniaciky sa susia, zajtra nalanolinujem a mozeme skusat loviky 🙂 mam ich lanolinovat dvakrat po sebe a az potom skusat alebo staci raz?

peluskovo
28. jún 2012

@ivanka.7
po uschnuti nalej na nich lyzicku vody, ci sa vstrebe alebo ostane na povrchnu. mne ich stacilo lanolinovat 1x a fungovali v pohode

monyccka
28. jún 2012

Zenicky poradite mi? Citam, studujem hladam pozeram a stale som z toho trosku blb 😅 Mam velku kocku, ktora uz cely den nocnikuje, len v noci este pouziva plienocku a ja uz nechceeeem jednorazky. Aku jednoduchu plienocku na noc mi poradite? Nemusi byt ani turbo-sava, dolezite je pre mna, aby jej pouzitie bolo jednoduche (nech to zvlada aj mm 😉 ) a aby sadla aj 18kg slecne.. Dakujem kazdej ochotnicke, co mi da dobru radu 🙂

wewe22
28. jún 2012

@monyccka v tomto ti neporadim bo ja mam skoro setko site

susul
28. jún 2012

@monyccka anavy XL je nohavickova bambusova plienka az do 18 kg, ale nevidela som ju na zivo.Mozno viac napisu baby, co maju obchodiky s plienockami. Na to nejake pul nohavicky som mala tots bots velkost 2 a tie boli dost velke, boli dobre i mojmu starsiemu, ten ma necelych 20kg. (ten uz ma 4,5roka a plienku nenosi, len som ich na neho navliekla, lebo sa mi zdali uplne mega velke.)
Z kapsoviek je vacsia happy heinz a little lamb kapsovka robi velkost az 3 ta je na deticky 16 kg a viac - aj cena je velmi sympaticka 🙂, len neviem, ci potiahne noc, ale mozno ked sa dobre dovypcha....